Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться армія і мобілізація?

До чого сниться армія і мобілізація?

Прівідевшіеся уві сні армія або служба в ній віщує перемоги на любовному поприщі, але при цьому обіцяє неприємності в професійній сфері. Іноді подібний сон уособлює протистояння з суперником або зовнішніми обставинами. А для того, щоб конкретно дізнатися до чого сниться армія вам, треба розглянути деталі сновидіння.

Короткий зміст:

Я в армії: значення сну

Сонник Міллера

Служба в армії уві сні Позначає, що в реальному житті збудуться таємні бажання і мрії сновидіння. Для молодих подібне сновидіння є відображенням страхів і внутрішніх хвилювань, пов’язаних із самореалізацією, з їх місцем в житті.

Побачити армію в бою означає, що Прийшов час для активних дій в дійсності, що сновидцу пора зробити те, чого він давно бажає.

Сонник Ванги

Наснилося, що сплячого забирали в армію незалежно від того, служив він в реальності чи ні, то це Вказує на те, що будь-якої знайома людина намагається загнати сновидіння в рамки, придушити його єство. При цьому вплив людини таке велике, що сплячий навряд чи зможе йому протистояти і залишається тільки змиритися зі своєю долею.

Побачити, як в армію забирають близької людини, друга, то це вказує на проблеми в особистому житті цієї людини.

Сонник Нострадамуса

Армія — це Символ неминучості року, залізної сили долі. Побачити себе в армії говорить про поганий вплив з боку. Бачити билися армію передрікає нападки ворогів на сновидіння і оголошення війни конкретній людині або цілій країні.

Отримати призов до армії означає, що В реальності сплячий виявиться в центрі нав’язаного конфлікту. Битися в рядах армії означає, що на сновидцем лежить відповідальність за прийняття будь-якого рішення і це його обтяжує, змушує відчувати себе незручно.

Очолювати уві сні армію вказує на те, що в реальності сновидцу не терпиться проявити свої таланти і здібності. Повалити ворога означає, що в дійсності сплячий готовий піти по головах, піти на що завгодно, щоб досягти своєї мети.

Сонник Данилової

Якщо приснилося, що ви в армії — Це означає готовність сновидіння приступити до активних дій на романтичному фронті. Бути в строю армії-переможниці говорить про те, що до думки сновидіння прислухаються, цінують його поради і його здібності. Ті, хто нехтував думкою людини, тепер змінили свою позицію.

Дівчині побачити сон, у якому її улюбленого забирають в армію, означає нездійсненність її мрій, крах усіх задуманих планів. Сон вказує на те, що дівчині необхідно переглянути свої плани на життя, зокрема, задуматися над вибором супутника життя.

Сонник Смурова

Бачити армію уві сні Говорить про швидку розлуку з близькою людиною. Бачити армію-переможницю віщує розчарування, поразки на діловому терені, а також те, що противники виявляться набагато сильніше сновидіння.

Бачити армію, яка програла бій, говорить про якусь людину, який сильно розчарує сновидіння, але уникнути спілкування з ним буде дуже непросто. Бачити армію в русі, марширують кудись, віщує наступ будь-якої біди, катастрофи — це може бути пожежа, масові заворушення на вулицях, авіа — або автокатастрофа і так далі.

Сімейний сонник

Побачити себе в рядах армії вдруге вказує на те, Що в майбутньому сновидіння очікує розмова, якого він усіма силами намагається уникнути. Також це передрікає труднощі в професійній сфері, позбутися від яких вдасться тільки за допомогою вірного друга.

Керувати армією означає, що в реальності сновидец є учасником затягнутого, довгого конфлікту, спору. Стріляти уві сні, тренуватися вказує на безглуздо витрачений час, на бездарну розтрату енергії на дурниці.

Сонник Чжоу-Гуна

Бачити армію на чолі з полководцем або королем Означає отримання якоїсь милості, привілеї від можновладців. Командувати армією, роздавати накази говорить про поліпшення матеріального становища, переїзд в більш комфортне житло, сімейне щастя.

Бачити полководця поблизу Віщує багатство і щастя, а також публічну популярність. Бачити армію в русі говорить про швидке здійснення бажань, радісну подію. Розбити ворога в битві вказує на успіхи в кар’єрі, отримання вигідного пропозиції. Стріляти в людини уві сні віщує швидку поїздку, подорож.

Сонник мандрівника

Заклик і збори в армію Означають тяжкі зобов’язання людини, які він не хоче, але повинен виконувати, стягнення боргів, виконання обіцянок. Спостерігати за армією в бою віщує швидкі конфлікти і нападки з боку оточуючих. У деяких випадках сон відображає внутрішні протиріччя сновидіння, проблему вибору між двома рішеннями.

Сучасний сонник

Бачити уві сні армію попереджає про те, що сновидцу пора задуматися про своє майбутнє і дещо змінити в ньому. Спостерігати за рухом військової техніки вказує на участь в конфліктах, на дрібні неприємності, пов’язані з місцем роботи.

Марширують військо Віщує зміни в особистому житті, активне соціальне життя. Бачити проводи в армію говорить про отримання новини або звісточки здалеку. Самому виявитися в армії передрікає поліпшення матеріального становища, отримання прибутку і удачу на новому місці.

Тлумачення для хлопця

Для хлопця приснився армія є ознакою виникли на його шляху перешкоди, а також попередженням про залучення в чужій суперечка або конфлікт. Бачити себе солдатом говорить про те, що юнак не задоволений тим, що має, і бажає кардинально змінити свій життєвий уклад або спосіб життя.

Якщо чоловікові сниться його колишня служба в армії, то це Говорить про його небажання миритися з обставинами, а також про прихованою страху перед майбутнім. У деяких випадках такий сон говорить про хвилювання перед зустріччю зі старими приятелями і друзями.

Якщо уві сні хлопець отримав повістку до військкомату, то це означає що він зробить якийсь непередбачуваний вчинок.

Бачити билися армію Означає швидку біду, катастрофу, можливо, фізичний конфлікт. Бути учасником або жертвою дідівщини говорить про те, що людині доводиться терпіти приниження та образи, щоб не втратити місце роботи, житло або щось інше.

Для дівчини

Дівчині прівідевшіеся уві сні армія також є символом якихось труднощів, пов’язаних з професійною сферою. Побачити себе в складі армії означає тиск з боку батьків або начальства, придушення волі дівчини. Щоб вирватися з цього впливу, сновидицей потрібно зібрати волю в кулак і прикласти масу зусиль.

Самою командувати армією уві сні говорить про сильний, владному характері дівчини, про її амбітності і цілеспрямованості. Незважаючи на внутрішню силу, такий дівчині буде нелегко впоратися з деякими обставинами в житті, тому варто стати трішки м’якше.

Бачити марширують армію говорить про те, що Дівчина дуже багато часу і сил витрачає на роботу і часом не звертає уваги навіть на власні потреби.

Дівчині уві сні Проводжати свого коханого в армію говорить про те, що в реальності її спіткають розчарування, крах планів і мрій. У багатьох випадках сон вказує на непристойні вчинки коханого дівчини, можливе розставання з ним, яке хоч і буде болючим, але необхідним для майбутнього сновідіци.

Заклик і проводи

Призов до армії уві сні вказує на великі неприємності в реальному житті, які не вдасться уникнути. Сон також вказує на залученість в чужій конфлікт, контролювати який не представляється можливим. Сновидінню необхідно запастися терпінням і перечекати бурю.

Проводи в армію передрікають Отримання приємних, радісних новин, приїзд бажаних гостей здалеку, а також виконання старих обіцянок і боргів. Якщо проводи сняться молодому хлопцю, якому незабаром належить піти в армію, це говорить про тугу і невиконані обіцянки.

Більш негативним тлумаченням прівідевшіеся проводів в армію Є неприємності на роботі і невдала реалізація будь-яких планів. Жінкам проводи сняться в тому випадку, якщо у них з’являється суперниця на любовному фронті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: