Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться чорна кішка?

До чого сниться чорна кішка?

Кішки вважалися сакральними тваринами ще в стародавні часи. Єгиптяни шанували це тварина як божество, а кішки чорного кольору вважалися значущою прикметою у наших предків. Іноді це загадкову тварину є і в сновидіннях. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, до чого сниться чорна кішка згідно з кращими сонникам.

Короткий зміст:

Що значить сон?

Сонник Енігма

Якщо кіт чорного кольору з’явився у вашому сновидінні, Незабаром у вас відбудеться велика сварка або навіть бійка. Чорна кішка перейшла ваш шлях — в реальності вам доведеться зустрітися з дуже неприємною людиною, який принесе вам багато невдач.

Дуже часто чорна кішка є Символом дівчини або жінки, причому підступною і недоброзичливо. Якщо таке бачення повторюється кілька разів, будьте напоготові: недоброжелательніца постарається вам нашкодити, але від вашої пильності багато буде залежати. Особливо погано, якщо чорний мугикаючи поводиться люто і намагається на вас напасти — в цьому випадку конфлікт з ворогом неминучий.

Дівчині бачити уві сні чорну кішку, яка муркоче і лащиться — До лестощів, підступності і спробі перехитрити вас. Причому, в цьому будуть замішані люди, яким ви довіряєте.

Особливо важливим знаком вважається вбивство чорної кішки уві сні. Вбити кошеня — Знак того, що в реальності сновидец упустить хороші можливості і шанси, причому з власної вини.

Вбивати доросле чорну кішку — уособлення вашого торжества над суперником. Правда, іноді кіт чорного кольору може бути символом демонічного початку самого сновидіння, і боротьба з ним — це символ боротьби з самим собою.

Якщо ж уві сні чорний кіт був вашим, і його вдарив або вбив хтось інший, вам варто бути обережнішими — Такий знак попереджає вас, що у вашому оточенні є хтось з нечистими намірами.

Вам приснився чорний кіт з брудної скуйовдженою шерстю, хворий і безсилий? На жаль, але Незабаром ви дізнаєтеся, що один з ваших друзів серйозно захворів і йому потрібно ваша допомога і увага.

Схожий зміст має сон, в якому ви бачили дві чорні кішки. Це знак множення ваших проблем удвічі. Однак якщо ви прогнали тварин або зникли від них самі, вам вдасться уникнути неприємностей.

Безліч чорних кішок — Послання понад про те, що сновидцу варто краще придивитися до його оточенню. Можливо, в ньому є «вовки в овечій шкурі». Побачити уві сні, як вони билися — символ того, що ваші власні таємні бажання і хвилювання не дають вам спокою. Чорні «березневі» коти уві сні, їх шлюбні ігри і нявкання — передвістя проблем в ваших відносинах з другою половинкою.

Спостерігати уві сні чорну кішку і її кошенят — Жінці цей символ обіцяє любовну зраду. Швидше за все, незабаром у сновідіци з’явиться суперниця, якщо ще не з’явилася. Чорна кішка годує своїх кошенят — уособлення початку самостійного життя, вона забирає їх від вас — вам належить переїзд або багато турбот.

Сонник Густава Міллера

У цій книзі снів чорна кішка вважається однозначно негативним знаком. Особливо погано, якщо тварина нападало на вас і намагалося вкусити — Це уособлення ваших ворогів, які від душі постараються нашкодити вам будь-якими способами. Але якщо вам вдалося вбити або прогнати тварину, будьте спокійні — ваша воля і твердість не дадуть недоброзичливцям ніяких шансів.

Також Міллер вважав, що в даному сновидінні багато що залежить від подробиць. Брудна бездомна чорна кішечка — До поганих новин від ваших родичів. Великий обдертий чорний кіт — здоров’я ваших друзів буде в небезпеці. Прогнати або вбити його — все обійдеться. Багато чорних кішок, які нявкають — символ брехливих друзів, які насправді є вашими ворогами.

Отримати подряпину від чорної кішки — Недругам вдасться вам нашкодити і навіть добре нажитися на вас. Величезна кішка чорного кольору — символ хаосу в вашому житті.

Сонник Ванги

Болгарська ведунья Вважала чорну кішку уві сні символом самолюбства, гордості, конфліктності і сварок.

Чорна кішка подряпала сновидіння — Символ того, що він занадто страждає від ревнощів, хоча причини для цього немає зовсім. Ловити чорну кішку — до швидкого знайомству з гордовитим і самолюбивим людиною.

Чорна кішка ловить миша — Ви станете очевидцем серйозної сварки. Якщо вам приснилася агресивна чорна кішка великих розмірів, будьте пильні: у вас є дуже підступний і могутній ворог, який не залишить вас у спокої.

Сонник Зигмунда Фрейда

Відповідно до психоаналізу, Чорна кішка вважається символом чуттєвості і підвищеній збудливості.

Пестити уві сні кішку чорного кольору — Знак того, що ви хочете статевих контактів з молодим партнером. Якщо ж кішка сама лащиться до вас, ви самі дуже залучаєте чимало людей.

Годувати чорну кішку — символ ваших фантазій про інтим з неповнолітніми партнерами. Бити чи вбивати тварину означає садистські нахили сновидіння. Якщо ж людині сниться, що кішка сама поранила його, тут все навпаки — він любить мазохізм.

Сучасний сонник

Ця книга снів Вважає кішку чорного кольору символом прийдешніх невдач. Однак, якщо ви вдарили, прогнали або знищили тварина, вам вдасться з усім впоратися.

Чорний кіт нападає на вас — Вороги постараються очорнити вашу репутацію і нажитися на вас. Ви відбилися від тварини — ви не тільки впораєтеся з недоброзичливцями, але навіть отримаєте славу і прибуток.

Голодна чорна кішка з брудною шерстю Передвістя нещастя, яке незабаром спіткає друзів або знайомих сновидіння. Вам вдалося прогнати її — хвороба буде переможена, причому не без вашої допомоги.

Сонник Ніни Гришиной

У цьому дворянському сонник тлумачення снів про чорну кішку залежить безпосередньо від подробиць. Гладити чорну кішку — до сумнівів сновидіння. Чорна пестити кішка — уособлення спокусниці (або спокусника). Чорна кішка жалібно нявкає — незабаром вас попросять про допомогу, яка буде скрутна з вашого боку.

Чорний кіт вкусив або подряпав вас — Вас спіткає хвороба чи наклеп від недругів. Спіймати чорну кішку — вам вдасться дізнатися, від кого виходять плітки про вас. Бачити бійку кішок чорного кольору — ви дізнаєтеся про змову проти вас і тим самим уникнете проблем. Гратися з чорними кошенятами — ваша половинка вам не вірна.

Убита або розчавлена чорна кішка — Попередження, що вам варто змінити спосіб життя, інакше у вас будуть проблеми.

Сонник Терентія Смирнова

Езотерик Мандрівник вважав кішку взагалі, а особливо чорну, поганим знаком, який провіщає невдачі.

Кот чорного кольору Віщує сновидцу зло, проблеми і нещастя. Особливо погано, якщо тварина подряпала або вкусила людину — в такому випадку його чекають підступи ворогів, які в підсумку зроблять свою чорну справу.

Сонник міс Хассе

Що цікаво, ця жінка-медіум Попри все вважала сни про чорних кішок дуже щасливим знаком, який обіцяє сновидцу радості і перемоги.

Чорна кішка перебігла вам дорогу — Вас чекає несподівана радість, отримання прибутку і хороші новини. Особливо добре, якщо кішка була великих розмірів.

Маленьке кошеня

Хоча сни про чорних кошенят (як і про чорних кішок) трактуються кращими сонниками однозначно негативно, є один виняток. Тримати чорного кошеня на руках — Дуже гарне знамення зверху.

Якщо вам приснилася чорна кішечка або кошеня, яких ви тримали на руках, незабаром ви отримаєте дуже приємний сюрприз. Причому, несподіваним для вас буде не тільки його зміст, але і людина, яка його зробить.

Нападає і кусає

З огляду на, що чорна кішка сама по собі вважається поганим знаком, Її напад уві сні символізує додаткові проблеми.

Якщо чорний мугикаючи зумів вкусити сновидіння, це дуже поганий знак. Він віщує людині прийдешні проблеми, особливо плітки і важкі хвороби. Якщо ж вас укусив чорний кіт, який наяву живе у ваших знайомих, значить, члени цієї родини за щось на вас ображаються.

Якщо кіт був агресивним, але вам вдалося від нього відбитися і прогнати — вас можна привітати. Незважаючи ні на що, ви впораєтеся з усіма вашими проблемами, і неприємності більше не увірвуться у ваше життя.

Вагітна кішка

Тлумачення сну про вагітну чорної кішці дуже сильно залежить від його подробиць:

Якщо вона знаходиться в будинку?

Якщо уві сні у вашому будинку з’явилася чорна кішка — до вас прийдуть несподівані проблеми. Особливо погано, якщо уві сні тварина забилося під меблі і ви не змогли його знайти. В цьому випадку вам варто змиритися з долею і перечекати проблеми терпляче. Якщо ж вам вдалося знайти і прогнати кішку, заспокойтеся — все обійдеться.

В одному випадку таке сновидіння може бути і зовсім роботою підсвідомості — якщо чорна кішка живе в будинку сновидіння насправді. В іншому випадку, це знак згори.

Як ви вже зрозуміли, чорна кішка — Це особливий знак згори, який потрібно правильно розтлумачити. Кращі сонники світу разом з вашою інтуїцією допоможуть вам зробити це напевно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: