Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться колишня подруга?

До чого сниться колишня подруга?

Колишня подруга може сниться до змін в житті, несподіваних подій, проектуванням минулих образ на сьогоднішню ситуацію.

Багато в чому тлумачення того, до чого сниться колишня подруга, залежить від того, наскільки добре сновидец з нею розлучився. Якщо розрив пройшов болісно і негативно, то сон говорить про прихованою подругою образі. Якщо ж розставання з подругою сталося легко і без взаємних претензій, то незабаром сновидіння очікують зміни в житті, отримання приємних новин.

Короткий зміст:

Коментарі відомих тлумачів

Сонник Міллера

Для жінки побачити уві сні свою колишню кращу подругу Означає, що навколо персони сновідіци ходять чутки і плітки різного роду. Також сон може вказувати на родича сплячою, який їй заздрить і неусвідомлено намагається нашкодити.

Заміжнім жінкам сновидіння обіцяє Появу суперниці в любові, коханки чоловіка. Чоловікові побачити уві сні свою колишню подружку обіцяє обман з боку будь-якої жінки.

Сонник Цветкова

Бачити колишню подругу уві сні Віщує великий скандал з близькою людиною. Сваритися уві сні з колишньою подругою передрікає жінці вдалий результат справ, а чоловікові — знайомство з приголомшливою дівчиною.

Битися з колишньою подругою уві сні Означає, що сновидець поводиться недобре з найближчими людьми. Така поведінка сильно ображає оточення сплячої людини.

Сонник Лонго

Колишня подруга уві сні — Це передвісник ситуації, що змінюється, великої кількості подій, що відбуваються. Сновидець ризикує загубитися в цьому вирі життя. Молодій дівчині подібне сновидіння пророкує сварку з коханою людиною.

Запросити подругу в будинок Означає, що розлад в любовних відносинах стався з вини сновидіння. Прогнати подругу з дому вказує на припинення всіх конфліктів і сварок, досягнення гармонії у відносинах.

Чоловікові прогулюватися з колишньою подругою Пророкує великий ризик в справах, ймовірність зради з боку друзів або ділових партнерів. Жінці сон вказує на її легковажну поведінку, через якого навколо її персони витають неприємні чутки.

Смерть колишньої подруги або бійка з нею Віщує щасливий період в житті, позбавлення від негараздів.

Англійська сонник

Для жінок колишня найкраща подруга Сниться до неприємностей в особистому житті, поява суперниці в боротьбі за любов чоловіка. Діловим чоловікам бачити уві сні колишню подругу віщує проблеми на роботі, зрив контрактів, поява сильного конкурента в справах.

Сучасний сонник

Поява колишньої подруги уві сні Обіцяє велику біду, великі неприємності, пов’язані з діловою або фінансовою сферою. Сон вказує на те, що в своїй біді сновидец залишиться один — ні від рідних, ні від друзів він не отримає допомоги.

Битися з подругою уві сні Означає, що за свою мрію доведеться поборотися, навіть піти по головах або проти своєї совісті. Кожен крок до мети буде даватися з великими труднощами, доведеться прикладати титанічні зусилля для цього.

Сонник Феломена

Побачити уві сні колишню подругу Означає підсвідоме бажання сновидіння налагодити колишні дружні відносини. Також сновидіння пророкує зустріч з цікавою людиною з незвичайними поглядами на життя.

Молодій дівчині побачити уві сні колишню подругу Віщує тривожні емоції, згадування минулих образ і неприємностей. Ймовірно, що в реальності відбудеться зустріч з колишньою подругою.

Заміжній жінці подібний сон Віщує дозвільні плітки і чутки, сварку з близькою людиною, розлад у стосунках з чоловіком.

Бачити уві сні колишню кращу подругу Означає, що вона сумує або ображається на сплячої людини. Якщо в реальності між сновидцем і подругою залишилися добрі стосунки, то такий сон пророкує прийдешні емоційні переживання.

Побачити уві сні подругу, з якою сновидец давно не спілкується, Вказує на те, що зараз найкращий час для відпочинку, для перезавантаження своїх ідей і задумів. Побачити вагітну подругу уві сні для жінки означає її підсвідоме бажання стати матір’ю, а для чоловіка — його прагнення завести сім’ю з коханою.

Якщо чоловікові сниться подруга його колишньої дівчини, то В реальності його чекають непорозуміння і сварки в особистих відносинах. Також сновидіння пророкує кардинальні зміни в житті сновидіння.

Сваритися з колишньою подругою уві сні Віщує подарунок долі, вдале завершення складної справи. Обніматися з подругою уві сні вказує на бажання сновидіння налагодити відносини з цією дівчиною.

Жінці битися уві сні з колишньої найкращою подругою Віщує перешкоди на життєвому шляху, серйозні неприємності на роботі. Можливо, сновидицей бере на себе занадто багато відповідальності, з якою не в силах впоратися.

Якщо чоловікові сниться, що його колишня подруга помирає, то В реальності йому варто побоюватися підступу суперників, поява нових ворогів.

Помиритися уві сні з колишньою подругою Вказує на бажання сплячого відчути людське тепло, повернути колишню дружбу або романтичні відносини.

Її дії в сновидінні

Побачити уві сні колишню подругу віщує поява допомоги з несподіваного боку. Побачити плаче подругу означає, що в реальності особисті справи сновидіння стануть відомі оточуючим людям.

Якщо уві сні колишня подруга обіймає сновидіння, то в реальності Віщує несподіваний візит гостей. Весілля колишньої подруги пророкує неприємності в особистому або професійному сфері.

Сваритися чи битися з колишньою подругою Вказує на прагнення сновидіння до чогось неможливого, нереалізованого. Щоб досягти своєї мети, знадобляться довгі роки і величезні зусилля.

Якщо уві сні колишня подруга займається з кимось любов’ю, то В реальності сновидіння мучить совість через власного неправильної поведінки. Жінці бачити, як її чоловік вступає в інтимний зв’язок зі своєю колишньою подружкою, вказує на ревнощі сновідіци, її недовіру і підозрілість щодо чоловіка.

Якщо подруга влаштовує скандал уві сні, то в реальності сновидіння очікують неприємності і тотальне невезіння. Якщо колишня подруга сама заговорила з людиною, то в дійсності сновидец отримає відповіді на свої питання.

Колишня подруга плює в обличчя сновидцу — До повернення боргу, про який він встиг забути. Привітатися з подругою вказує на неприємний і виснажливий візит до якоїсь людини.

Якщо колишня подруга уві сні прийшла миритися, то це Обіцяє процвітання і збагачення сновидцу. Побачити танцюючу подругу уві сні вказує на зайві матеріальні витрати.

Померла подруга

Побачити, що колишня подруга померла, віщує труднощі і втрати, можливе розчарування в своєму улюбленому. Часто бачити уві сні смерть колишньої подруги означає, що події минулого не дають сновидицей спокою, турбують його.

Якщо сниться подруга, яка померла в реальності, то Це вказує на незавершені справи або невиконану обіцянку. Побачити оголену мертву подругу віщує період втрат і поневірянь.

Наснилася померла подруга в шлюбній сукні — це Вказує на навислу над сновидцем небезпека. Дівчині подібне сновидіння вказує на незаплановану і небажану вагітність.

Обніматися з померлою подругою Передрікає підвищення по службі, успіх у справах і починаннях. Якщо у сні покійниця танцювала і веселилася, то в реальності сновидіння чекає низка втрат і клопоту, виснажливих спроб залишитися на плаву.

Якщо уві сні подруга намагається щось сказати тому, хто, то в реальності він повинен прислухатися до поради близької людини і не діяти під впливом емоцій.

Якщо уві сні померла подруга дарує щось сновидцу, то Це пророкує несподівану зустріч з людиною з минулого — колишнім другом або коханим. Також сновидіння вказує на ускладнення взаємин з колегами або родичами.

Вагітна знайома

Побачити уві сні колишню подругу в положенні пророкує сновидцу збагачення, отримання можливості розвиватися і реалізовуватися, вчинення дива або незвичайної події. Жінці сновидіння пророкує швидку вагітність, а молодій дівчині — вступ в щасливий шлюб.

Чоловікові бачити уві сні вагітну колишню дівчину Вказує на неприємності в особистому або професійному сфері. Одруженого чоловіка сновидіння віщує проблеми в сімейному житті.

Побачити уві сні пологи колишньої подруги Означає звільнення від боргів і обтяжливих зобов’язань. Побачити подругу з дитиною віщує отримання грошей, раптове збагачення.

Якщо уві сні подруга померла при пологах, то таке сновидіння Віщує роки щастя і відносній безтурботності. Також сон вказує на відносну матеріальну свободу.

Невинної дівчини побачити свою колишню подругу в положенні Пророкує ганьбу і плітки. Молодому хлопцеві такий сон вказує на те, що у нього ще залишилися почуття до свого минулого коханої.

Колишній друг або друзі

Колишні друзі означають ностальгію людини, його тугу за минулим щасливим часів. Щасливий колишній друг віщує отримання хороших новин, а сумний і болісний — до проблем і нездорову.

Побачити кампанію друзів з минулого Вказує на налагодження старих зв’язків, отримання необхідної для розвитку інформації. Побачити уві сні померлого товариша означає неприємності і небажання сплячого йти на компроміси, проявляти гнучкість і терпіння.

Колишній кращий друг Сниться до душевних переживань і дефіциту любові. Також старий друг сниться до проблем в сім’ї, до розладу в подружніх стосунках. Посваритися зі старими друзями означає жаль з приводу скоєних вчинках.

Кампанія нетверезих друзів Віщує радісні події в житті, можливість відстояти свою думку в колі важливих персон. Побачити старого приятеля в труні вказує на новий етап в житті сновидіння.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: