Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться свиняче сало?

До чого сниться свиняче сало?

Сало відноситься до чисто слов’янським народним продуктам. Чуючи це слово, кожна людина уявляє собі затишний сільський будинок і його господарів, готових накрити багатий стіл для кожного гостя. Втім, поласувати цим продуктом не проти і міські жителі, адже сьогодні він цілком доступний. Але як бути, якщо подібне відбувається в світі сновидінь? На даній сторінці ви дізнаєтеся, до чого сниться сало, його поїдання та інші пов’язані з ним дії.

Короткий зміст:

Подробиці бачення

Сонник Зигмунда Фрейда

Бачити сало — дуже неприємний знак. Його варто розуміти як попередження: тверезо оцінюйте свої можливості, як в плані їжі, так і в інтимному плані. В іншому випадку, ви можете потрапити в незручне становище або неабияк зашкодити своєму здоров’ю.

Якщо вам здалося растёкшееся, розтоплене сало, Наяву вам слід навчитися тримати себе в руках. Ймовірно, ви відчуваєте бажання знайти собі любовну пригоду, чого робити ніяк не варто — воно принесе вам більше неприємностей, ніж задоволення.

Езотеричний сонник

Укладачі цього сонника вважали, що побачене вночі сало не віщує нічого доброго. Наприклад, купувати сало — Знак того, що незабаром з вашого будинку можуть пропасти коштовні прикраси. Причому дана книга снів підкреслює: злодієм може виявитися хтось із вашого оточення. Щоб цього не сталося, будьте гранично уважні у виборі друзів.

Їсти сало самому уві сні — Такий сон означає, що ви самі маєте нечисті наміри по відношенню до кого-то з ваших знайомих.

Сонник 21 століття

Нарізати його — Передвістя неймовірною удачі, яка незабаром посміхнеться сновидцу. Ласувати їм — знак того, що сновидець занадто пасивний і звик пускати все на самоплив.

Наснилося як ви розтоплює або підсмажуєте сало — Незабаром вам представиться можливість зайнятися якимось немодним, але при цьому прибутковою справою. Солити і складати його в бочки (або ящики) — передвістя несподіваного, але щасливого повороту в долі. Особливо такий сон хороший для представниць прекрасної статі.

Сонник міс Хассе

Є сало — Такий сон обіцяє задоволення побачив його людині. Просто спостерігати його уві сні — знак того, що наяву сновидець вибрав невірний і небезпечний життєвий шлях. Різати сало — символ печалі, яка оселиться в серці сновидіння.

Розтоплене сало — Хороший знак, що втілює щастя в любові. Гріти сало на вогні — сон, який обіцяє людині прекрасні шанси в майбутньому. Купувати сало — наяву у сновидіння чимало ворогів. Особливо це стосується прекрасної половини людства.

Яким воно було?

Авторитетні книги снів підкреслюють, що значення снів про сало дуже залежить від того, яким саме був продукт. Постарайтеся пригадати, який саме сало було явлено вам вночі. Отже, воно було:

Що ви робили з ним?

На думку кращих сонників світу, Багато що залежить не тільки від виду сала уві сні, але і від дій з цим продуктом.

Спробуйте згадати ваші маніпуляції з салом. Отже, ви:

Кому снився сон?

Щоб максимально точно зрозуміти сенс явленого вам бачення, слід врахувати і таку деталь, як ваш власний стать і вік.

Якщо сон приснився чоловіку — сало символізує ваше торжество над конкурентами і усунення всіх недоброзичливців на шляху. Сновидіння такого змісту говорить не тільки про вашу успішності, але і уособлює вашу силу духу, рішучість і відповідальність.

Коли сало сниться жінці — це Не дуже добрий знак. Воно віщує невдачу в громадських справах. Втім, чорна смуга триватиме недовго, і доля щедро винагородить ваші страждання.

Сало, явлене в світі сновидінь хлопцеві чи дівчині, Не віщує нічого доброго, і обіцяє суцільні розчарування. Причому книги снів підкреслюють — перш за все, це торкнеться сфери особистих відносин. Будьте готові до сварок і непорозумінь з вашим коханою людиною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: