Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться чуже весілля, на якій ви є гостем?

До чого сниться чуже весілля, на якій ви є гостем?

За традицією, що склалася, весілля — це урочиста подія, що асоціюються з радістю, веселощами. Але ось сни про чужому весіллі можуть викликати різні почуття, так що не зайвим буде дізнатися, як інтерпретується таке бачення зі світу мрій в найпопулярніших сонниках сучасності. Ключ до розгадки сну можуть підказати деталі, так що вкрай важливо запам’ятати весь сон в подробицях і тоді ви дізнаєтеся до чого вам приснилася чуже весілля.

Короткий зміст:

Інтерпретація з різних джерел

Сонник Міллера

Якщо незаміжньою дівчині сниться, що її коханий одружується з іншою, — До безпідставним страхам і марним переживань в реальному житті. Заміжньому людині бачити, що його (або її) супутник одружується — до деяких складнощів у відносинах, через що сімейний горизонт насупиться взаємними докорами. Якщо ви укладаєте шлюб з незнайомою людиною — наяву можуть чекати неприємності.

Бачити себе в жалобній одежі на чужому весіллі — Чекають переживання про незавидну долю кого-то з родичів або людей з найближчого оточення. Спізнюватися на чуже весілля — належить зробити вибір, наслідки якого будуть мати для вас велике значення.

Сонник Лонго

Коли сниться, що ви сидите на весіллі незнайомих людей за багато накритим столом — До щедрого подарунку наяву, для чоловіків бути гостем на чужому весіллі — до розширення бізнесу. Дарувати подарунок на чужому весіллі — у вашому житті є недоброзичливці, які поки не афішують своїх намірів. Бачити себе на весіллі, атмосфера якої є тривожною, — до тривоги в реальному житті, причому цей стан може надовго вибити з колії.

Бути гостем на чужому весіллі і бачити знайомих вам людей, чий земний шлях уже завершився, — Наяву належить ризик, доведеться пережити складні ситуації, які в підсумку обернуться в вашу користь. Бути на чужому весіллі і бачити на торжестві багато дітей — до скороминущим радощів наяву, до удачі в справах.

Сонник Ванги

Гуляти на святі, бачити красивих нареченого і наречену — До удачі в справах. Дарувати подарунок молодятам — такий сон обіцяє невелику, але приємну фінансовий прибуток в доступному для огляду майбутньому. Веселитися на чужому весіллі — остерігайтеся в реальному житті стати жертвою наклепів і наклепів.

Сумувати на чужому весіллі — Наяву належить випробувати почуття жалю і досади про втрачені можливості. Побитися на чужому весіллі — наяву належить випробувати гіркий смак перемоги, а також ненароком скривдити словом чи ділом когось слабшого.

Сонник Нострадамуса

Тут дається таке тлумачення: якщо заміжній жінці довелося побачити сон, у якому вона присутня на чужому весіллі, а навколо багато маленьких дітей, — До додатку в сімействі, до здійснення планів. Бачити себе на чужому весіллі в брудній порваній одежі — плітки, які розпускають наяву за вашою спиною, можуть істотно зіпсувати вам репутацію.

Циганський сонник

Веселитися на чужому весіллі і при цьому бачити красивих молодят — Удача стане вашою супутницею в справах серцевих. Сон, в якому бачите молодят, які з якої-небудь причини викликають у вас неприязнь, — наяву ризикуєте стати жертвою аферистів, які зуміють увійти до вас у довіру. Дарувати щедрі подарунки на чужому весіллі — до безтурботному відпочинку наяву, дарувати нареченим монети — до дрібних невдач і сльозам наяву.

Торжество близьких людей

Сни, в яких бачите себе на весіллі близьких людей, в цілому трактуються позитивно. Але є в цих видіннях з царства Морфея деталі, що попереджають про тривожні події — в першу чергу це пов’язано зі снами, які присвячені весіллі колишніх коханих померлих людей і т. д. Але спочатку — Позитивна трактування:

Про тривожні події попереджають сни, в яких ви бачите весілля вже померлих людей — наяву варто бути готовим до невиправданого ризику, причому події можуть негативно вплинути на звичний вам хід життя. Дарувати померлому подарунок на весілля — наяву доведеться розлучитися з чимось цінним для вас, і не обов’язково це будуть матеріальні блага.

Бути присутнім уві сні на весіллі свого ворога — наяву належить випробувати почуття безсилля і безпорадності. Веселитися на весіллі у свого недруга — такий сон обіцяє, що в реальному житті зумієте взяти реванш всупереч всім обставинам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: