Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться копчена риба?

До чого сниться копчена риба?

Копчена риба в реальності — це досить поширений, хоч і не завжди корисний продукт. Але до чого може снитися копчена риба? На це питання існує кілька відповідей, які безпосередньо залежать від деталей сновидіння і джерела тлумачення.

Короткий зміст:

Розшифровка символу

Сонник Міллера

Копчена риба на столі Обіцяє людині період вдалих починань і щасливих подій в житті. Сюжет, в якому сновидцу доводиться зривати копчену рибу з будь-якого дерева, віщує вчинення справжнього дива, незвичайне щасливе дію. Сновидець буде винагороджений понад за свої старання і заслуги.

Сонник Ванги

Наснилася копчена риба уві сні — Це символ спотворення розуміння сновидцем реальної дійсності, підміна справжніх понять помилковими. Куштувати таку рибу уві сні означає, що якийсь чоловік з близького оточення сплячого намагається його обдурити, ввести в оману через своїх підступних цілей. Жінці подібне сновидіння вказує на обман і підступність її коханого.

Самому купувати рибу в подарунок комусь вказує на прагнення сновидіння обдурити всіх навколо (або одного конкретного людини), щоб вийти переможцем з якоїсь життєвої ситуації.

Сонник Фрейда

Копчена риба уві сні — Це ознака того, що сновидець занадто напружений і сконцентрований на інших думках під час інтимної близькості, що негативно позначається на партнері сновидіння. Чоловікам подібний сон обіцяє втрату своєї чоловічої сили.

Сонник Лоффа

Копчена риба уві сні Пророкує сновидцу подорож в екзотичну країну, ознайомлення з традиціями і звичаями іншої національності. Чоловікам сновидіння вказує на його неординарні здібності заробляти гроші, його схильність до підприємництва.

Сонник Хассе

Копчена риба уві сні Віщує сновидицей удачу і велику ймовірність виграти в лотерею або здобути перемогу в суперечці. Жінці сновидіння вказує на розквіт її краси і привабливості, на появу нових шанувальників. Чоловікам сон говорить про сприятливий час для інвестицій.

Сонник Феломена

Копчена риба уві сні Обіцяє розчарування і втрати, вказує на зовнішній вплив на психіку сновидіння якоюсь людиною. Величезна кількість копченої риби уві сні віщує матеріальні труднощі і неприємності на роботі. Велика риба — це провісник особистих проблем і переживань.

Жінці сновидіння Вказує на те, що вона занадто багато часу приділяє домашній роботі та членам своєї сім’ї і занадто мало — собі. Їй слід взяти перерву і присвятити якусь кількість часу тільки собі. Жінці їсти копчену рибу уві сні означає зраду її партнера, проблеми в особистих відносинах.

Дівчині сновидіння вказує на можливі проблеми зі здоров’ям. Чоловікам сон про копченої риби передрікає пристрасний роман з красивою жінкою, від якої він втратить голову. Одруженого чоловіка в цьому випадку потрібно бути обережним і намагатися не зіпсувати відносин зі своєю дружиною.

Скумбрія уві сні Віщує несподіваних гостей, зустріч з якими, проте, буде дуже приємною. Червона копчена риба обіцяє сварки і конфлікти між близькими родичами. Купувати копчену рибу на ринку — значить, отримати прибуток, зробити вигідну угоду, збагатитися.

Кулінарний сонник

Копчена риба уві сні Вказує на можливі проблеми з законом і здійснюються сновидцем проступки, за які він незабаром може понести покарання. Жінці подібний сон передвіщає спокуса, перед яким їй складно буде встояти. Молодій дівчині копчена риба уві сні обіцяє одержання щедрого і приємного подарунку від людини старше неї. Чоловікові сновидіння пророкує отримання премії або підвищення зарплати, збільшення прибутку.

Пригощати когось уві сні рибою Говорить про примирення зі старим ворогом. Давати рибу незнайомій людині обіцяє веселі посиденьки зі старим другом, зустріч випускників.

Скумбрія уві сні — це Вісник сумних, сумних подій: розлучення зі своєю другою половинкою, втрати доходу, зради з боку близької людини.

Життєвий сонник

Копчена риба Віщує сновидцу проблеми в особистому житті, неприємності у відносинах зі своїм партнером. Дівчині сновидіння обіцяє розставання з коханим за його ініціативою і подальшу за цим біль втрати.

Жінці уві сні Бачити скумбрію обіцяє в реальності знайомство з чоловіком, в якого вона відразу закохається, але який не звертатиме на неї ніякої уваги. Заміжній жінці бачити, як її чоловік з апетитом поїдає копчену рибу, вказує на те, що він веде подвійне життя і що у нього є інша жінка або навіть сім’я.

Чоловікові уві сні є скумбрію Вказує на вже наявні проблеми зі здоров’ям і необхідність терміново звернутися до лікаря.

Покупка товару

Купівля копченої риби в магазині обіцяє людині безбідне майбутнє і множення його добробуту. Купувати червону рибу без голови — значить, в реальності сновидец розтрощить своїх конкурентів і вийде зі складної сутички з суперниками переможцем.

Купівля риби на ринку — Це ознака того, що хтось в реальності спробує обдурити сновидіння. Ходити по супермаркету, на вітринах якого безліч видів копченої риби, говорить про свідомий вибір сплячого бути самотнім і не від кого не залежати.

Купувати рибу з «душком», неприємним запахом Говорить про те, що конкуренти обійдуть сновидіння і залишать його в дурнях.

Зовнішній вигляд

Багато в чому тлумачення сновидіння залежить від виду, зовнішності і якості копченої риби. Червона копчена риба передрікає приємний сюрприз в майбутньому, несподіваний, але щасливий поворот подій. Копчена камбала — це передвісник захворювань і проблем, пов’язаних зі шкірою. Копчений карась вказує на неприємності матеріальної сфери, короп віщує, навпаки, можливість заробити велику суму грошей.

Копчена мойва Означає безліч проблем і турбот, які зваляться на голову сновидіння з вини іншої людини. Копчена скумбрія в цілому віщує приємні події. Дівчині або молодій жінці рибина вказує на швидку вагітність, а чоловікові — роман з хитрою, підступною жінкою.

Велика велика рибина Вказує на душевні і фізичні страждання сновидіння. Дрібні рибки вказують на побутові неприємності і турботи. Копчена рибина без голови каже про нещастя конкурентів і перемозі в якій-небудь справі.

Риба, від якої виходить неприємний запах, Вказує на любовний роман, який закінчиться не дуже добрими наслідками. Занадто солона на смак риба говорить про ностальгію сновидіння по своє перше кохання.

Тухла риба вказує на великі неприємності на роботі. Свіжа і приваблива на вигляд копчена рибина віщує інтрижку, службовий роман, який закінчиться так само легко і швидко, як і почався.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: