Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться африканський слон жінці?

До чого сниться африканський слон жінці?

Світ сновидінь дивовижний: занурившись в сон, ми можемо бачити загадкові і навіть фантастичні, ірраціональні образи, бачення. Не дивно, що, почавши спати, хочеться розгадати значення сну, зрозуміти, які події майбутнього майбутнього він пророкує.

Якщо вам наснився сон про слона, то цілком закономірним буде питання: «До чого сниться слон жінці?». Відповідь на це питання варто шукати в самих популярних сонниках сучасності. І варто бути готовим до того, що тлумачення снів здивують.

Короткий зміст:

Що означає бачення?

У Таїланді слон вважається священним, в Китаї його шанують як сильна тварина, яка уособлює собою міць, довголіття і мудрість. У нашій країні в силу кліматичних умов слони є екзотичними тваринами, але тим не менш є вельми прецікаві історичні факти на цю тематику.

Виявляється, в розпорядженні Івана Грозного був слон, подарований йому перським шахом Тахмаспа. Суворий цар не злюбив тварина, яке не хотіло йому кланятися, і відправив слона «на заслання» в місто Бежецк. А прогресивний Петро I для слона, який в буквальному сенсі прийшов в Росію з Персії з погоничами, побудував «Звірячий двір». Ці історичні факти згадані для того, щоб пояснити, чому в стародавньому сонник є тлумачення сну про слона.

Слов’янський сонник

Великий слон — передвістя, що наяву отримаєте вражаючі вести, чогось сильно будете дивуватися. У Слов’янському сонник є уточнення: Сон сниться під час хвороби — до швидкого одужання. Тікати від слона уві сні — наяву чекає серйозна розмова з людиною, з яким у сновидіння були спільні інтереси в минулому.

Cоннік Ванги

Дівчині сон про слона Віщує зустріч з добрим другом або мудрим порадником, в бесіді з яким отримаєте цінні для себе знання.

Сонник Фрейда

Слон асоціюється з лібідо, потягом, тому сон з таким сюжетом інтерпретується як потяг до предмету пристрасті, причому від інтимного спілкування ви отримаєте задоволення.

Сонник Міллера

Уособлює собою сильну людину, і ключ до розгадки криється в деталях сновидіння. Годувати слона — В потрібний час зумієте опинитися в потрібному місці, з цієї сприятливої ситуації зумієте отримати вигоду для себе. Спостерігати слона в зоопарку, при великому скупченні людей — наяву доведеться брати участь в якомусь значному заході, де отримаєте шанс завести корисні знайомства.

Слон в джунглях, в нетрях — такий Сон пророкує наяву якісь труднощі на шляху до наміченої мети, які вийде подолати завдяки наполегливості та працьовитості. Тікати від слона — настають великі неприємності, і щоб з мінімальними втратами вийти з критичних ситуацій, варто бути обережнішими і обачнішими.

Слон з вантажем на спині — В реальності будете брати участь у важливих справах, які в значній мірі вплинуть на ваше майбутнє.

Сонник XXI століття

Бачити великого, здорового слона — До набуття надійного друга, впливового покровителя. Закривавлений сон — наяву доведеться пережити потрясіння. Слон сурмить — отримаєте тривожні новини, і будете перебувати в деякій розгубленості.

Езотеричний сонник

Дається таке тлумачення сну про слона: Доля буде випробовувати на міцність, тому так важливо не спасувати і вистояти, які не опустившись до низьких, підлих вчинків.

Сонник Мандрівника

Сурмить слон — наяву опинитеся в небезпеці. Годувати слона — Отримаєте щедру винагороду за свою працю. Побачити величезного слона в мирній обстановці — до приємного пригоди. Слон в тривожному сні — передвістя прикрощів, порожніх клопоту і неприємностей наяву.

Пророцтва для чоловіка

Тлумачення сну про слона саме для чоловіків можна знайти в п’яти сучасних сонниках: Інтерпретація цих бачень в основному позитивна.

Мамонт

Сон про мамонта — це алегоричне послання зі світу снів про те, що наяву потік життя тече не в тому напрямку, в якому хотілося б сновидцу. Зацикленість на своє минуле може зіграти з вами злий жарт, тому що в думах про минуле не хочете об’єктивно оцінити сьогодення і втрачаєте шанси досягти бажаної мети.

Нападаючий мамонт: згідно сонником XXI століття, Бачення віщує, що з минулого в ваше життя знову вторгнеться неприємний вам людина, тому варто бути насторожі. Сон, в якому побачили мирно пасеться стадо мамонтів, віщує, що наяву зумієте повноцінно реалізувати себе в своїй професії.

Бачити мамонта в льодах — Обставини наяву складуться так, що сновидець виявиться в ситуації складного вибору. Віддаляється мамонт, йде вдалину, — сон обіцяє наяву меланхолійні переживання, спогади про минуле.

Езотеричний сонник: Сон, в якому бачите мамонта, віщує наяву ситуації, в яких будете відчувати свою слабкість, пригніченість.

Сонник Міллера: Необгрунтовані страхи можуть стати причиною зневіри, через похмурого настрою пропустіть вигідні для себе обставини, про що згодом будете шкодувати.

Сонник Лонго: Спроби знайти себе, філософські роздуми про життя, переоцінка пріоритетів — такі настрої обіцяє сон про старій мамонта.

Забарвлення тварини

В езотеричних сонник даються, мабуть, самі інтригуючі тлумачення про слонів різного кольору:

В сонник Мандрівника рожевий слон сниться напередодні вдалою дороги. Синій слон — вдалий час, щоб будувати сміливі плани на майбутнє і приступати до їх втілення в реальність. Сон про чорному слоні обіцяє образи, позбувшись від яких, можна відкрити для себе нові можливості.

Вагітній жінці бачити слона незвичайного кольору — До легкої вагітності, яка буде проходити так, як задумано природою. Про це йдеться в сонник міс Хассе.

В сонник Відьмака бачення про різноколірних слонах має позитивну трактування: До пригод, приємним знайомствам, легкому спілкуванню.

Сонник XXI століття сон про слонів різного кольору трактує досить докладно:

Стадо слонів

В сонник Мандрівника сон про стадо слонів обіцяє той період в житті, коли від планування пора приходити до активних дій. Як слони йдуть вперед, змітаючи всі перешкоди на своєму шляху, так і сновидец в реальному житті буде планомірно рухатися до наміченої мети, а обставини будуть того сприяти.

В езотеричних сонник Сон з таким сюжетом інтерпретується так: наяву хтось зробить спробу придушити сновидіння своїм авторитетом. Тікати від стада слонів — сон обіцяє, що наяву доведеться розплачуватися за свої легковажні вчинки, скоєні раніше.

Стадо слонів тривожно сурмить — В реальному житті настають доленосні зміни, і вони настільки будуть значними, що виникне бажання зачаїтися і перечекати цей «період турбулентності».

Сонник XXI століття: стадо слонів — Такий сон випереджає події, в які сновидец буде залучений проти своєї волі, а опинившись у вирі подій, буде змушений прийняти чужі правила гри.

Кататися на ньому

В сонник Міллера і в сонник міс Хассе даються схожі тлумачення сну з таким сюжетом: опинитеся в центрі уваги, і цей інтерес з боку оточуючих буде лестити.

Сонник Мандрівника: До хорошій дорозі, сповнене пригод і нових відкриттів. Їхати на слоні через джунглі — до зустрічі з людиною, чиїм інтересам ви імпонуєте.

Езотеричний сонник: будьте готові до того, що Наяву вас спробують обдурити, але будучи уважніше до деталей, зумієте уникнути цього обману.

Циганський сонник: Марнославство може завести далеко, так що частка раціоналізму і скептично не завадять. Таке тлумачення дається сну, в якому бачите себе верхи на слоні в цирку.

Сонник XXI століття: Дозвілля в приємній компанії, до того ж в розмові зумієте почерпнути вкрай важливу для себе інформацію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: