Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться чорт?

До чого сниться чорт?

Чорт уві сні — уособлення нахабного, пихатого, порочного людини. Також бачити риса уві сні — може бути до везінню або щасливому шансу. До чого ще сниться чорт, можна дізнатися, заглянувши в кілька авторитетних джерел.

Короткий зміст:

Значення нечисті в сновидінні

Сонник Міллера

Чорти уві сні — Несприятливий знак, який вказує на порочність самого сновидіння, його слабкість перед розвагами або шкідливими звичками. Пристрасть до ігор або алкоголю може погубити сновидіння.

Бачити себе в образі риса Вказує на обмеженість сплячого, його відверту дурість. Також сновидіння пророкує бідність, розтрату всіх коштів.

Розмовляти з чортом в будинку — Значить, потрапити під чужий згубний вплив, стати жертвою лицемірства і обману з боку малознайомих людей. Якщо сон сниться перед важливим заходом, то це віщує серйозну небезпеку.

Сучасний сонник

Побачити риса уві сні Віщує небувале везіння, щасливий випадок. Людина зможе чогось досягти завдяки тому, що він виявиться в потрібний час в потрібному місці.

Синій рис уві сні вказує на те, що Необхідно побоюватися гордого, пихатого людини в своєму оточенні. Самому уві сні бути чортом говорить про нерозсудливі вчинки сновидіння, через які від нього можуть відвернутися навіть близькі люди. Потрібно стримувати свої пориви і імпульси, щоб не залишитися на самоті.

Розмовляти з чортом уві сні Говорить про небезпеку нещасного випадку, ймовірно аварії за участю сновидіння.

Сонник Ванги

Бачити риса Віщує успіх і підвищення соціального статусу сновидіння. Вистачати риса за хвіст уві сні означає, що злоба і заздрість може штовхнути сплячої людини на необачні вчинки.

Їздити на межі верхом, гнатися за ним Вказує на поганий, безглузда характер сновидіння. Розмовляти з чортом — до важкої хвороби, яка буде загрожувати життю сновидіння.

Сонник Фрейда

Бачити чортів уві сні Означає, що людина страждає від незадоволення своїх статевих бажань. Сидіти за одним столом з чортом вказує на егоїстичність в ліжку, бажання задовольнити тільки себе.

Приснився хоровод чортів уві сні — це Говорить про схильність людини до зміни партнерів і небажанню будувати тривалі стосунки з однією людиною. Якщо чорти нападають і ведуть сновидіння за собою, то в дійсності людина не впевнена в своїх навичках в ліжку, закомплексований.

Якщо чортеня сниться жінці, то Вона сприймає чоловіків як загрозу, як важіль придушення її бажань. Також сновидіння може означати страх перед певним чоловіком.

Якщо ж чортик сниться чоловікові, то В реальності він бажає володіти силою і могутністю, природного привабливістю і впевненістю. Можливо, сновидец задивляється на жінок, які йому не по зубах — від цього у нього розвивається незадоволеність.

Сонник Гришиной

Бачити риса уві сні Означає, що таємні бажання і пристрасті сновидіння можуть принести йому як благо, так і нещастя. Розмовляти з чортом, як зі своїм приятелем означає неймовірне, але тимчасове рішення.

Бачити риса з рогами, що сидить на дорозі, Вказує на те, що сновидець рухомий пристрастями і імпульсами, а не інтелектом і розумом. Якщо рис уві сні намагається вбити або нашкодити людині, то в реальності йому загрожує небезпека — нещасний випадок, аварія, бійка.

Бачити маленьких креслять уві сні, Говорить про ілюзії, які зашкодять сновидцу. Необхідно позбутися «рожевих» очок і поглянути на світ тверезо і ясно.

Велесов сонник

Цілувати риса уві сні Вказує на сумнівні операції, в які сновидец виявиться втягнутий. Тікати від чорта віщує небезпеку, біду, нещастя.

Розмовляти з чортом уві сні Пророкує зраду другої половини, зраду друга. Бити риса — значить, впоратися з усіма проблемами. Бачити багато чортів — до хвороб і нездужань.

В образі людей

Чорт в образі людини — символ нещирість і лицемірства. Таке сновидіння пророкує зустріч з лукавим людиною, обманщиком, який прикидається доброю і чесною.

Бачити хвіст чорта у людини Вказує на викриття обману, отримання відповіді на своє питання, виконання бажання. Викрити риса в образі людини — значить, залишитися біля розбитого корита в реальності.

Бачити себе в образі риса Говорить про самообман, скупості і дурості. Сновидець сам себе обмежує і вважає, що всі інші живуть неправильно, обвинувачує навколишніх у своїх бідах.

Кому снився сон?

Жінці бачити уві сні риса вказує на небезпеку, що виходить від могутнього і респектабельного чоловіка. Він може погубити сновидицей, варто їй тільки піддатися на його вмовляння.

Якщо рис уві сні обіймав або цілував жінку, то В реальності вона ризикує втратити свою свободу і честь, забруднити репутацію. Якщо жінка уві сні закохалася в чорта, то в реальному житті її спробує спокусити красивий, але підступний чоловік.

Чоловікові побачити уві сні риса Вказує на його потяг до влади, грошей, забороненим задоволень. Сон говорить про його внутрішньому демона, який не дає спокою сновидцу ні вдень, ні вночі.

Закохатися в сні в чорта Означає, що в реальності чоловіка зведе з розуму фатальна, підступна красуня.

Хліборобам рис сниться до неврожаю, проблемам з продажем продукції, несприятливих погодних умов. Спортсменам сновидіння обіцяє небезпека отримання травми.

Людям небезпечних професій (пожежним, поліцейським, мисливцям) Сон про небезпеку, отримання поранення, травми.

Дії лукавого

Танцюючий рис уві сні Віщує закінчення вдалої операції, виграш в лотерею або в карткову гру.

Якщо рис уві сні душить людину, намагається його вбити, то в реальності сновидіння долають пристрасті і внутрішні протиріччя. Якщо рис обіймає чи цілує сновидіння, то це вказує на негативний вплив будь-якого людини на сплячого.

Чорт виводить людину на розмову — Значить, в реальності намагатися укласти сумнівну угоду, перехитрити людей. Якщо рис відводить людину за собою, то в дійсності сновидец одержимий будь-якої сумнівної ідеєю, йде на поводу своїх пристрастей.

Битися з чортом уві сні Вказує на подолання перешкод, боротьбу з обставинами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: