Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться мертва дитина?

До чого сниться мертва дитина?

Деякі сновидіння викликають жах і страх у людини. Найстрашніше для батьків — це смерть дитини, тому, побачивши такий сон, сплячий може надовго втратити спокій. Щоб не впасти в депресію, необхідно розібратися, до чого сниться мертва дитина.

Короткий зміст:

Що значить, якщо моя дитина померла уві сні?

Майже всі сонники говорять про одне: не варто тлумачити сон про мертву дитину буквально. Насправді, це не віщує жодних трагічних подій.

Сонник Міллера

Бачити уві сні мертвим свою дитину Означає розчарування, яке настане незабаром. Якщо вже померлий малюк приснився живим, то це передвісник скандалів в сім’ї.

Сонник Меридіана

З цього сонником мертве немовля Висловлює бажання сплячого круто змінити життя. Воскреслий дитина віщує крах планів сновидіння.

Езотеричний сонник

Якщо померлий дитина є чужим, то Це до зміни погоди. Небіжчик кликав сплячого — поганий знак. Можливі хвороби або смерть. Народження мертвої дитини віщує позитивні зміни і говорить про те, що людина зможе позбутися від проблеми.

Універсальний сонник

Чужий померлий малюк Попереджає про можливі проблеми, які не будуть пов’язані з дітьми сновидіння.

Сонник мандрівника

Якщо жінці привиділася завмерла вагітність, то Їй треба проаналізувати свої плани і внести в них корективи.

Сонник Хассе

Смерть сина або дочки уві сні Попереджає про хвороби, травмах. Чим молодша був немовля, тим серйозніше наслідки сну.

Сонник Наві

Якщо дитина вмирає від рук сновидіння, то наяву сплячий може виявитися єдиним рятівником малюка.

Сниться дитина жінці, у якої немає дітей — Вона може сподіватися на позитивні зміни в житті.

Сонник Чжоу Гуна

Рідний малюк передрікає насуваються проблеми і труднощі. Якщо мертва дитина привидівся живим, то сновидец позбудеться від хвороби, котра переслідувала його довгий час.

Англійська сонник

Мертві чужі діти Сняться до благополуччя і успіхів власних чад.

Жіночий сонник

Для вагітних жінок такий сон Не віщує нічого поганого. Просто він є виразом страхів перед пологами.

Сонник Цветкова

Побачити такий сон — Віщує період самотності. Вбити дитину — сплячий сильно багато витрачає грошей, варто стримати свої апетити.

Смерть в різних ситуаціях

Сон про померлого немовля має різне тлумачення, в залежності від того, чий це був дитина, від чого він помер.

Чужий бездиханний дитина сниться до перешкод на шляху сновидіння. Можливо, його плани зруйнуються. Якщо уві сні вмираюче чадо раптом воскресло, сплячого чекає успіх в будь-яких починаннях, можна братися навіть за найризикованіші проекти.

Якщо уві сні вмираючий немовля плакав. В цьому випадку людини очікують не небезпечні хвороби. Необхідно подбати про своє психічний стан, щоб уникнути депресії.

Наснилося, що ви виявили дитину повішеним не варто занадто лякатися, Подібний сон означає дрібні неприємності на роботі і в сім’ї, на які ви не зможете самостійно ніяк вплинути.

Мертве немовля лежав на підлозі — Скоро приїдуть родичі. Якщо дитина була в труні, сплячого очікує період розчарувань і невдач. Однак, якщо труну був великим для немовляти, в житті плани здійсняться, правда, з невеликими труднощами.

Сон приснився бездітним людям, це означає, що Вони витрачають даремно свої сили і час. Можливо, варто направити енергію в інше русло.

Чужий дитина померла на очах сновидіння. Цей сон Пророкує сновидцу проблеми, труднощі. Будь-які спроби виправити ситуацію, зазнають краху. Треба набратися сил і пережити несприятливий період.

Якщо у сновидіння дорослі діти, а він бачить їх уві сні померлими в дитинстві, значить сплячого пригнічують спогади і сюжети давно минулих днів. Можливо, скоро відкриється таємниця, яку сновидец зберігав довгі роки.

Тримати на руках свого власного померлого немовляти означає, що Той, хто лежить наяву занадто контролює життя свого чада. Необхідно послабити хватку і дати дитині більше свободи.

Бачити подібне бачення бездітної жінки, яка мріє про дітей, Віщує швидку вагітність.

Багато померлих немовлят

Багато мертвих дітей уві сні означать, що наяву людина зробить багато помилок.

Діти мертві, та ще й в крові — Варто бути обережним з оточуючими, побоюватися зради і підстав.

Мертві немовлята — хлопчики. Такий сон передвіщає застій в діловій сфері. Якщо сняться мертві дівчинки, то у сплячого почнуться неприємності в творчості. Його обманним шляхом обійдуть конкуренти.

Деякі сонники тлумачать сон про мертвих дітей як Знак наближення небезпеки для сім’ї сновидіння.

Намагатися оживити мертвих дітей — В життя сплячого очікує крах надій, планів. Потрібно змінити свої цілі, щоб не залишитися біля розбитого корита.

Сон вагітної

Вагітні жінки часто бачать уві сні кошмари, пов’язані з пологами. Насправді це відображення страхів і переживань.

У деяких сонниках народити мертву дитину означає розставання з минулим. Якщо пологи пройшли в воді, то вагітна скоро отримає несподівана звістка.

Якщо уві сні помер новонароджений був забруднений кров’ю — Це обіцяє підтримку з боку близьких і турботу про жінку.

Дитина померла в утробі. Жінці варто переглянути свої плани, можливо, упущено щось важливе.

Новонароджений лежить в труні. Сон говорить про те, що жінка не може позбутися від минулого, її мучать тривожні спогади. Варто переглянути ситуацію і відпустити всі проблеми.

Приснилася чужа жінка, яка народила мерця. В цьому випадку можливий розлад у родині. Жінка побачить справжнє обличчя свого обранця.

Безумовно, сон про мертву дитину наводить жах на сновидіння. Однак тлумачення не завжди негативний, залежить від обставин сну. Найчастіше сон є всього лише вираженням страхів і переживань сплячого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: