Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться щур, який кусає?

До чого сниться щур, який кусає?

До чого сниться щур, яка кусає? Щур уві сні сама по собі є негативним знаком, а якщо гризун поводиться агресивно, кусає сновидіння, то це стає ще більш несприятливим знаком. Зокрема, це вказує на хворобу котрогось із родичів, розпад сім’ї, зраду друга.

Короткий зміст:

Значення сну

Значення сну багато в чому залежить не тільки від його сюжету, але також і від тлумачить його сонника.

Сонник Міллера

Кусає щур уві сні — це Ознака появи нового ворога, суперника. Зустріти агресивного гризуна за межами будинку означає порушити чиїсь плани, встати у кого-то на шляху. За це дія людини може загрожувати серйозна небезпека.

Щур вкусила людину в будь-якому житлі — значить, В цьому будинку мешкає зрадник, що плете інтриги і змови. Побачити пацюка на вулиці означає не зберегти секрет, свій чи чужий, від оточуючих.

Сонник Фрейда

Щур, що кусає за палець, Говорить про те, що у сновидіння існує якесь обмеження, психологічний або фізичний, при спілкуванні з протилежною статтю. Маленькі агресивні крисята говорять про псіхоблоках, коріння яких знаходяться в дитинстві або юності, а також про переслідують досі дитячих страхах.

Вбити атакуючу щура — значить, Привернути до себе увагу представника протилежної статі, завести романтичні відносини.

Сонник Нострадамуса

Кусючий звірок Говорить про хитрого людині, навіть шахрая, з яким сновидцу доводиться спілкуватися з обов’язку служби або іншим обставинам. Відобразити атаку щури означає вийти переможцем з будь-якої ситуації. Вбити щура — отримати прибуток від будь-якого справи.

Сонник Ванги

Коли сниться укус щура — Це означає певне захворювання або зараження, а також загострення вже наявної хвороби. Побачити уві сні, як щур кусає дитини, говорить про позбавлення деяких задоволень, покарання за свої проступки.

Китайський сонник

Укус білого щура Говорить про пошук будь-якого скарби або скарбу, а також про виграш або посміхнувшись удачі. Укус чорної пацюки віщує смерть або важку хворобу близької людини.

Сонник Феломена

Укус щури Вказує на неприємності, погіршення здоров’я і розлад в сімейних відносинах. Щур кусає до крові — це ознака могутнього ворога, здобути перемогу над яким людині буде дуже складно.

Давньоруський сонник

Кусає сновидіння щур Віщує горе, нещастя, пролиті гіркі сльози. Укус за ногу вказує на ворогів з найближчого кола сновидіння, а укус за руку каже, що людина сама собі не може щось пробачити і сам руйнує своє життя.

Укус великий щури Говорить про неприємності на роботі або невеликому конфлікті з сусідами.

Сонник Лоффа

Укуси щурів Віщують захворювання різного роду. Побачити уві сні кров від укусу — до зараження крові або отримання будь-яких фізичних каліцтв. Щур, що кусає ногу, говорить про неможливість вільно пересуватися як на фізичному рівні (наприклад, перелом ноги), так і на соціальному (наприклад, підписка про невиїзд).

Врятуватися від нападок щури втечею — Значить в реальності відчувати матеріальну скруту. Вбити агресивну щура означає спробу розібратися з ворогами, уникнути людського підлості й підступності.

Сонник Цветкова

Бачити укус чорної пацюки — Це говорить про серйозну матеріальну втрати, банкрутство. Процес втрати майна може тривати багато років. Також вказує на злочинні дії, спрямовані проти сновидіння.

Укуси багатьох щурів Говорять про знищення сновидіння як особистості, слабкості його характеру. Щур з довгим хвостом кусає людину — це ознака того, що він важко захворіє. Якщо щур вкусила сновидіння нема за шкіру, а за одяг, це віщує успіх і сприятливі зміни в житті.

Вбити агресивного гризуна уві сні Означає обчислити зрадника. Якщо людина в цей час хворіє, то це віщує його швидке одужання.

Сонник Хассе

Укус великий щури Говорить не стільки про захворювання, скільки про занепад сил, поганому настрої, хронічної втоми. Якщо щур залишила подряпину або рану від укусу, то це говорить, що людина захворіє через кілька днів після сновидіння.

Наснилося, що білий щур вкусила за ногу — Це знак того, що якась жінка заважає сновидцу в особистих відносинах, на роботі або в сім’ї. Укус чорної пацюки вказує на конфліктні ситуації, як ніби хтось намагається спровокувати сновидіння на будь-яку дію.

Езотеричний сонник

Укус щури Говорить про сильні стреси, нещасний випадок, невдачах. Якщо щур уві сні покусала дитину, то в реальності він захворіє. Якщо заміжній жінці наснилося, що її вкусила велика біла щур, це говорить про сильну суперницю, коханці чоловіка.

Сонник Лонго

Укус щури — Це ознака будь-якого захворювання. Уникнути укусу чорної пацюки — значить, уникнути реальної загрози, небезпеки для здоров’я в дійсності. Також чорний щур говорить про таємні ворогів.

Щур, яка кусає домашня тварина (собаку, кішку і інших), це Віщує допомога друга або перетворення злостивці в доброго приятеля.

Англійська сонник

Кусає руку щур Уві сні вказує на зраду або брехня близького друга. Якщо щур вкусила за палець, це віщує крах планів і надій. Протистояти нападаючої щура означає велику сварку з сусідами.

Якщо вона нападе

Напад щури уві сні означає зрада з боку близької людини. Якщо напад стався на вулиці, це ознака того, що сновидець не завжди слід прийнятих правил, викликаючи тим самим невдоволення оточуючих. Якщо напад стався в житло, це вказує на внутрішні, психологічні проблеми людини — його страхи, невпевненість, комплекси і інше.

Щур, нападаюча зі спини, Каже про зраду друга. Велика, товста щур нападає на людину спереду — значить, сновидец незабаром зустрітися з високопоставленої особистістю. Якщо щур обнюхує людини, але не заподіює йому шкоди, то це говорить про нове місце проживання, нову роботу, радості.

Біла щур, яка напала на незаміжню дівчину, Говорить про появу палкого шанувальника. Чим сильніше укус, тим палкіше почуття молодої людини. Укус білої худий щури попереджає про те, що не варто розкривати таємниць і розповідати комусь про своє життя.

Напад чорної пацюки Говорить про зраду друга, про звільнення з роботи або тимчасове відсторонення. Напад щури в будинку говорить про подружню зраду, напад на вулиці — про лицемірному приятеля, підлабузники.

Напад великої кількості щурів вказує на наклеп, обман, спрямований проти сновидіння і якому багато хто повірив. Ця брехня негативно вплине на репутацію і авторитет людини. Безліч щурів, що бігають по місту і нападників на людей, говорить про гнітюче страху перед обставинами.

Полчище пацюків, що нападають на дитину, Означає прояв будь-яких почуттів, яке засуджується суспільством. Це може бути заборонений плід, нестандартна зв’язок, незвичайні захоплення і так далі.

Декоративна щур, яка уві сні поводиться агресивно, Є передвісником райдужних змін. Біла щурики вказує на весілля або приємне знайомство, чорна — на збагачення і просування по службі. Буйство маленькій щури говорить про різноманітну інтимного життя, а також про новий рівень в романтичних стосунках.

Запобігання укусу

Запобігання укусу або нападу щура — це в більшості випадків сприятливий знак. Запобігти укус означає уникнути біди або небезпеки, здобути перемогу над ворогами. Якщо при цьому сновидцу вдалося вбити щура, це означає швидке одужання від важкої недуги.

Спіймати щура, яка хоче вкусити, тримати її в своїх руках і не дати себе хапнути — Значить, уникнути поставленої пастки, здобути перемогу всупереч інтригам ворогів. Підвісити щура за хвіст вказує на суспільне визнання сновидіння, публічне приниження ворога.

Якщо уві сні на людину напало безліч щурів, але йому вдалося уникнути заподіяння собі шкоди, це означає, Що незабаром сновидцу доведеться продемонструвати всю силу свого характеру і витримки. Доля готує йому випробування, з якими він впорається, і від цього стане ще сильніше.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: