Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться велика свіжа риба?

До чого сниться велика свіжа риба?

Свіжа риба сниться до приємних подій у житті — отримання приємної новини або подарунка, швидкої вагітності, зустрічі з цікавою людиною, гарному відпочинку. Достовірно дізнатися, до чого сниться свіжа риба, можна заглянувши в кілька сонників.

Короткий зміст:

Тлумачення снів

Сонник Міллера

Свіжа риба уві сні Уособлює щедрий подарунок долі, фінансове благополуччя. Чоловікам обіцяє успіх на роботі і повагу друзів. Жінці сон обіцяє знайомство з цікавим чоловіком, різноманітність в інтимному житті. Молодим одиноким людям сон про свіжій рибі віщує зустріч зі світлою любов’ю.

Ловля свіжої риби в чистій воді Позначає небувалу удачу і отримання вигідних пропозицій. Прийти після риболовлі з порожніми руками означає, що в реальності сновидец докладає дуже багато зусиль для здійснення непотрібного справи.

Купити свіжу рибу на ринку — значить, Перебувати в щасті й достатку, отримати від долі подарунок.

Сонник Меридіана

Побачити уві сні тріпотів свіжу рибу Віщує радість і веселощі в житті. Жінці бачити сон, в якому вона акуратно укладає свіжу рибу на тарілки, говорить про те, що в сім’ї вона явний лідер і глава, ніщо в будинку не відбувається без її згоди.

Побачити уві сні риб’ячі голови Вказує на тривалі романтичні або дружні стосунки, вигідні ділові зв’язки. Чоловікові уві сні зловити рибу в чистій воді вказує на те, що навколишні незадоволені його поведінкою і прийнятими рішеннями.

Якщо уві сні жінка власноруч чистить рибу, то В реальності вона не користується великим успіхом у чоловіків — щось у вигляді сновідіци відштовхує потенційних залицяльників.

Жива риба уві сні — це Ознака матеріального благополуччя і процвітання, а також передбачення несподіваного, але приємного сюрпризу.

Сонник Велеса

Свіжа риба уві сні — це Символ фінансового прибутку, отримання приємних звісток, удачі і поповнення в сімействі. Жінці рибалити уві сні — до швидкої вагітності. Чоловікові рибалити уві сні — до грошового прибутку і перемозі над ворогами.

Рибалити в каламутній воді, навпаки, Віщує хвороби та неприємності і навіть смерть самого сновидіння або близького йому людини. Спіймати маленьку рибку — до втрат і матеріального краху, а також до зради коханої людини.

Чистити свіжу рибу уві сні Вказує на веселу вечірку, зустріч зі старими друзями. Поглинати сиру рибу уві сні віщує дрібні неприємності і матеріальні збитки.

Сонник Езопа

Бачити уві сні, як багато рибок плюскається в воді, Вказує на те, що в реальності сновидец виявиться свідком роботи великої кількості людей. Годувати рибок у воді — значить, незабаром сновидец займе керівну позицію в будь-якому проекті, стане начальником.

Побачити, як велика риба проковтує дрібну, Означає, що в реальності спляча людина понесе покарання за приховування будь-якої інформації. Акваріумні рибки уві сні вказують на те, що зараз не найкращий час для активних дій — сновидцу варто зачаїтися і почекати більш підходящого моменту.

Спіймати невелику за розміром рибку, а потім випустити її назад Означає, що сновидець женеться за нездійсненними мріями і його надіям не судилося втілитися в життя.

Сонник 21 століття

Бачити велику кількість свіжої риби Передрікає велику фінансову прибуток. Чоловікам подібний сон обіцяє підвищення по службі або вигідну покупку машини. Жінці бачити уві сні свіжу рибину — це вірна ознака того, що незабаром вона завагітніє хлопчиком.

Вибрати з безлічі рибин одну — значить, Незабаром сновидец ризикує підхопити інфекцію. Дівчатам бачити, як маленькі пуголовки плавають у чистій воді, вказує на знайомство з заможним і красивим, але аморальною людиною.

Сонник мандрівника

Приснилася уві сні жива риба, яка буквально тріпається в руках, Вказує на неймовірне багатство і успіх. Готувати свіжу рибу — до матеріального благополуччя, до вигідного вкладення грошових коштів.

Велика кількість маленьких рибок Вказує на розчарування і сльози, сварки з близькими людьми. Дівчині зловити невелику срібну рибку — до щасливого заміжжя. А ось вже заміжній жінці подібний сон вказує на позашлюбні зв’язки її самої або її чоловіка.

Сонник Хассе

Ловити рибу голими руками вказує на те, що своїми вчинками сновидец ризикує нажити собі могутніх ворогів. Маленькі рибки уві сні вказують на сполох, сильний переляк, а також на швидку невелику застуду.

Побачити уві сні велику свіжу рибу віщує важлива подія в найближчому майбутньому, серйозний захід, на якому сновидец обов’язково повинен бути присутнім.

Якщо ж уві сні привиділася вобла, то в реальності друга половинка сновидіння насправді йому не вірна.

Сонник Фрейда

Бачити хвору, ледве живу рибу уві сні Означає, що сновидець даремно витрачає свій час і сили. Свіжа риба уві сні — це ознака того, що сплячий занадто зайнятий своїми справами, що забуває приділити увагу інтимній сфері.

Прийти з риболовлі з порожніми руками Говорить про занижену самооцінку сновидіння, на його невпевненість у своїй привабливості і спроможності. Спіймати рибину, яка в руках розсипається в прах або розчиняється, віщує отримання спадщини або виграш в лотерею.

Сонник Феломена

Свіжа риба уві сні — Це передвісник приємного сюрпризу або отримання подарунка. Людині буде посміхатися удача, за що б не бралася. Риба великого розміру говорить про зустріч з високопоставленої персоною, яка може круто змінити подальшу долю людини. Побачити уві сні безліч свіжої риби віщує отримання хороших звісток від родичів.

Купувати рибу уві сні говорить про те, що Все знаходиться в руках сновидіння і що він сам повинен вирішити, як йому чинити і в який бік рухатися. Сновидець може досягти небувалих висот, якщо повірить в себе.

Дівчині сновидіння пророкує романтичне знайомство з чоловіком, який згодом може стати її чоловіком. Жінці сон про свіжій рибі віщує швидку бажану вагітність. Чоловікові сон обіцяє фінансову прибуток, успіх в діловій сфері і оптимальне рішення всіх проблем.

Якщо купую рибку?

Купівля риби уві сні попереджає про те, що сновидець може стати жертвою обману з боку незнайомих або малознайомих людей. Щоб уникнути неприємностей, потрібно бути уважним у місцях громадського скупчення людей і не знайомитися на вулиці.

Купівля свіжої риби на ринку, навпаки, Вказує на отримання приємних новин і подарунків. У деяких випадках сон обіцяє одержання прибутку, яка прийде несподівано для сплячої людини і як не можна вчасно.

Купувати риб’ячі голови без інших частин рибини Віщує любовні пригоди, романтичні знайомства і зустріч зі своєю другою половинкою. Для людей, які вже перебувають у відносинах, сон вказує на швидке весілля або навіть поповнення в сімействі.

Одиноким чоловікам купувати рибу без голови Вказує на те, що незабаром він втратить голову від будь-якої жінки.

Купувати будь-якої продукт в магазині віщує, що в будинку сновидіння завжди пануватиме достаток і злагода. Якщо рибна страва коштує дорого, то незабаром в будинок до сновидцу приїдуть гості.

Також покупка свіжої риби в магазині говорить про те, що На кілька днів сновидец «випаде» з життя, звичного ритму, стане затворником.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: