Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться їдкий дим?

До чого сниться їдкий дим?

Таке явище, як дим, відомо кожному жителю нашої планети. Кожен з нас хоча б раз сидів біля багаття з друзями, бачив процес горіння якогось предмета або бачив дим, що піднімається від сигарети. Побачити дане явище наяву зовсім нескладно, але як бути, якщо подібний сюжет є нам уві сні? Давайте ж дізнаємося, до чого сниться дим і пов’язані з цим явищем подробиці.

Короткий зміст:

Застереження і ризики

Сонник Езопа

Великий літератор розумів дим уві сні метафорично — відповідно до слів «дим без вогню», тобто, як Символ чогось марного і непотрібного.

Спостерігати уві сні клуби світлого диму — Незабаром сновидіння очікує неспокійний життєвий період. Однак внутрішнє напруження буде абсолютно марним, адже всі проблеми — тільки в уяві людини.

Якщо ж ви бачили темний дим, іскри і сажу, Незабаром вас чекають зміни в гіршу сторону, причому, не з вашої вини. Хтось зробить помилку, але розплачуватися за неї доведеться саме вам.

Бачити уві сні дим кільцями — В даний момент хтось нечесно діє по відношенню до вас. Однак дізнатися хто саме, ви не зможете, поки його брудна гра не дійде до свого кінця.

Сонник Ніни Гришиной

Приснився дим уві сні — Символ проблем, ілюзорних надій і брехні самому собі. Дим темного кольору — уособлення великої біди, яка чекає на сновидіння. Дим білого відтінку — передвістя світлої любові, яка, однак, буде в далекому майбутньому, але не зараз. Дим, який піднімається в небо — такий сон обіцяє вам щастя в родині, а також схвалення і повагу з боку оточуючих людей.

Димова завіса, перегороджують вам шлях — В реальному житті вас чекає небезпека, яка прийде раптово. Дим, який видно далеко на горизонті — знак того, що марні переживання і самоїдство роблять вас нещасним і позбавляють погляду в щасливе майбутнє.

Кільце диму оточує сновидіння — Людина дуже схильний до життя в придуманому їм світі ілюзій. Бачити клуби диму, що насуваються на вас — незабаром ви зробите кілька прикрих помилок, що змусить вас неабияк похвилюватися.

Спостерігати, як навколо вас з’являються незвичайні димні фігури — Такий сон означає, що ваша уява і здатність жити в придуманому світі роблять вас щасливим. Дим, який швидко клубочиться навколо вас — попередження про те, що ваше життя проходить швидко і абсолютно даремно. Бачити дим, що піднімається з труби пароплава або паровоза — наяву вас терзають недобрі передчуття, які можуть виявитися реальними.

Бачити, як димом заповнюється ваш будинок або ліжко — Незабаром вас чекає важка хвороба. Одяг, просочена запахом диму — фортуна виявиться до вас прихильною, і незабаром ви отримаєте шанс збагатитися, не докладаючи праці. Спостерігати кілька труб, з яких піднімається дим — схоже, ваші потяги і пристрасті суперечать один одному, що дуже вас мучить.

Бачити димову трубу великого розміру — Одна з ваших пристрастей повністю захопить вашу душу і знищить інші потяг і думки. Глечик, пляшка чи іншу посудину, наповнений димом — вас чекає гарний прибуток, яка, однак, не принесе щастя.

Якщо уві сні ваше житло заповнено димом, але там немає вогню, Ваше занепокоєння про сім’ю і свого життя абсолютно безпідставні. Ви бачите, як дим огортає предмети, але іноді вони стають видні — незабаром вам вдасться позбутися від ілюзій і подивитися на світ тверезо.

Сонник Нострадамуса

Дуже щільна завіса диму — сон з буквальним значенням, він передрікає виверження вулкана або іншу вогняну катастрофу. Дим чорного кольору — сам сновидець або хтось із його оточення дуже сильно залежимо від куріння. З цим потрібно щось робити, інакше це може стати загрозою здоров’ю.

Клуби диму застеляють ваш погляд, і ви задихаєтеся від нього — Незабаром ви станете свідком серйозного пожежі, під час якого люди будуть гинути немає від полум’я, а від того, що будуть задихатися. Дим з гаром — такий сон обіцяє наближення екологічної катастрофи або важкої хвороби в житті сновидіння.

Дим упереміш з вогнем — Сновидіння, яким віщує посуху в місцевості, де живе сновидец. Посушлива погода може стати причиною багатьох пожеж. Бачити швидко їде поїзд, з труби якого піднімається дим — незабаром чоловік стане очевидцем залізничної аварії, яка відніме багато життів. Якщо ж сновидец сам сидів у поїзді, йому належить неприємна поїздка, під час якої може статися катастрофа.

Сонник індіанців Майя

Позитивне значення. Дим, який піднімається з труби будинку, означає, що задумані сновидцем плани здійсняться в будь-якому випадку, і ніщо не зможе їм перешкодити. Щоб це відбулося, напевно, поставте по свічці біля кожного вікна вашого житла і запаліть їх на кілька годин.

Негативне значення. Якщо дим у вашому сновидінні піднімався від багаття, незабаром ваше здоров’я може значно погіршитися. Щоб відвести біду, знайдіть рослина «золотий вус», відваріть його, і зробіть на основі відвару кави. Потім пийте його кілька разів протягом 1 дня.

З вогнем або без нього

Щоб краще зрозуміти сенс явленого вам бачення, Згадайте: чи бачили ви тільки дим, або в вашому сні було і полум’я?

Дим з вогнем вважається вкрай сприятливим знаком, який провіщає сновидцу приємне проведення часу з дорогими йому людьми: друзями, добрими знайомими або другою половинкою. Причому, чим яскравіше і спекотніше було полум’я в диму, тим більше яскравим будуть ці години дозвілля.

Чистий дим без вогню Віщує, що незабаром людина дізнається дивну новину. Що це буде, чи буде вона стосуватися самого сновидіння або когось іншого — покаже тільки час.

Якого кольору він був?

Важливо пригадати, якого кольору був дим у вашому сновидінні.

Тютюновий дим

Якщо в явленном вам баченні ви курили сигарету і пускали дим з рота, порадійте — незабаром у ваше життя увірвуться успіх, багатство і благополуччя.

Чітко відчувати запах сигаретного диму — Сон, що передвіщає вам занурення в світ чуттєвих насолод. Ваше життя, яка перетворилася в сіре існування, знову наповниться смаком справжнього життя. Особливо гарний такий сон для одружених людей — їм він обіцяє новий етап у відносинах з дружиною (чоловіком), новий «медовий місяць».

Дим, що йде з труби

Ви спостерігали уві сні, як з труби будинку піднімається дим — вас можна привітати. Подібний символ пророкує вам щасливе майбутнє, повне затишку, комфорту і радості. Сімейне життя, кар’єра, відносини з друзями — фортуна допоможе вам у всіх сферах життя.

Бачити кілька труб, з яких йде дим — Такий сон має негативним сенс, і уособлює ваші внутрішні суперечності, які заважають вам бути щасливим.

Якщо ви бачили уві сні величезну трубу, з якої піднімався дим, Одне з ваших захоплень захопить вас настільки, що ви повністю втратите голову.

Дим в будинку або інших приміщеннях

Якщо у вашому сновидінні ви бачили дим в вашому домі, незабаром ви отримаєте повідомлення від ваших родичів. Це буде щось радісне.

Якщо дим у вашій оселі був дуже щільним, Незабаром вам має бути новий життєвий етап, повний радісних змін.

Якщо ви самі перебували в задимлених кімнаті, Наяву ви перебуваєте в дуже великому омані. Схоже, серед ваших друзів зовсім небагато дійсно відданих вам людей.

Дим, що заповнив ванну кімнату або лазню — Негативний символ, пророчащая нерозуміння між сновидцем і його коханою людиною. Однак книги снів радять не впадати у відчай — побільше терпіння, поменше роздратування, і ваша зв’язок залишиться такою ж міцною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: