Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться ворожіння на картах Таро?

До чого сниться ворожіння на картах Таро?

В реальності ми звертаємося до різних видів ворожіння, коли стоїмо на порозі глобальних змін або нам належить зробити доленосний вибір. Всім хочеться зазирнути за тонку грань між сьогоденням і майбутнім і дізнатися яким має бути правильне рішення сьогодні. А ось до чого сниться ворожіння на картах? Розгадку такого сну ви обов’язково знайдете в нашій статті.

Короткий зміст:

Пророцтва тлумачів

Сонник Міллера

Постарайтеся згадати ту справу, яку зовсім недавно вас хвилювало і над яким ви працювали. Вам здається, що ви довели його до логічного завершення, але насправді це не так. Сон повертає вас до думок про незавершене, про те, що може спливти в самий невідповідний момент і ускладнити вам життя. Згадайте, що саме ви не змогли або не захотіли завершити, що не надавши цьому належного значення.

Сонник Ванги

Ви томітесь очікуванням, Вас гризе майбутня невідомість і хочеться якомога швидше підняти завісу таємниці над найближчим майбутнім. Така ситуація нерідко призводить до того, що уві сні ви бачите циганку або будь-якого іншого людини, розкладають перед вами колоду карт.

Ви можете навіть отримати відповіді на свої питання, але це зовсім не означає, що вони будуть актуальні в реальності. Можливо, що ваша підсвідомість говорить з вами і видає те майбутнє, яке ви бажаєте.

Наснилося, що уві сні мені пророкують страшні події, і я відчуваю страх або тривогу — В реальності для вас може наступити смуга невдач. Якщо ж уві сні ви самі виступаєте в ролі ворожки і намагаєтеся передбачити долю близької вам людини, то вам доведеться і в реальності приділити час цій людині, щоб вислухати його і допомогти порадою.

Сонник Цветкова

Ворожіння уві сні говорить про якийсь легковажність з вашого боку щодо власних фінансів. Ви можете допустити помилку, яка приведе до втрати великої суми грошей. Якщо вам ворожить знайома людина, то саме він у вашій реальності вплине на подальший розвиток вашої долі. А ось якщо особа ворожки приховано або зовсім вам незнайоме, то це може передрікати погіршення вашого здоров’я.

Сонник Лоффа

Якщо ваша підсвідомість скористалося сном і почало шукати відповіді в гадальних картах, то В реальності ви всіма силами намагаєтеся піти від проблем. Така поведінка лише посилить ситуацію, що склалася і не змінить нічого. Навряд чи знайдеться людина, яка зможе вирішити ваші проблеми за вас.

Як би ви не намагалися заглушити тривожні думки днем, вночі вони приходять до вас уві сні. Вам слід запастися мужністю і зайнятися самостійним усуненням неприємностей з власного життя.

Не можна виключати і таку можливість, що даний сон є для вас пророчим. Все, що ви почуєте в ньому збудеться у вашій реальному житті. Таке явище часто пов’язують з інтуїцією, більш відкритою під час сну, коли притупляються думки і звільняється підсвідомість. Постарайтеся не забути, всі поради, отримані уві сні і записати на листок паперу отримані передбачення.

Сонник 21 століття

Цей сонник Говорить нам про те, що незалежно від отриманих прогнозів у вашому житті зараз панує хаос. Ви не в змозі самостійно відповісти на ті питання, перед якими вас поставила доля. З цієї причини намагаєтеся або не звертати на них уваги, або чекати, що вони самі собою вирішуватися. Якщо ваша поведінка не зміниться, то вас чекають серйозні неприємності і навіть втрати.

Хто це робив?

Якщо зібрати інформацію з даного питання в різних сонниках, то в більшості випадків відповідь на наше питання буде мати вирішальне значення.

Якщо ви самі гадаєте, то це може означати ваше незнання і нерозуміння ситуації, в якій ви опинилися. Такий сон вказує вам на те, що ви мало уваги і часу приділили для вивчення питання і вам слід проявити більше старанності, інакше ви будете схожі на їжачка в тумані, блукаючи по власній долі. Обставини задавлять вас і хтось інший, але не ви, контролюватиме ваші дії і вирішувати за вас.

Якщо перед вами сидить циганка або професійна ворожка, то у ваші справи втрутився рок. Важко сказати, хороші або погані події вас очікують. Для цього потрібно проаналізувати отримані вами уві сні передбачення, вашу реакцію на них і зіставити з реальним станом справ. З упевненістю можна сказати лише те, що ваше найближче майбутнє від вас вже не залежить, воно вирішене.

Якщо людина прихований від вашого погляду темрявою, капюшоном, міський або будь-яким іншим способом, то За вами хтось спостерігає зі сторони. Можливо, що у вашому житті з’явився таємний шанувальник, який ще себе не проявив або ж навпаки недруг. Дізнатися про те, чого побоюватися ви зможете, якщо вислухайте суть сказаного незнайомцем уві сні.

Вид ворожби і результат

Колода карт Таро може вказувати вам на необхідність звернутися за порадою до мудрої людини, якій ви довіряєте. Ці картки, які несуть в собі всю мудрість сходу і старої Європи, можуть вказувати на те, що самі ви не зможете знайти рішення і вам потрібна допомога. Можливо, що результатом ворожіння виявиться відповідь на питання, що мучить і ви прокинетеся вже з доброю порадою.

Якщо уві сні ви отримуєте сумне або навіть страшне пророцтво, не поспішайте впадати в паніку. Можливо, що ваш Сон зовсім не був пророчим, а всього лише попереджувальним, щоб ви змогли змінити своє майбутнє своєчасно.

Бачити уві сні звичайну колоду гральних карт Говорить про те, що вас мучать питання побутового і фінансового характеру. При цьому переважна більшість бубновою масті вказує на потребу в грошах. Трефи говорять вам про те, що ваш конфлікт з усім навколишнім світом занадто затягнувся. Якщо перед вами багато карт червоної масті, то всі ваші думки пов’язані з любов’ю. Піка завжди попереджає про небезпеку, що насувається.

Вам можуть наснитися і інші способи ворожіння, наприклад, по руці або по кавовій гущі, але сенс такого сну залишиться колишнім. Сформована в реальності ситуація така, що ви перебуваєте в розгубленості і змушені гадати про правильність своєї поведінки або прийнятого рішення. Такий стан справ терзає вас, і ваша підсвідомість намагається знайти відповіді в сновидіннях.

В даному випадку не так важливо, яким способом будуть отримані передбачення, а до чого вони вас схиляють і від чого застерігають. У більшості випадках такі сни можуть стати для вас підказкою, не відмахується від них після пробудження, а постарайтеся детально запам’ятати або навіть записати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: