Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться доїти корову руками?

До чого сниться доїти корову руками?

Сни про тварин і взаємодії з ними — досить поширене явище. Кішки, собаки, папуги та інші «менші брати» часто стають персонажами наших нічних мрій, і це не дивує, адже ми часто зустрічаємося з ними в реальності. Але як бути, якщо вам приснилася корова, яку ви, до того ж, доїли? Прочитайте статтю і дізнайтеся, до чого сниться доїти корову згідно кращих книг сновидінь.

Короткий зміст:

Що значить сон?

Сонник Енігма

Укладачі цього сонника вважають, що саме по собі бачення корови вже є хорошим знаком, а її доїння — тим більше. Все це пророкує сновидцу виконання найпотаємніших бажань, здійснення всіх планів і радість, що б’є через край. Правда, і тут не обходиться без винятків.

Наприклад, якщо сон такого змісту привидівся молодій дівчині, їй можна поспівчувати: Її кохана людина виявиться звичайним альфонсом, який шукає в стосунках лише грошову вигоду. Спроби перевиховати кавалера ні до чого не приведуть, і краще відразу припинити з ним усі стосунки. В іншому випадку сновидицей чекають печаль, образи і розчарування.

Бачити сон, в якому ви доїте корову спокійно і умиротворено, і надоїли вже багато молока — особливо хороший знак. Він Обіцяє вам величезне щастя в шлюбі, який трапиться з великої любові і з роками буде тільки міцнішати. Якщо ж ви ще й пили надоєне вами ж молоко, і воно було смачним — вас можна привітати. Вам забезпечено щасливе майбутнє, повне радості і благополуччя.

Але варто насторожитися, якщо уві сні корова під час доїння поводиться агресивно, брикається і намагається втекти від вас. У цьому випадку вас чекає чимало проблем і труднощів, з якими вам доведеться добряче попрацювати.

Бачення, в якому корову доїв хтось інший, попереджає сновидіння: його вміло обманюють. Хтось намагається використовувати його для власної наживи і робить це успішно. Отримавши такий знак згори, будьте пильні: не довіряйте незнайомцям і краще придивіться до оточуючих.

Доїти худу корову, яка ледь тримається на ногах — До проблем в сім’ї. Ваш сімейне вогнище втратить затишок, постійні сварки і проблеми з грошима навіть можуть спровокувати розлучення.

Бачити уві сні ціле коров’яче стадо, яке ще не подоїли — до отримання важливих звісток найближчим часом. Причому тут багато що залежить від зовнішнього вигляду тварин. Якщо корови виглядали вгодованими, здоровими і красивими — новини будуть приємними і порадують вас. Худі, хворі і потворні корови пророкують отримання сумних звісток, які по-справжньому вас розбудують.

Доїти корову, яка дала гірке, прісне або погано пахне молоко — До розчарувань, страждань і поневірянь. Втім, вони триватимуть недовго і в житті сновидіння все налагодиться.

Сонник Густава Міллера

Міллер був упевнений, що в цілому доїння корови — хороший знак. Особливо добре, якщо корів багато і у них набряклі від молока вим’я — Такий сон віщує сновидцу виконання всіх його надій і бажань в повному обсязі.

Не так добре, якщо доїння сниться дівчині. У цьому випадку її чекає зустріч з молодим чоловіком, який буде бачити в ній тільки вигоду.

Але одруженим і заміжнім людям таке сновидіння Обіцяє благоденство, радість і сімейне щастя.

Сонник Зигмунда Фрейда

На думку доктора Фрейда, В даному випадку корова символізує жінку. Причому сни такого роду мають більше значення саме для чоловіків.

Корова уві сні і її доїння — Це символ краси і привабливості якоїсь особи в житті сновидіння. Вона хороша як коханка і жінка, але дурна і примітивна як особистість.

Бачити уві сні корову, яка очікує доїння — Красива особа думає про вас і готова познайомитися з вами ближче.

Доїти корову, яка виглядає надто худою на тлі інших — До проблем з партнером в інтимній сфері і вашої незадоволеності.

Сонник Велеса

На думку древніх слов’ян, доїння корови — Це знак благополуччя, особливо в сімейній сфері. Найчастіше це тварина символізує годувальницю, що віщує поповнення в сімействі.

Доїти корову уві сні — До швидкого отримання великої грошової прибутку. Важливо згадати, якого кольору була тварина. Якщо корова темного забарвлення — багатство прийде завдяки вашій праці, який буде нудним і важким. Світла — прибуток прийде до вас сама, вам навіть не доведеться докладати жодних зусиль.

Якщо дівчині сниться, що вона доїть корову, і та дає ароматне молоко, Незабаром сновидицей чекає щасливе заміжжя. Але якщо молоко гірчило або було кислим, на жаль — це символ краху надій і розчарувань.

Сонник Ванги

Провидиця підкреслювала важливість снів про доїння корови саме для чоловіків. Таке бачення — Це знак отримання цінної підказки з боку, яка допоможе уникнути найнеприємніших проблем.

Наснилося доїти корову чорного кольору — Це символ того, що хтось із ваших знайомих потребує допомоги і чекає її від вас.

Сонник Нострадамуса

Єврейський провидець вважав, що такий Сон є попередженням від вищих сил про те, що сновидцу потрібно бути уважнішими і обережнішими, ніж раніше.

Якщо жінці сниться доїння корови — це знак того, що Вона стане причиною чиїхось проблем, по її власної волі або проти неї. Для чоловіка — попередження, що йому варто поспішити, щоб його починання завершилися успішно.

Сонник міс Хассе

Відомий медіум вважала, що доїння корови — Це символ того, що незабаром ваші грошові запаси виснажаться і вам доведеться «затягнути пояс».

Якщо дійна корова була рудого кольору — це уособлення людини з вашого оточення, який поводиться нещиро і фальшиво по відношенню до вас.

Сонник Євгенія Цвєткова

З цього сонником корова Вважається символом близької людини, який ні за що не залишить вас у важку хвилину. Доїти її — знак того, що ця людина не перестане дарувати вам свою любов і підтримку, що б не трапилося. Доїти безліч корів — провісник зміни життя, а головне — оточення в кращу сторону.

Сонник Свамі Шивананда

Індійський гуру запевняв, що корова (священна тварина індуїзму) — Це символ величезного прибутку і процвітання. Доїти її уві сні — до швидкого збагачення сновидіння.

Сонник Юрія Лонго

Таке сновидіння російський маг Вважав символом примирення і припинення всілякої ворожнечі. Головне — забути про власну гордості і не відкидати людей, які самі запропонують вам мир.

Доїти корову, яка їсть траву — символ пасивності і лінощів по відношенню до людини, чия доля дуже залежить від сновидіння.

Сонник Ніни Гришиной

У цьому сонник величезна роль відводиться тому, який саме була дійна корова. Якщо вона була угодованої, красивою — до удачі і радості. Худої — до злиднів, матеріальних проблем. Мукати — до горя і страждань. Чорної — до великих збитків. Забіякуватої — символ гостей, які будуть намагатися вам нашкодити.

Напад тваринного

Кращі тлумачі снів світу трактують бачення такого змісту однозначно: корова, нападаюча на доящего її сновидіння — це символ прийдешніх невдач, які трапляться саме з його вини. Швидше за все, він зловживає добротою оточуючих людей і не поспішає повертати взяті в борг речі і гроші.

Корова, яка брикатися і буцається під час доїння — Сновидіння можуть очікувати великі проблеми у відносинах з партнерами, друзями і рідними. Отримавши таке знамення, постарайтеся закрити очі на недоліки оточуючих, будьте щире і терпляче, і проблеми пройдуть стороною.

Якщо хтось інший доїть корову?

Сновидіння, в якому корову доїте не ви, а хтось інший — Поганий знак в будь-якому випадку. Він може означати одне з двох:

Особливо погано, якщо тварина встигла вас вкусити або поранити рогами. Побачивши такий сон, постарайтеся уникати всіх сумнівних зустрічей і знайомств. Але якщо ви її приборкали — будьте сміливі, і фортуна виявиться на вашому боці.

Як впливає місце доїння на тлумачення?

У багатьох книгах снів сказано, Що тлумачення сну про доїння корови часто залежить від місця, в якому це відбувалося.

Якщо вам приснилася доїння корови прислухайтеся до себе — і Ви зможете зрозуміти, яке саме знамення вищі сили хотіли вам передати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: