Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться велика яма в землі?

До чого сниться велика яма в землі?

Знаменитий англійський драматург Вільям Шекспір ​​писав, що сон є дивом матері-природи, смачним зі страв у земному бенкеті. З тих часів минули століття, а інтерес до тлумачення снів не вщухає. «До чого сниться яма в землі?» — якщо вас мучить таке питання, то відповідь варто шукати в самих популярних сонниках сучасності. Не виключено, що це віщий сон, що попереджає про важливі зміни в долі наяву.

Короткий зміст:

Підказки підсвідомості

Навіть скептики визнають: часом сняться такі дивовижні і містичні сни, що стає зрозуміло: це не просто сон, це — віщий сон. Не виключено, що сон про ямі є «посланням» зі світу снів, який попереджає про прийдешні зміни.

Сонник Міллера

Сон-передвістя про те, що наяву є ризик зробити поганий вчинок. Якщо сон з таким сюжетом приснився напередодні важливих подій, то це попередження про те, що наяву є ризик потрапити в яму-пастку.

Сонник Ванги

Сон, в якому бачите не надто глибоку яму на своєму шляху, Віщує якісь несподівані перешкоди у вирішенні важливих питань.

Езотеричний сонник

Бачити чоловікові уві сні яму, стояти на її краю — Наяву доведеться докласти багато зусиль заради досягнення бажаного, і це буде важкий безрадісний працю.

Бачити жінці сон про яму — Наяву належить відчути тугу і розчарування.

Сонник Мандрівника

Потрапити ногою в неглибоку яму — Належить важка розмова на складну тему. Стояти на краю глибокої ями — наяву сновидець буде переживати про втрачені можливості і навіть спробує взяти реванш, що не принесе бажаного результату.

Циганський сонник

Наснилася яма молодому і здоровій людині — Передвістя про те, що наяву може впасти в яму своїх емоцій і пристрастей, зробити необдумані вчинки. Літній і хворій людині бачити такий сон — до переломного моменту в перебігу хвороби.

Якщо довелося уві сні закопувати яму — Такий сон обіцяє зміни на краще наяву. Кидати в яму монети або інші цінності — до великих фінансових втрат наяву.

Сонник міс Хассе

Молодій дівчині бачити такий сон — До небезпечного знайомству. Заміжній жінці такий сон сниться як попередження про сімейні труднощі. Чоловік такий сон може розцінювати як попередження про небезпечні справах, в які може бути втягнутий проти своєї волі.

Слов’янський сонник

Заглядати уві сні в яму з осипалися краями — Через невелику безглуздої помилки отримати масу клопоту і неприємностей, тому такий сон можна розцінювати про те, що наяву варто бути уважнішими і обачнішими. Бачити на дні ями деяких живих істот — до появи небезпечних ворогів.

Копати або падати в неї

Досить оптимістичне тлумачення сну про падіння в яму дається в сонник Лоффа: більшості побоювань і тривожних передчуттів, що терзають ваш розум наяву, не судилося збутися.

Слов’янський сонник дає поживу для роздумів:

Сонник XXI століття дає алегоричні тлумачення снів про яму:

Копати яму заради будівництва чогось — передвістя того, що наяву належить багато і важко працювати, при цьому результат ваших старань може бути не оцінений по достоїнству. Копати яму (могилу) — наяву постараєтеся щось приховати, але таємне стане явним, такі тлумачення даються в Англійському сонник.

Сонник міс Хассе: падати в яму, чіплятися за її краю — Наяву належить випробувати великий переляк.

Сонник Лонго дає такі передбачення: Падати в яму — наяву понесете значні репутаційні втрати. Копати яму — до марним зусиллям, не виключено, що станете жертвою підступів з боку недоброзичливців.

Циганський сонник: падати в яму уві сні — Наяву належить небезпечна дорога; копати яму — до переживань і сумнівам наяву через тривожних подій і новин.

Тріщина в землі або обвал

Детальний тлумачення сну про тріщину в землі дається в сонник Лонго:

Сон про тріщину в землі — це метафоричне послання з містичного світу снів про те, що наяву чекають сварки і суперечки з близькими людьми, охолодження у відносинах.

Сонник Мандрівника: Наяву спливе якась інформація про ваше минуле, яку ви б вважали за краще приховати.

Сонник Велеса: Доведеться пережити непростий період в житті, під час якого втратите старі зв’язки, минулі зобов’язання, колишні надії і т. д.

Міллер вважає, що бачити тріщину в землі — До безрадісного періоду в житті і сумнівам, ці роздуми підштовхнуть вас до вчинків, дій і спробі вийти зі звичної колії.

Тріщина в землі — в Англійському сонник таке бачення зі світу снів Тлумачиться як переживання про досконалої раніше помилку.

В сонник XXI століття інтерпретація сну з таким сюжетом досить нейтральна: Спробуєте в реальному житті позбутися гнітючих обставин, нав’язливих думок, і при вдалому збігу обставин ця спроба буде успішною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: