Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться маленька зелена змія?

До чого сниться маленька зелена змія?

Побачивши такий сон, людина може прокинутися в холодному поту: змій ми, як правило, боїмося — і наяву, і в царстві Морфея. Хоча в останньому випадку наші страхи можуть виявитися марними, особливо якщо приснилося плазун — зеленого кольору.

Тлумачі снів, які мудрують над тим, до чого сниться зелена змія, кажуть про суперечливість побаченого, але зелений колір однозначно сприймають як добрий знак. А ще рекомендують запам’ятовувати подробиці поведінки тварини, адже саме це — головний ключ до розгадки сновидіння.

Короткий зміст:

Значення символу

Про яку побачив уві сні зеленої змії багато тлумачів снів говорять як Про символ духовного зцілення.

Коли уві сні змія обвиває тіло людини, вона немов би дає зрозуміти, що настав момент для поновлення, руху вперед, яке неможливо, поки людина не звільниться від старих принципів, консерватизму поглядів. Позбавтеся від них — і у вас відкриється друге дихання.

Ще одна популярна трактування сну за участю яскраво-зеленої змії — Обіцянка нових знайомств з неординарними людьми, поїздок, пригод, яскравих вражень.

Російський народний сонник

Змія — непростий символ. Найчастіше вона попереджає сплячого про те, що його оточують підступність, зло і заздрість. Однак, якщо змія зелена, вона пророкує людині можливість проявити мудрість у прийнятті рішень, над якими він давно ламає голову, обіцяє нову, наповнену позитивом життя.

Сонник Астромерідіана

Бачити як рептилія (в тому числі і зелена) виявилася уві сні у вашій квартирі або будинку, Це означає, що у вас, вже наяву, з’явився ворог, який знаходиться десь поруч. Можливо, що це ваш родич.

А ось якщо зелена змія у вас за пазухою, то це — хороший знак: Вам вдасться заручитися підтримкою в своєму колективі, заслужити добру репутацію в очах керівництва.

Сонник XXI століття

Подібний сон, а також ситуація, коли чоловікові сниться, ніби-то змія заповзла на його дружину, сонник Пов’язує зі швидким народженням у подружжя сина. Якщо змія в сновидінні знаходиться в якомусь водоймі, а людині потрібно через нього перебратися, це означає закінчення смуги тривог і хвилювань і успіх, який вже не за горами.

Сонник цілительки Федоровской

Жінці бачити зелену змію невеликого розміру, означає, що Треба готуватися до труднощів, причому теж невеликим. Є сенс подолати їх якомога швидше, щоб вони не перетворилися в нескінченну проблему. В якості можливих неприємностей сонник називає нерозуміння і сварки серед близьких людей.

Якщо уві сні змійка з маленькою перетворюється на величезну, це Говорить про те, що людина занадто легковажно ставиться до всього і не може об’єктивно оцінити масштабу неприємностей, які ось-ось на нього обрушаться, якщо він і далі буде діяти.

Велика змія, Попереджає людини про те, що він неприпустимо довго тягне з рішенням якихось питань, а щоб справи наяву пішли як по маслу, треба скоріше відрегулювати кілька спірних моментів.

Якщо наснилася водяна змія смарагдового кольору, значить, та незрозуміла тривога, яку людина відчувала останнім часом, народилася не на порожньому місці — У вас хороша інтуїція, залишилося тільки докопатися до причин, що заважають вам радіти життю.

Ідіоматичний сонник

Сонник безпосередньо пов’язує побачене з виразом «зелений змій», Що символізує пристрасть до алкоголю. Якщо сон потрапив в вашу больову точку, постарайтеся зробити висновки і покінчити із згубною звичкою, поки ще не пізно.

Укус

Якщо зелена змія в вашому сні проявила агресивність, не поспішайте панікувати. Будучи символом новизни, готове стати на ваш захист плазун, можливо, попереджає вас про те, що ви занадто завзято взялися за якесь незнайоме вам справу і ризикуєте наламати дров. Змія, яка кусає охолодить ваш запал і вбереже від необачних вчинків.

Якщо укушеними виявилися ваші близькі (в тому числі діти), Будьте особливо обережні: жертвами ваших поспішних рішень і різких змін можуть стати ті, хто вам особливо доріг. Захистити їх — вам під силу, так трактують ситуацію тлумачі снів.

Ось що ще може означати укус зеленої змії:

Якщо уві сні ви спостерігаєте з боку, як зелена змія кусає якогось людини (не важливо, знайомого вам чи ні), це означає, що в реальному житті ви дозволили собі висміяти або принизити родича чи друга.

Постарайтеся виправити ситуацію. Якщо вкушений змією людина вмирає, Значить, в реальному житті ви можете піддатися на вмовляння людей, яким довіряєте, але потрапите в халепу. Будьте обачнішими.

Особливо слід сказати про укус в ногу. Сонники стверджують, що такий спосіб нападу тварини говорить про підготовлювані проти вас пастках. Мета недобрих людей — зібрати на вас компромат, змусити здійснювати необережні вчинки, а в підсумку вибити у вас з-під ніг грунт. Укус в руку свідчить про «тліючому» боргом конфлікті з товаришами по службі, який в будь-який момент може перейти в гостру стадію.

Особливість подібних снів в тому, що вони допомагають розібратися в тому, що відбувається навколо. Чи не уникнути неприємностей (це швидше за все не вдасться), але встигнути виробити необхідну тактику поведінки.

Ваші дії

Важливе, але відстрочене за часом виконання пророкування зробив Сонник Нострадамуса: якщо уві сні людина побачить плазує поруч з ним по землі змію, він повинен остерігатися років, які перебувають під впливом цього плазуна.

Які неприємності він може принести який побачив подібний сон людині? Втрату притулку, грошей. При цьому поряд не буде тих, хто може протягнути руку допомоги, а значить, вирішувати навалилися проблеми доведеться в «гордій самоті».

А ось як трактуються інші сни за участю людини і зеленої змії:

Багато плазунів

Якщо змій уві сні багато, це зовсім не означає, що список ваших неприємностей збільшиться в геометричній прогресії. Кілька дрібних плазунів, побачених уві сні, означають, що в вашому оточенні є недоброзичливці, але все, на що вони здатні, — це дрібні уколи, які потріпають нерви, але не заподіють вам шкоди.

Однак якщо одна із змій зуміла вас вкусити, ситуація дещо ускладниться — Хтось із недоброзичливців наважиться на рішучі, чреваті проблемами дії. Зате, якщо вкусили всі рептилії, наяву у вас з’являється шанс несподівано розбагатіти.

Якщо уві сні ви побачите кілька змій, що пливуть в річці або якомусь іншому водоймищі, сприймайте сон як попередження: Ви надто довірливі до людей, які такого ставлення не заслуговують.

Змії буквально падають з неба? Якщо ви побачили це уві сні, значить, в реальному житті потрапили в немилість впливовій людині, від якого можна чекати будь-яких неприємностей. Плазуни окупували гілки дерева — ви на самому початку нового шляху, що відкриває перед вами цікаві перспективи.

Якщо змії в сновидінні шиплять, Готуйтеся до якого-небудь важливої події у вашому житті.

Смерть змії

Загибла змія, побачена уві сні, означає, що людина не відрізняється великою розбірливість у виборі своїх знайомих і може за це поплатитися. Якщо змія нападала на людину і він, захищаючись, її вбив, це може бути передвісником конфліктної ситуації в реальному житті.

Причому розборки будуть неабиякими і можливі постраждалі. Після такого сну людині бажано контролювати свою поведінку — не вплутуватися в суперечки, уникати будь-яких розглядів, утримуватися від алкоголю, щоб голова залишалася світлою.

У разі, якщо уві сні людина вбив змію, чи не захищаючись від неї, а просто так, значить, В реальному житті він готовий на багато що, навіть на угоду з власною совістю, аби досягти бажаної мети. Деякі сонники тлумачать ситуацію м’якше: людина, яка уві сні вбив змію, здобув свого роду перемогу, а значить, успіх і повагу оточуючих чекають його і в житті.

Хороший знак — Побачити уві сні мертву змію в будь-якому водоймі. Якщо ви виявили її під час запливу, можете розраховувати, що в реальному житті вас чекає світла смуга з приємних, позитивних подій.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: