Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться великий букет квітів?

До чого сниться великий букет квітів?

Загадковий світ снів притягує, заворожує і в той же самий час лякає своєю таємничістю, містикою і пророцтвами. У світі снів самі звичні речі можуть набувати символічного смислу. І, що найдивніше, в світі нічних мрій ми можемо побачити ті явища і події, які ніколи не трапляться наяву.

Якщо ви ставите питанням до чого сниться букет квітів, то варто детальніше розібратися в його значенні, і допоможуть це зробити популярні сонники.

Короткий зміст:

Що пророкує сновидіння?

Сонник Міллера

Незаміжня Дівчина, що побачила букет квітів в руці, може розраховувати на появу нового перспективного шанувальника і приємний флірт з ним. Заміжньої дамі бачити такий сон — до приємних компліментів на свою адресу. Якщо живі квіти в букеті приснився чоловіку — наяву трапляться ситуації, в яких він відчує себе справжнім переможцем, всупереч обставинам.

Сон служить попередженням про прийдешні неприємності, якщо приснився букет з зів’ялих квітів. Такий сон обіцяє неприємності в справах, які ви будете втягнуті проти своєї волі. Також, згідно з сонником Міллера, бачити букет квітів з траурними стрічками або забруднений в землі — до переживань з приводу родичів або людей з вашого близького оточення.

Cоннік Ванги

Приймати красивий букет в подарунок — До удачі в справах, і на цьому життєвому етапі вона стане вашою постійною супутницею. Продавати букет квітів — в доступному для огляду майбутньому в вашому житті з’явиться людина, яка дасть привід для радості. Купувати букет квітів — до флірту, легковажному кокетування в приємній компанії.

Якщо приснився сон, в якому у вас хтось відібрав букет квітів, буквально вирвав його з рук — До появи заздрісників, які спробують втрутитися у ваше життя, постараються змусити вас грати за своїми правилами.

Сонник Лонго

Отримати в подарунок красивий, розкішний букет — Наяву випробуєте успіх, але важливо не піддатися марнославству.

Тримати в руках великий букет з червоних квітів — До імпульсивної поведінки наяву, і в такому стані варто бути обережніше, щоб не зробити необачних кроків.

Сновидіння, в якому приймаєте в дар букет квітів, а вони швидко в’януть, перетворюються в порох — До хвороби сновидіння або його близьких, і ця недуга змінить хід поточної життя.

Сонник Нострадамуса

Приймати квіти в дар — Такий подарований букет обіцяє повсякденні радості, спілкування з приємними людьми. Ставити розкішний букет в красиву вазу в своєму будинку — до достатку, благополуччя в домі.

Купувати букет квітів — наяву зробите ряд активних дій, які дадуть швидкий позитивний результат.

Дарувати букет квітів знайомої людини — Такий сон обіцяє, що наяву проявите турботу про когось; дарувати квіти незнайомцю — до нового корисного знайомству. Сон, в якому даруєте букет квітів померлій людині — до легкого смутку, ностальгії наяву.

Сонник Лоффа

Приймати в дар — підпадете під чийсь вплив. Якщо ви подарували букет квітів комусь — до приємних новин здалеку або від тих людей, кого давно не бачили. Викинути зів’ялий букет квітів — позбудетеся від тягаря, від того, що обтяжувало і заважало радіти життю.

Весільний букет

Бачити букет нареченої незаміжньої дівчини — передвістя того, що наяву її плани незабаром здійсняться. Якщо подібний сон приснився заміжньої дами — до появи шанувальника і легкому, ні до чого не зобов’язує флірту.

Але якщо довелось побачити сон про брудному, зів’ялі весільному букеті, то не виключено, що Наяву доведеться зіткнутися з невірністю, зрадою, зрадою.

В сонник Міллера дається детальна трактування сну про весільному букеті:

В сонник Ванги можна знайти таке тлумачення сну про красивому весільному букеті:

Рвати квіти: що означає?

Сон, в якому рвете квіти в букет, має в цілому позитивне тлумачення, але варто звернути увагу на деталі цього нічного бачення.

В сонник болгарської провидиці Ванги дається тлумачення: Збирати квіти в букет — до успіху, якого досягнете завдяки своїм старанням і працьовитості.

Збирати букет польових квітів на великому, широкому полі — До здійснення надій, що стосуються матеріальних благ, це обіцяє сонник Нострадамуса.

Великий букет зібрати, в якому багато різних квітів, — це Сон-пророцтво сприятливого періоду в житті, коли будете насолоджуватися приємними моментами.

Але є деякі деталі, які пророкують непрості життєві ситуації:

Сон про букет квітів — це «звісточка» з царства Морфея, що в реальному світі вам буде супроводжувати удача, до приємних новин і радісним подіям.

Букет ромашок бачити уві сні — до появи скромного шанувальника, який не поспішає розкривати свій інтерес по відношенню до вас. В сонник Ванги дається таке трактування: бачити такий сон вагітній жінці — до приємного, спокійного перебігу вагітності.

Коли уві сні наснилися тюльпани в букеті — передвістя того, що наяву можете розраховувати на приємне романтичну пригоду, на довгоочікувану зустріч з людиною, щодо якої відчуваєте ніжні почуття.

Гарний букет бузку — це сон-провісник взаємних почуттів, ніжного і романтичного періоду в стосунках.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: