Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться мити вікна: успіх або неприємності?

До чого сниться мити вікна: успіх або неприємності?

Скло і вікно — це по-справжньому геніальні винаходи, які дозволяють нам милуватися видом на двір або вулицю, і при цьому захищають наш будинок від вітру і дощу. Однак і тут не обходиться без недоліків — згодом скла забруднюються і вимагають ретельного миття.

Будь-який поважаючий себе господар робить це регулярно, тому побачити цей процес і навіть самому взяти в ньому участь не так складно. Інша справа, якщо ви драїли скла в сюжеті сновидіння. Щоб розібратися в його розумінні, давайте дізнаємося, до чого сниться мити вікна і пов’язані з цим процесом деталі.

Короткий зміст:

Що символізує сюжет?

Сонник Езопа

Мити брудне вікно — Це символ працьовитості сновидіння і його бажання йти тільки шляхом найбільшого опору. Якщо уві сні скла ставали чистішими, незабаром ваші труди будуть винагороджені по достоїнству. Однак якщо миття нічого не давало — ваше завзятість ні до чого не приведе.

Ледве-ледве бруднувато вікно, яке ви мили уві сні — Передвістя нового життєвого етапу, в який вам незабаром належить вступити — тільки трохи почекайте. Книги снів підкреслюють: це буде час, коли фортуна сама повернеться до вас обличчям, і всі блага самі підуть до вас в руки.

Мити чисте і прозоре вікно — Натяк на те, що сплячий вимагає від себе занадто багато і страждає на перфекціонізм. Щоб отримувати задоволення від життя, сновидцу варто знизити планку і стати простіше.

Сонник Юрія Лонго

Білий маг з Росії вважав, що миття вікон в квартирі — це попередження від вищих сил. Побачивши таку грёзу, постарайтеся краще придивитися до вашого оточення — схоже, там з’явився підступний ворог, який видає себе за одного. В даний момент він вичікує слушного моменту, щоб сильніше вам нашкодити.

Сонник Ванги

Відома ведунья вважала такі сни вкрай несприятливими. В даному випадку, приміщення символізує якийсь життєвий вакуум, в якому знаходиться сновидец, а миття вікна — Його бажання вирватися на свободу і побачити світло справжнього життя.

Важливо знати, що бачить такі сни Ванга Радила стати простіше і самим повернутися до людей душею і серцем. На її думку, тільки теплота спілкування здатна зруйнувати похмуру темницю самотності.

Сучасний сонник

На відміну від своїх «колег», ця книга снів вважає миття вікон уві сні вкрай сприятливим знаком, Що передвіщає людині швидке проведення часу в приємній компанії.

Особливо добре, якщо за вікном, яке ви мили, світило сонце — В цьому випадку, наяву вас чекає світле і безтурботне майбутнє, яке допоможе вам забути всі колишні негаразди.

Сонник Ніни Гришиной

Мити розбите вікно — передвістя прийдешніх неприємностей. Мити вікно, забране гратами — Образ, який обіцяє швидку розлуку з дорогим вам людиною. Вікно було тріснув — в даному випадку вищі сили спонукають вас не припиняти боротьбу і сміливо рухатися вперед, незважаючи ні на що.

Мити красиве вікно, прикрашене яскравими шторами — Пророцтво про повну гармонію і спокій, які незабаром запанують у вашій долі. Мити заклеєні вікна — передвістя настання важкого життєвого періоду, пережити який буде дуже непросто.

Наснилося, що вікно було занадто великим — Знак того, що сновидець відчуває себе незахищеним і самотнім перед лицем долі. Воно було занадто маленьким — знак «тісноти» і відсутності затишку в житті сплячого. Коли робота, що оточують люди, спосіб життя — все зовсім не так, як цього б хотілося.

Які були скла?

Згадайте — як виглядали вікна, з якими ви мали уві сні справу? Отже, вони були:

Сни, в яких шибки, які ви мили, були незвичайного кольору, тлумачаться по-особливому:

Якщо ж уві сні ви мили вікна з вітражами, таке бачення трактується наступним чином: наяву вам властиво гостре відчуття краси і вишуканості, і ви знаходите відгук на нього в насолоді мистецтвом і духовних навчаннях. Однак не варто забувати, що далеко не весь світ настільки прекрасний і піднесений.

Ще одна важлива деталь — це те, який час доби було за вікнами, які ви мили.

Де ви наводили чистоту?

Важливо враховувати таку деталь як місце, де ви займалися мийкою скла. Отже, ви мили вікна:

Особливе значення мають сни, в яких ви мили вікна на великій висоті і переживали почуття страху.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: