Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться домашнє прибирання?

До чого сниться домашнє прибирання?

Прибирання — це знайоме всім явище, яке до душі далеко не кожному. З одного боку, цей процес навіває нудьгу і роздратування, і тому викликає неприйняття. З іншого боку, плоди прибирання — красиво розкладені речі, очищені від пилу і сміття кімнати — радують око і душу. Загалом, прибиратися в будинку іноді необхідно.

Але, якщо подібний сюжет є нам в сновидінні, це зовсім не випадково. Щоб зрозуміти, в чому його сенс, потрібно звернутися до кращих сонникам світу. На даній сторінці ви дізнаєтеся, до чого сниться прибирання і пов’язані з цим явищем подробиці.

Короткий зміст:

Безліч значень

Сонник Юрія Лонго

Прибирання уві сні — Це символ проблем, які накопичилися в житті сновидіння в даний момент. Але, якщо уві сні ви вже закінчили збирання і милуєтеся чистотою в будинку, незабаром у вашому житті настане період спокою і гармонії, коли ви зможете зайнятися улюбленою справою і присвятити час дорогим людям.

Займатися прибиранням вам допомагали інші люди — Знак того, що наяву ви зможете здійснити задумане тільки за допомогою однодумців.

Спостерігати за прибиранням з боку — Натяк на те, що сновидець схильний доручати ризиковану і брудну роботу іншим, щоб самому залишатися чистеньким.

Сонник Густава Міллера

Відомий психолог вважав, що сни про прибирання мають особливий сенс тільки для жінок. Прибирати уві сні своє житло — Передвістя щасливого сімейного життя, гармонії у відносинах з чоловіком і дітьми.

Житло, підлогу в якому покритий брудом, але сновидицей не змогла його вимити — Незабаром в її будинок прийде безліч проблем, а близькі люди змусять в собі розчаруватися.

Сонник для жінок

Якщо прибирання проводилася будинку — Передвістя переїзду в інше місто, а також кардинальних життєвих змін в кращу сторону. Ви прибиралися на роботі — сон, пророчащая зміну місця роботи на більш високооплачуване і цікаве.

Езотеричний сонник

Забиратися і витирати пил у власній квартирі — Сприятливий знак, який передрікає позбавлення від гнітючих проблем і неприємностей.

Наснилася прибирання, яку ви проводили на робочому місці — знак того, що незабаром вас чекають поліпшення на роботі: Схвалення начальства, підвищення зарплати і повне взаєморозуміння з колегами.

Де ви це робили?

У власному будинку — несприятливий знак, оскільки сміття найчастіше символізує скандали і з’ясування відносин. В даному випадку, чварами наповниться ваша сім’я. Підмітати на підлозі сміття віником — подвійний знак, який провіщає або серйозні розбіжності з другою половинкою, які можуть привести до розриву; або важку хворобу близької людини.

Наснилося, що уві сні ви прибирали зі столу — вас чекають фінансові труднощі і збитки. Якщо ж у прибиранні кімнати застосовувався пилосос, Такий сон віщує скандали з чоловіком (дружиною), які будуть спровоковані знайомими вашої половинки.

Прибирання в чужій хаті — Складний символ, значення якого залежить від того, в чиєму саме житло ви прибиралися. Якщо це був будинок вашого колеги — товариш по службі надійде з вами нечесно, присвоївши собі ваші досягнення і зайнявши таким чином ваше місце.

Якщо це був будинок незнайому людину — Наяву ви занадто намагаєтеся всім сподобатися і перед усіма вислужитися, однак підлабузництво — не найкраща життєва стратегія. Прибирання в будинку знайомих — натяк на те, що в реальному житті ви занадто багато часу приділяєте стороннім людям, забуваючи про ваших рідних. Забиратися в будинку друзів — сприятливий знак, який символізує фортецю вашої дружби і готовність завжди допомогти.

На кладовищі — несприятливий сон, що передвіщає наступ важкого життєвого періоду. На сновидіння навалиться маса проблем і обов’язків, впоратися з якими буде не так просто.

Якщо ж уві сні ви були цвинтарним працівником, і займалися прибиранням могил, в цьому випадку Сльози, переживання і розчарування — це ваша доля, від якої неможливо піти.

На роботі — Знак того, що ви занадто засиділися на своєму робочому місці, хоча вам давно варто почати рухатися далі. Побачивши таке бачення, постарайтеся переглянути свої життєві пріоритети і задуматися — може бути, пора змінити поточну роботу на щось більш перспективне і приємне?

Прибирати сміття на вулиці — символ, який означає: сновидец бажає досягти повного взаєморозуміння з оточуючими людьми і щоб всі взаємні образи назавжди залишилися в минулому. Особливо гарні сни, в яких ви не тільки прибирали сміття на вулиці, але і спалювали його — в цьому випадку, примирення обов’язково відбудеться.

Бардак в квартирі

Кращі сонники світу вважають квартиру символом реального життєвого простору сновидіння. Тому, сни про брудній квартирі відносяться до числа несприятливих.

Бачити в своїй квартирі масу бруду, пилу та сміття — передвістя неприємностей, які надовго вженуть сплячого в важку депресію.

Якщо ж брудними був не тільки підлогу, але також стіни, вікна та стелю, Це вкрай тривожний знак, що закликає сплячого скоріше розібратися у власному житті і відносинах з оточуючими. Книги снів чітко говорять, що якщо ви будете діяти розумно і мудро, проблем вдасться благополучно уникнути.

Брудна квартира належала не вам, а вашим знайомим, друзям або близьким? Тут трактування повністю збігається із зазначеною вище, однак, тлумачення застосовуються щодо цих людей. Побачивши сни подібного змісту, постарайтеся пояснити власнику квартири значення явленого вам сну і попередити його про можливі проблеми.

Прибирати листя на вулиці

Застеляти постіль

Якщо уві сні ви прибирали постіль, знайте: незабаром вам належить прийняти якесь доленосне рішення. І, хоча вам не доведеться робити це самотужки, зробити вірний вибір буде дуже непросто. Тут книги снів радять відключити всі емоції і керуватися тільки логікою і розрахунком.

Однак якщо прибрати постіль не вдавалося, це поганий знак. Схоже, хтось намагається проникнути в таємниці вашого життя і знайти «скелети в шафі», щоб потім ними скористатися проти вас. Щоб цього уникнути, будьте акуратніше і не будьте відвертий з сумнівними людьми.

З ким ви прибиралися?

Якщо уві сні ви займалися прибиранням самостійно, таке бачення трактується двояко. Якщо прибирання на самоті вас засмутила, наяву близькі люди і друзі залишать вас наодинці з вашими проблемами. Якщо ж ви, навпаки, працювали з радістю і старанністю, незабаром ви зумієте поліпшити не тільки своє життя і фінансове становище, але і допомогти всім дорогим вам людям.

Зі знайомими — Натяк на те, що, незважаючи ні рідкісні конфлікти і нерозуміння з оточуючими, ви відчуваєте один до одного повагу.

З родичами — В даний момент в ваших відносинах з близькими щось не так, і вам слід з цим розібратися. Книги снів запевняють, що це буде нескладно.

З незнайомими людьми — Будьте обережні з людьми, які настирливо набиваються вам у друзі. У реальності їх помисли нечисті, і личина дружби — лише фальшиве прикриття для зближення з вами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: