Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться великий щур?

До чого сниться великий щур?

Щур уві сні — це несприятлива ознака. У більшості випадків це означає зрада з боку близької людини, друга. Люди часто задаються питанням: до чого сниться великий щур? Тлумачення цього сновидіння багато в чому залежить від сюжету, від кольору забарвлення шерсті гризуна і інших деталей.

Короткий зміст:

Значення сну

Сонник Міллера

Жирний гризун говорить про те, що Найближчі родичі сновидіння планують його обдурити, приховати від нього будь-які важливі відомості. Великий щур білого кольору говорить про вдалий результат справи, а якщо щур вкусила сновидіння за палець або за руку — це віщує сварку з колегами чи діловими партнерами.

Хорошим знаком також є власноручне вбивство щура — це говорить, що Людина зможе впоратися з усіма проблемами і викрити обман.

Сонник Ванги

Великий щур уві сні Вказує на наклепи недоброзичливців, про яких сновидець навіть не підозрює. Крім того, такий сон говорить про безліч неприємностей, які незабаром впадуть на голову людини.

Якщо великий щур приснилася закоханому людині, то це Означає появу суперника, який спробує зруйнувати любовні відносини. Якщо щур має темний, чорний окрас, це говорить про те, що суперник застосовує чорну магію (приворот, відворот і так далі).

Сонник Лоффа

Великий щур — це Уособлення страху сновидіння втратити якогось зі своїх близьких людей, свій зв’язок з родиною. Це також може передвіщати швидку смерть кого-небудь з родичів.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні велику жирну щура Означає відчувати себе незатишно в цьому середовищі — на роботі, вдома, навіть у власному тілі. Також такий сон є ознакою розвиваючого психічного розладу.

Якщо щур уві сні гризе будь-яку частину тіла людини, Це говорить про питаннях страхах і фобіях. Якщо щур вкусила людину за п’яту, це говорить про уразливість сновидіння, про почуття безпорадності і беззахисності, яке він відчуває.

Сонник Нострадамуса

Великий щур уві сні говорить про початок військових дій. Полчище жирних пацюків, що нападають на сновидіння, вказує на програш, крах усіх планів, а також на епідемію або заразну хворобу.

Сонник Цветкова

Щур великого розміру уві сні Говорить про горе, біду, через якого проллється багато сліз сновидіння. Чорна щур віщує нещасний випадок, фатальну випадковість, яка обернеться катастрофою.

Біла щур Вказує на обман з боку романтичного партнера сновидіння, подружню зраду, присутність третьої особи у відносинах. Якщо великий щур риється в сміттєвому кошику, це говорить про труднощі з законом, порушення будь-яких правил.

Сонник Астромерідіана

Велика жирна пацюк Каже про таку кількість проблем і неприємностей, яке сновидец навіть уявити собі не може. Кусають одне одного щура говорять про швидку зграї, великої сварці, судовий розгляд. Вбити таку щура або загнати її в пастці означає перемогу над ворогом і розкриття підступних задумів.

Білий сонник

Жирний гризун уві сні Говорить про зраду друзів, брехливих рад і лицемірстві оточуючих. Людина потрапила в павутину брехні і обману, а сам навіть не помітив цього, але цього може негативно відбитися на його здоров’ї і відносинах з іншими людьми.

Якщо великий щур сниться жінці, це Говорить про її владності і бажанні все контролювати, про масці залізної леді, яку вона давно наділу і ніяк не може зняти. Якщо великий щур білого кольору сниться чоловікові, це вказує на те, що він знаходиться під чиєюсь владою, не може самостійно діяти і навіть мислити.

Маленький гризун

Маленька щур в сновидінні уособлює підступну, лицемірну жінку, яка одночасно може приносити як шкоду, так і користь. Також дрібний гризун може попереджати про фінансові проблеми, про те, що хтось із близьких може вкрасти у сновидіння кошти.

Приснилася маленька щур з величезним, що закручується хвостом — це говорить про захворювання, яке сновидец ігнорує і яке скоро зробить негативний вплив на важливі внутрішні органи. Щур без хвоста говорить про зайвої недовірливості і нездатності сновидіння відрізняти правду від брехні.

Для жінки такий сон Говорить про подругу, бажаючий відвести у неї чоловіка, а також про таємну суперниці. Чоловіків такий сон попереджає найближчим часом не довіряти жінкам, особливо красивим, і уважно стежити за своїми поточними витратами.

Біла маленька щур, що бігає по столу, говорить про крадіжки, шахрайство, махінації. Чорна щур говорить про те, що хтось із найближчого оточення людей маніпулює сновидцем, намагається досягти за рахунок нього якихось своїх цілей.

Маленька щур, яка скаче по тілу сновидіння, забирається під одяг або на плече, Вказує на нездоровий інтимний інтерес якоїсь людини. Ця спроба спокушання буде здійснена не через чистої любові, а через підступності.

Невірна

Бачення щурят уві сні вказує на те, що сновидець Зациклений на своїх проблемах і недоліках, не може поглянути на ситуацію з боку і як правило, звинувачує в усьому інших. Сірі пацюки означають серйозну сварку з сусідами і діловими партнерами, втрату переваги або будь-якого майна.

Чорні крисята Говорять про неприємності на роботі і порожніх клопотах. Невірна рудого кольору вказують на фінансові розтрати, марну покупку.

Невірна також уособлюють дітей і спілкування з протилежною статтю. Для жінок такий сон означає незадоволення від відносин зі своїм чоловіком, а також попереджає про лицемірство і підступність подруг. Дівчині такий сон говорить про незаплановану вагітність або весіллі за розрахунком.

Побачити уві сні народження щурят — значить, В реальності очікувати прибуття гостей здалеку. Білі пацюки навіть обіцяють сновидцу прибуток, відкриття нових перспектив, зміни на краще.

Мертві пацюки віщують підлість з боку одного, неможливість контролювати ситуацію, а також вказують на психологічні проблеми людини — хронічна невпевненість в своїх силах, внутрішнє неприйняття себе, дискомфорт знаходження у власному тілі і так далі.

Побачити уві сні ручних щурят означає зустріч з цікавим, неординарною людиною, а також випробування сновидіння на прояви терпіння і милосердя. Невірна в різнокольорових костюмах — передвістя свята, який пройде зовсім не по планованому сценарієм.

Голі новонароджені крисята, нездатні подбати про себе, говорять про те, що сновидець більшу частину дня відчуває себе не на своєму місці, а також віщують виявитися в незручній, двозначній ситуації. Бачити велику кількість щурят, чути їх писк говорить про негативний враження, яке сновидец виробляє на оточуючих останнім часом.

Якщо вона знаходиться в будинку

Щур величезного розміру в будинку сниться перед будь-яким важливою подією в житті людини. Часто ця подія пов’язана з житлом або його мешканцями. Бачити уві сні, як величезна, жирна пацюк бігає туди-сюди по дому, означає швидкі фінансові витрати, безпосередньо пов’язані з будинком, а також витівки від шкідливих сусідів.

Безліч щурів, що бігають по будинку — Це ознака сварки з близькими родичами, членами сім’ї через незначного приводу, який несподівано переріс у сварку. Також це означає затаєну кимось із рідних людей образу на сновидіння, можливо, навіть помста.

Щур, який поїдає своїх свій хвіст, вказує на шкоду, яку заносить до хати один з членів сім’ї. Велика кількість щурів з товстими, неприємного вигляду хвостами Вказує на смерть або хвороба одного з мешканців будинку.

Сірий пацюк каже Про проблеми емоційного плану, чорний щур — про словесної лайки, білий щур вказує на проблеми зі здоров’ям.

Вбити величезного щура будинку — Значить розквитатися зі своїми ворогами, розплатитися з ворогами і стати повністю вільним. Поставити щуроловки на гризуна — налагодити відносини з сім’єю або другою половинкою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: