Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться смерть близької людини?

До чого сниться смерть близької людини?

Сон про смерть — один з найбільш страшних і неприємних. До чого ж сниться смерть близької людини? Які події може передвіщати цей сон? Чи варто лякатися і впадати в паніку, або це сновидіння несе якийсь інший сенс?

Короткий зміст:

Думки різних тлумачів

Різні сонники по-різному трактують сни про смерть.

Сонник Міллера

Наснилася смерть близької людини — Це попередження про насуваються тяготи і випробуваннях, які вам доведеться витримати.

Китайський сонник

Каже, що чиясь смерть уві сні Символізує подорож, в якому ви змінитеся під впливом багатьох нових знань.

Жіночий сонник

Тлумачить цей сон як звістка про заміжжя або народження дитини — в залежності від того, хто саме із близьких помер.

Сонник Ванги

Оцінює подібний сон як Сигнал людині про те, що він обраний вищими силами для здійснення якихось незвичайних справ на землі.

Езотеричний сонник

Вважає, що смерть близької — Це сигнал про духовне переродження або самого сновидіння, або того, хто помер, у залежності від обставин сновидіння.

Сонник Цветкова

Обіцяє після такого сну великі зміни в житті: Зміна роботи, переїзд в іншу країну, вступ в шлюб і так далі.

Сонник Лоффа

Дотримується протилежної думки: про тлумачення, Чия-небудь смерть уві сні символізує закінчення якогось життєвого етапу, кінець важкого шляху до якоїсь мети.

Чому сняться похорон і могила?

Іноді людям сниться сам момент смерті, а похорон вже померлого родича. Такий сон можна витлумачити як остаточний: якщо сон про смерть може попереджати про майбутні події, то бачення сцени похорону як би підводить підсумок під якимись життєвими подіями. Наприклад, такий сон може приснитися нареченій перед весіллям або відразу після неї.

Зазвичай він викликає жах і погані передчуття, Однак таким чином підсвідомість повідомляє вам, що один важливий період у вашому житті закінчився і настає зовсім інше життя. Не секрет, що часто жінки ставлять собі однією з головних цілей вийти заміж, направляють на її досягнення максимум зусиль. І ось, як символ досягнення успіху, незадовго до весілля і сниться такий сон.

Якщо ви не молода наречена, вам все одно є сенс озирнутися на події останніх років. До якої мети ви йшли? Швидше за все, вона вже досягнута. Ви ще не усвідомили цього, але ваш мозок вже обробляє відповідну інформацію, про що і повідомляє вам через подібний сон.

Якщо вам приснилося кладовищі, а на ньому могила близької людини, то дуже важливим є те, в якому вона стані. Якщо занедбана, огорожа зиркнула, горбок заріс травою — вам потрібно терміново щось в житті міняти. Якщо ви не зробите цього, то можливі різні негаразди і фізичні нездужання. Багато хто задається питанням що робити в таких випадках?

У реальності, якщо є можливість, поїдьте на цю могилу, наведіть там порядок. Це допоможе вашій підсвідомості навести порядок в думках, відокремити важливе від другорядного.

У разі якщо могила охайна і святкове, наяву турбується не про що: в цілому ви все робите правильно. Намагайтеся більше відпочивати, йти до своєї мети не на шкоду сну або розваг, і все вийде, причому, можливо, навіть несподіваним для вас чином.

Якщо вмирають живі

Смерть уві сні рідних, які на даний момент живі, лякає нас найбільше. Люди зазвичай і без того налякані смертю, а вже якщо сон реалістичний, з безліччю деталей, сновидец може прокинутися з риданнями.

Однак на практиці, якщо наснилися мертві родичі — це означає, що бачення слід тлумачити протилежним чином. Сон про смерть близької людини, який насправді живий, обіцяє йому довголіття, міцне здоров’я та безліч успіхів на життєвому шляху.

Дізнатися про смерть

Якщо ви не бачили сама подія смерті уві сні, а тільки прийшло про неї звістка — це сон-попередження. Вищі сили повідомили вам, що незабаром відбудуться якісь важливі події. Людині важко правильно трактувати ситуацію, перебуваючи всередині неї. Як то кажуть, ми заднім розумом міцні.

Сни зі звісткою про смерть Закликають нас бути уважнішими, більше думати про свої вчинки, ретельно аналізувати ситуації, в яких ми опиняємося. Це дасть можливість не пропустити якийсь важливий шанс, який приготувала нам доля. Сон про звістка про смерть налаштовує нас на готовність помітити і правильно витлумачити якийсь важливий знак.

Сон про поминках

Коли вам сняться поминки, ви теж не бачите ні моменту смерті, ні самого небіжчика. Поминки як в реальному житті, так і уві сні — Це спогади.

Сон сигналізує вам про те, що потрібно розібратися з якимись подіями у вашому минулому: вони заважають вам рухатися в майбутнє. Якщо такий сон повторюється неодноразово, а ви не розумієте, що саме вас турбує, є сенс навіть відвідати психоаналітика.

Можливо, вам не дають спокою події, які випали з вашої пам’яті, але залишилися в підсвідомості. Наприклад, в дитячому віці ви були свідком якоїсь неприємної сцени. Свідомо цю інформацію ви запам’ятати не могли, але вона залишилася в якомусь куточку вашої пам’яті, і ось тепер отруює вам життя.

Це лише одне з припущень, на ділі, звичайно, все спогади індивідуальні, і вас можуть мучити минув. Словом, якщо вам наснився такий сон, тим більше, якщо він сниться постійно — гарненько згадайте минуле і ви обов’язково зрозумієте, що саме вас турбує.

Дії небіжчика

Іноді сниться родич, який насправді помер. Такі сни можуть попереджати про різні небезпеки. Якщо уві сні вам просто довелося розмовляти з померлим, як якщо б він був живий — Це значить, що ви потребуєте в якомусь мудрій пораді, погляді з боку на ваші вчинки.

Однак погано щось брати у померлого, навіть якщо він вам пропонує подарунок. Якщо ви погодилися прийняти дар на словах, нічого страшного, а от якщо взяли подарунок в руки — будьте максимально обережні в реальному житті. Вас чекає якась небезпека. Сон посланий як попередження, щоб ви могли її уникнути.

Побачити як померлий родич кличе піти за собою в якесь місце, можливо, уві сні воно здасться вам дуже привабливим. Робити цього у жодному разі не слід. Сон попереджає про наявність у вашому житті смертельної небезпеки.

Зазвичай люди прокидаються, не встигнувши піти за померлим туди, куди він кличе. Це означає, що небезпеки ви уникнете, але ціною дуже великих зусиль. Сон закликає вас максимально налаштуватися на складну боротьбу з неприємностями.

Обіймати покійного родича або навіть годувати його — будьте обережні. Сон говорить не про те, що з вами щось трапиться, а попереджає, що ви встали на якусь неправильну стезю, образно кажучи, заблукали на життєвому шляху.

Якщо уві сні небіжчик обіймає вас, слід проаналізувати свої дії за кілька останніх років. Десь ви помилилися: влаштувалися не на ту роботу, поєднувалися з браком не з тією людиною, вибрали не ту компанію друзів і так далі. Сам по собі сон не є небезпечним, проте чим раніше ви знайдете помилку в своїй поведінці, тим легше вам буде її усвідомити і виправити.

Якщо ви пригощаєте чимось небіжчика, а він їсть це із задоволенням — Задумайтеся є у вашому житті якісь порожні турботи, яким ви, однак, приділяєте багато сил і уваги. Таким чином їх у вас не залишається для більш важливих справ.

Якщо ж родич є відмовляється — Перегляньте своє оточення, можливо, поруч з вами є людина з розряду тих, кого називають енергетичними вампірами. Такий знайомий може забирати вашу енергію, що призводить до занепаду сил і навіть фізичним нездужанням.

Цілувати померлого родича уві сні — це хороший знак, віщує успіх у справах в сім’ї. Якщо сплячий цілував людини, який пішов з життя зовсім недавно, то це говорить про біль втрати, потрібен час, щоб якось пережити.

Фотографії померлих

Коли ви бачите уві сні фотографії, вони завжди провіщають обман. Адже фото — це як би імітація людини. Уві сні воно є символом фальші. Якщо сфотографовані ваші померлі родичі, то це говорить про те, що якісь очікування будуть обмануті.

Мабуть, ви робили якісь дії, з тим щоб досягти певної мети. Сон з фото небіжчиків попереджає, що цього не станеться.

Якщо мета була довгостроковою, Сон дає вам час переглянути засоби її досягнення, вчасно їх скорегувати. Якщо короткострокова — у вас є час звикнути до думки, що людина не завжди отримує те, чого хоче. Подумайте про це, переживіть сумний час ошуканих очікувань, і ставте собі нову мету: можливо, удача до вас повернеться.

Що значить бачити всіх предків в одному баченні?

Якщо уві сні вам наснилися відразу всі померлі родичі пішли з життя давно — Це дуже важливий сон. Такі сни бачили, наприклад, великі полководці перед вирішальними битвами.

Сон говорить про те, що ви зосередили всі душевні і фізичні сили і направили їх на щось одне, надзвичайно важливе для вас. Вам потрібна допомога і підтримка, і померлі родичі, приснився все відразу, як раз її символізують. Сон дуже хороший, він говорить про те, що ви сильні, і світобудову вам допомагає.

Однак Якщо в реальному житті є можливість перекласти на когось частину турбот, необхідно це зробити. Невідомо, скільки часу вам доведеться жити в режимі граничної концентрації, тому заощадити сили завжди дуже важливо.

Отже, Сон про смерть близьких людей дуже багатогранний і різноманітний. Залежно від його обставин він може мати самі різні значення. Однозначний висновок тільки один: цей сон важливий і над його тлумаченням варто задуматися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: