Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться колишня робота?

До чого сниться колишня робота?

Практично кожна людина встигає змінити за своє життя кілька професій, а якщо не рід занять, то хоча б місце роботи. Як правило, згадувати минулі місця роботи хочеться дуже і дуже мало, адже, якщо ми його залишили, значить, воно в чомусь нас не влаштовувало.

Однак іноді подібне відбувається в світі сновидінь, і часто викликає у сновидіння сум’яття. На цій сторінці ви дізнаєтеся, до чого сниться колишня робота і пов’язані з нею подробиці.

Короткий зміст:

Підказки підсвідомості

Сонник Густава Міллера

На думку досвідченого психолога Міллера, стара робота, побачена уві сні, Є уособленням минулого, накопиченого досвіду і завершених справ. Якщо вам сниться такий сон, а наяву ви дуже працелюбні — вас можна привітати. Бачення подібного роду обіцяють приголомшливий успіх, причому скрізь — як на новому робочому місці, так і на старому.

Приснилася колишня робота і колишні співробітники — це Позитивний знак, який означає: доля подарує вам приголомшливі можливості стати успішним — головне, не пропустіть свій шанс. Бачити себе в сні на старій роботі, але при цьому шукати нову — в найближчому майбутньому вас чекає вигода і справжня прихильність фортуни.

Ви втратили колишнє місце роботи — в реальному житті У вас все складеться якнайкраще, адже ваш оптимізм допоможе вам впоратися з будь-якими проблемами і знайти щасливе майбутнє.

Сонник Ванги

Вас звільняли з минулої роботи — Найближчим часом у вас почнеться нова смуга в житті, причому, абсолютно щаслива. Самому звільнятися з минулої роботи — такий сон означає, що ваша нинішня робота буде дуже для вас сприятливою.

Бачити себе на зборах робочого колективу з минулої роботи — Попереду вас чекає безліч клопотів і важкої роботи, досягнення успіху буде дуже непростим, а, може бути, навіть неможливим.

Сонник Євгенія Цвєткова

Минула робота уві сні — це Занепокоєння, клопоти і безперервні думки про фінансове становище в реальності. Якщо вночі ви бачили свою колишню роботу або щось, з нею пов’язане, дана книга снів говорить: ви абсолютно незадоволені своїм теперішнім фінансовим станом і кар’єрним ростом і просто мрієте жити краще.

Якщо ви побачили такі сни, тлумач Цвєтков дає чітку пораду: Змиріться з вашим становищем і навчитеся цінувати те, що маєте.

Сонник Юнони

Бачити себе на колишній роботі щасливим і успішним — Значить, наяву вас все абсолютно влаштовує, ви не бажаєте ніяких змін.

Бачити себе там, відчуваючи незадоволеність і розлад — Схоже, в цьому щось не дає вам спокою, і ви ніяк не можете стати щасливим. Втім, падати духом не варто — адже все можна виправити.

Повернутися на старе місце

Повернення на старе місце роботи вважається неоднозначним символом. Найчастіше, сни такого змісту варто розуміти буквально — Якщо ви вирішите повернутися на своє колишнє робоче місце, у вас все вийде.

Заново влаштовуватися на колишню роботу і виконувати свої обов’язки — таке бачення обіцяє сновидцу збільшення доходів або отриманні великого грошової суми (нагороди або премії). Більш того, подібне бачення віщує вам великий успіх і повагу в робочому колективі.

Повернутися на стару роботу, і бачити, як ця організація процвітає — Найближчим часом всі ваші найпотаємніші бажання почнуть виконуватися.

Якщо уві сні ви і ваші колеги з колишньої роботи збираєтеся влаштувати банкет або застілля, Наяву ви будете на хорошому рахунку у свого начальства.

Бачити товаришів по службі

Щоб зрозуміти сенс сновидінь такого змісту, пригадайте, кого саме з колишніх товаришів по службі ви бачили вночі:

Інші подробиці

Щоб повністю розібратися в сенсі послання, явленого вам згори, пригадайте подробиці сновидіння. Отже:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: