Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться їхати в поїзді?

До чого сниться їхати в поїзді?

Всім людям сняться сни, просто деякі їх не пам’ятають. Причому, як довели вчені, тільки 12% населення бачать виключно чорно-білі сни.

У переважній більшості снів людина бачить ті події, з якими він стикався в реальному житті, і вкрай рідко сняться фантастичні сни про інших світах. Якщо уві сні довелося побачити залізницю, то вранці виникає питання: «До чого сниться їхати в поїзді?». Відповідь на це питання можна знайти в самих популярних сонниках сучасності.

Короткий зміст:

Значення наяву

Сонник Міллера

Сонник складений американським психологом Густавом Хіндманом Міллером, протягом останніх ста з гаком років не втрачає своєї популярності. Є в ньому і тлумачення сну про потяг, причому досить докладний. Їхати в поїзді швидко — наяву отримаєте бажаний результат, ваші труди увінчаються успіхом.

Бачити, що поїзд їде по дорозі, на якій немає рейок, — Наяву належить похвилюватися за справи, якими займаєтеся, так як на шляху будуть виникати перешкоди. Уві сні залишилося відчуття, що їдете в поїзді довго — наяву відчуєте хід часу, відчуття, що даремно втрачаєте час, змусить зробити ряд рішучих дій.

Сонник Лонго

Сідати в потяг уві сні — цей символ Розцінюється як передвістя змін. Їхати в поїзді, при цьому мати при собі великий багаж — прийдешні зміни будуть пов’язані з добробутом, і загальна атмосфера сну підкаже, позитивними або негативними будуть ці події.

Їхати в поїзді в тісноті, відчувати дискомфорт — Наяву ризикуєте отримати незаслужену образу. Їхати в поїзді, при цьому щось є і пити — належить публічний виступ (розмова в компанії інших людей), за яке будете згодом себе картати.

Сонник Ванги

Бачення про потяг тлумачиться як відображення важких і тужливих думок наяву. Їхати на поїзді — чекає розлука з тими людьми і місцями, які дороги вашому серцю. Сон, в якому їдете в поїзді на самоті, обіцяє, що і наяву доведеться пережити такі ж ситуації: самотність, відчуження, нерозуміння у відносинах з близькими людьми.

Повертатися на поїзді додому — передвістя розмови наяву, який посіє в вашій душі сумніви і тяжкі роздуми, пожвавить сумні спогади.

Сонник Лоффа

Якщо уві сні бачиш, як їдеш в поїзді, то це знак того, що і Наяву належить якась поїздка. Їхати в комфортабельному вагоні — поїздка буде сприятливою. Їхати в старому, іржавому поїзді — поїздка наяву буде пов’язана з заворушеннями, непередбаченими обставинами. Їхати в поїзді і бачити за вікном похмуру картину (розруху, випалені землі і т. д.) — наяву очікують удар, тривожні новини та події.

Сучасний сонник

Швидка їзда на поїзді, відчуття руху і швидкості — Наяву зробите дії, щоб змінити своє життя, причому діяти будете швидко і навіть спонтанно. Поїзд їде повільно, з зупинками — в реальному житті зіткнетеся з зобов’язаннями, які важким тягарем ляжуть на ваші плечі.

Їхати в поїзді і бачити у вікно гарні краєвиди — Передвістя благополучного періоду в житті. Поїзд заїхав в тунель — є ризик отримання наяву брехливої інформації, через яку зробите ряд помилкових, невірних дій. Поїзд, в якому їдете уві сні, сходить з рейок — до сильного переляку наяву.

Езотеричний сонник

Їду уві сні в купе — На початок важливих справ. Їхати в поїзді в тісноті, в тисняві — наяву доведеться мати справу з людьми, які викликають не найприємніші емоції. Заносите в поїзд багаж перед тим, як відправитися в дорогу, — справите не найвдаліший враження на людину, думка якого для вас важливо.

Англійська сонник

Якщо приснилося, що ви їдете в поїзді довго, то це знак того, що суєта і клопоти будуть супроводжувати вашим справах наяву, але на швидкий результат цих справ розраховувати не доводиться. Їхати в поїзді і при цьому відчувати радісні почуття — наяву знайдете помічника або покровителя, який посприяє швидкому і сприятливому вирішенню важливих для вас питань.

Поїздка на даху вагона

Світ нічних мрій дивний тим, що часом уві сні ми можемо переживати події, на які навряд чи наважимося в реальному житті. Здоровий глузд підказує, що Бажання проїхати на даху поїзда — це смертельний ризик, але уві сні можливо все.

Згідно сонником Лонго поїздка на даху — означає, що в реальному житті будете жити і діяти в режимі брак часу, але старання дадуть бажаний результат, нехай не так швидко, як хотілося б.

Езотеричний сонник: Наяву вдасться позбутися від обставин, які тягнули назад, затьмарювали дійсність, не давали рухатися вперед. Також є уточнення: бачити такий сон чоловікові — до швидкого просування в справах, досягненню високого становища; бачити такий сон жінці — зумієте обернути навіть саму несприятливу ситуацію в свою користь.

Такий сон Віщує значні зміни в житті, і не виключено, що сновидець буде не готовий до настільки разючих змін.

В сонник Ванги сон з таким сюжетом має трактування: будете ризикувати, щоб отримати бажане. Якщо їдете на даху вздовж красивих видів — до позитивних змін у житті. Їхати на даху поїзда уздовж руїн, згарищ і інших похмурих пейзажів — наяву випробуєте сум’яття, безсилля, і причиною тому стануть різкі зміни.

За сонником Фрейда сон Віщує відносини, в яких почуття будуть змінюватися різко, від повної ідилії до бурхливого з’ясування відносин.

Попутники в подорожі

В сонник Лонго дається докладне тлумачення сну про поїздку в поїзді:

За сонником Хассе, якщо жінці наснилося, що вона їде в поїзді в компанії чоловіків — це передвістя змін, нових планів, початку нових справ; їхати в компанії жінок — сновидицей ризикує стати об’єктом для пліток і лихослів’я; уві сні подорожувати з дитиною — до отримання приємних звісток здалеку або від тих людей, кого давно не бачили.

Якщо сон з таким сюжетом приснився чоловіку, то його можна розцінити так: Подорож в компанії чоловіків — наяву належить суперництво в діловій сфері, амбіції будуть диктувати стиль поведінки в суспільстві колег. Їхати в поїзді в компанії жінок — сон обіцяє наяву новий роман, який буде розвиватися стрімко. Сон, в якому бачите себе в поїзді з дитиною, віщує наяву роботу, яку будете робити заради майбутнього благополуччя.

Сучасний сонник дає таке трактування:

Східний сонник дає таку інформацію для роздумів: Бачити себе в поїзді в компанії яких неприємних і небезпечних чоловіків — наяву не варто довіряти знайомим, так як при їх участі ризикуєте бути втягнутими в сумнівні справи. Їхати в поїзді зі знайомими чоловіками — в потрібний момент отримаєте необхідну підтримку і слушну пораду.

Подорожувати на поїзді в компанії жінок — Чекає зустріч з родичами і близькими людьми, візьмете участь у їхніх справах. Їхати на поїзді разом з дитиною: для людини, що має дітей, такий сон обіцяє приємний клопіт; для бездітного — довгоочікувані новини.

Згідно Англійському сонником їхати в поїзді в суспільстві чоловіків — сон обіцяє, що наяву знайдете відповіді на питання, які вас хвилюють і за якими не могли прийняти рішення. Жінки-супутниці в подорож на поїзді — отримаєте шанс поліпшити щось в житті, вирішите застарілі справи, до яких у вас довго «не доходили руки». Їхати в швидкому поїзді з дитиною — отримаєте запрошення в гості або, навпаки, будете приймати гостей у себе.

В сонник Фрейда дається таке трактування сну про попутників — Постараєтеся змінити в стосунках те, що вас не влаштовувало, і це принесе певний, відчутний результат.

Езотеричний сонник дає таку інформацію для роздумів:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: