Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться велика яблуня з яблуками?

До чого сниться велика яблуня з яблуками?

Яблуня — цей біблійний символ, що втілює єдність любові і смерті. За твердженням багатьох сонників прівідевшіеся яблуня з яблуками — це сприятлива ознака, що передвіщає багатство, процвітання, а також початок романтичних відносин. Незважаючи на це, відповідь на питання до чого сниться яблуня з яблуками, залежить від багатьох деталей і особливостей сюжету.

Короткий зміст:

Що значить сон?

Сонник Міллера

Бачити уві сні яблуню із стиглими плодами означає, що Прийшов час для втілення задуманих проектів, мрій в дійсності, для кардинальної зміни способу життя і відриву від старих звичок.

Бачити яблука тільки на верхівці дерева говорить про зайву самовпевненість і впевненості сновидіння в своїх силах без всяких на те причин і про те, що він звалює на себе обов’язки, які не в змозі виконати. Подібний сон віщує швидше крах планів, ніж їх втілення. Сонник радить ставити перед собою реалістичні мрії та цілі.

Сонник Ванги

Побачити уві сні яблуню з плодами Віщує отримання сприятливих новин, вчинення якогось важливої події в житті, яке оживить застиглі почуття, емоції сплячого.

Бачити засохлу або втратила листя яблуню означає, що Хтось із друзів серйозно ранить сновидіння. Це може бути необережно кинуте слово або цілеспрямована дія проти людини, навіть зраду.

Зрубати уві сні яблуню з плодами говорить про те, що сновидець розлучається з чоловіком, до якого відчуває сильні, глибокі почуття. У цій розлуці ніхто не винен, просто так склалося життя.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні яблуню із стиглими плодами Говорить про те, що партнер сновидіння незадоволений їх інтимним життям і сплячий докладає всіх зусиль, щоб це виправити, але поки безрезультатно.

Якщо чоловік бачить уві сні дерево з великими червоними яблуками, то він віддає перевагу жінкам з пишними формами і довгим волоссям. При чому подібна одержимість жінками певного типу може зіграти з людиною злий жарт. Якщо такий сон сниться жінці, то це вказує на її приховані лесбійські нахили.

Сонник Нострадамуса

Яблуня зі стиглими плодами — Це провісник отримання хороших новин. Якщо людина зриває яблука з дерева, то це віщує успіх у всіх справах, щастя в особистому житті і похвалу від оточуючих за труди. Не виключено, що в найближчому майбутньому сновидіння очікує будь-яку винагороду.

Китайський сонник

Прівідевшіеся яблуня з яблуками віщує щасливий період в житті, мир і благополуччя. Бачити, як коханий (або кохана) зриває плоди з яблуні, Говорить про міцних, серйозні стосунки і можливий шлюб з цією людиною. Подібний сон також говорить про швидке поповнення в сімействі.

Езотеричний сонник

Бачення уві сні яблуні з зеленими яблуками Вказує на молодість і чистоту душі сплячого, його невинність перед чимось. Бачити на яблуні гнилі, зморщені плоди віщує подія, через який сновидец зачерствіє, перестане вірити в краще.

Червоні, стиглі плоди на яблуні — Це ознака здоров’я і благополуччя сновидіння, його душевного спокою. Бачити, як в яблуках ворушаться черви, говорить про внутрішню хвороби сновидіння, яка зовні себе ніяк не проявляє, але вже зростає в організмі.

Сонник Кананіта

Наснилася яблуня з плодами — це Віщує швидку радість, душевний підйом, лікування від якого-небудь захворювання. Збирати яблука з дерева передрікає успіх у всіх починаннях, відплата за труди і участь у добрих справах.

Бачити великі плоди на гілках вказує на вірних, відданих друзів, швидкі приємні знайомства. Гнилі плоди попереджають про небезпеку, можливі проблеми зі здоров’ям.

Сонник Медеї

Яблуня з плодами — Це ознака високого лібідо, активної інтимного життя сновидіння, від якої він отримує задоволення. Подібний сон може також означати раптову закоханість людини, пристрасні почуття, відносини, в яких головну роль грає інтимна сфера.

Жіночий сонник

Яблуня з соковитими, стиглими плодами Віщує відносини з багатим, знаменитим чоловіком, зачарувати якого коштувало сновидицей великих зусиль і навіть деяких жертв. Такий сон також може вказувати на те, що вигідну посаду жінка придбала через роман з начальником або колегою.

Засохла яблуня обіцяє великі неприємності і захворювання статевої системи.

Сімейний сонник

Плодоносна яблуня є Передвісником швидких радісних змін, виконання всіх бажань, але для того необхідно взятися за справу прямо зараз.

Сонник друїдів

Бачити, як Яблуня згинається від великої кількості яблук на гілках, означає процвітання, довголіття і отримання великого прибутку від підприємства. Якщо жінці сниться, що вона зриває яблука, то в реальності їй вдасться роздобути в женихи заможного і розумної людини.

Якщо у сновидіння не виходить зірвати яблуко, тому що воно висить занадто високо, то він ставить перед собою занадто складні, важкі завдання, бере на себе занадто багато.

Український сонник

Бачити уві сні яблуню з плодами Віщує бідність, горе в засобах, втрату джерела доходу або годувальника. Бачити яблуню уві сні в похмуру погоду — до швидкої смерті когось із рідних чи друзів.

Бачити, як яблука падають з дерева, Говорить про швидке народження здорової дитини.

Сад

Яблуневий сад уві сні — це передвісник радісних, навіть веселих подій, ознака гарного проведення часу, бажаного відпочинку. Бачити сад з яблунями, на гілках яких ростуть стиглі плоди, віщує відпочинок або веселе свято в колі друзів.

Бачити, як земля під яблунями усипана плодами, Вказує на швидке грошове надходження, збагачення, отримання будь-якої матеріальної винагороди або спадщини. Сон вказує на відплату за труди і на заслужену нагороду.

Ще одним тлумаченням прівідевшіеся яблучного саду Є ознаменування сприятливого часу для активних, навіть зухвалих дій, підкорення вершин. Це вдалий момент для того, що сновидець давно хотів зробити, але ніяк не наважувався. При цьому сон говорить, що не можна зволікати і випускати надану можливість.

Жінкам сновидіння обіцяє швидку вагітність або одруження. У психологічному аспекті сон говорить про підсвідоме бажання жінки стати матір’ю (можливо, повторно). Для чоловіків сон вказує на те, що пора стати розсудливим і завести сім’ю.

Незаміжнім дівчатам приснився яблуневий сад з безліччю яблук на деревах вказує на те, що В її оточенні є людина, готова зробити їй пропозицію руки і серця.

Садити яблуню уві сні означає прагнення налагодити своє особисте життя і знайти другу половинку.

Збирати яблука

Збір яблук уві сні трактується як символ пожинания плодів, відплати за працю, не дарма витраченого часу. Збирати самостійно яблука говорить про душевний спокій людини, його самодостатності та незалежності від думки інших.

Збирати яблука з землі Говорить про можливе зраді і лицемірстві одного, про те, що він намагається обдурити сновидіння, приховати від нього правду. Дівчатам подібний сюжет обіцяє зраду і обман коханого, а також його нечесні наміри.

Зривати яблука прямо з дерева — це сприятлива ознака, який обіцяє успіх в будь-яких починаннях, підприємствах і втілення задуманого в життя. Але для цього потрібно брати все в свої руки і приступати до активних дій.

Збирати незрілі, зелені яблука говорить про те, що сновидець не бажає брати відповідальність за свої вчинки і звинувачує у всіх інших. Можливо, він, як і яблука, просто «не дозрів» до серйозних вчинків.

Збір гнилих, червивих яблук уві сні Вказує на те, що сплячий надав довіру ненадійному, лицемірному людині, і тепер може постраждати від цього. Також сон говорить про розчарування в комусь із близьких людей.

Збирати жовті яблука віщує веселий захід, приємне проведення часу після багатьох днів важкої праці. Збирати сухі, зморщені жовті яблука говорить про чутки і плітки, активно розвиваються за спиною людини.

Збирати дрібні яблучка Означає швидкі клопоти, суєту по недобру приводу, яку піднімуть родичі людини. Збір великих плодів передрікає чималий прибуток, довге спокійне життя і хороше здоров’я.

Квітучі дерева

Квітуча яблуня уві сні — це вісник радісних подій у житті, процвітання, багатства і довголіття, який вказує на те, що в найближчий період часу сновидіння очікують удача і щастя. За старовинним повір’ям приснився яблуня в цвіту говорить про те, що сновидець незабаром відвідає чиєсь весілля.

Яблуня в цвіту — Це втілення жіночих цінностей: краси, жіночності, любовної пристрасті, материнства. Яблуня втілює саму суть жінки і вкрай сприятлива в сновидіннях прекрасної половини людства — вона віщує щастя і благополуччя у всіх проявах.

Бачити крислату квітучу яблуню уві сні означає, що Скоро всі члени сімейства зберуться під одним дахом з приводу влаштовується торжества. Бачити невелике, але гарне квітуче дерево означає щасливий випадок, який поселить в душі людини спокій і умиротворення, а, можливо, і воскресить минулі світлі почуття.

Бачити квітучу яблуню незвичайної форми вказує на творчі здібності сплячого, на вдалу реалізацію планів в дійсність, а також на те, що Сновидцу належить прожити довге, цікаве життя, наповнену дивовижними подіями.

Червоні або зелені плоди

Прівідевшіеся яблуня з зеленими плодами вказує на те, що не слід квапити події і всі події відбудуться в належний термін. Дрібні зелені плоди на дереві говорять про старіння, погіршення здоров’я сновидіння, втрата колишньої краси.

Якщо жінці сниться яблуня зі стиглими, червоними плодами, це Означає пристрасну любов, навіть одержимість яким-небудь чоловіком. Зривати і є червоні плоди говорить про те, що її таємна любов принесе їй тільки біль і страждання, а також зганьбить перед оточуючими.

Бачити, Як з яблуні падають червоні плоди, віщують жінці швидку вагітність. Бачення двох впали яблук вказує на народження двійнят або близнюків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: