Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться, як тече кров з носа?

До чого сниться, як тече кров з носа?

Нерідко у снах сняться сцени каліцтва і кровотечі. Якщо уві сні людина втрачає багато крові, то в реальності йому належить побачитися зі своїми рідними, з якими довгий час не спілкувався. А ось до чого сниться кров з носа? Часто подібний сон передвіщає велику покупку, але перед придбанням необхідно зважити всі «за» і «проти».

Короткий зміст:

Сенс сновидіння

Ідіоматичний сонник

Велика крововтрата з носа у себе уві сні Означає наполегливе прагнення сплячого досягти певної мети. Сновидінню необхідно докласти величезних зусиль і проявити свій характер, щоб отримати бажаний результат.

Також сновидіння вказує на Погіршення самопочуття, на зневагу людини до свого здоров’я.

Велесов сонник

Сновидіння Пророкує необдуману ситуацію, в яку потрапить сновидец і через яку він втратить велику суму грошей. Жінкам сновидіння вказує на її можливе безпліддя і нездатність мати дітей. Молодій дівчині сон віщує знайомство з молодим чоловіком, стосунки з яким принесе їй безліч проблем.

Сонник 21 століття

Кров з носа уві сні Вказує на неприємності в особистому житті сновидіння, на недоверітельние відносини між подружжям. Однак, якщо кровотеча доставляє людині приємні відчуття, то в реальності його чекає щастя і успіх.

Якщо зупинити поточну кров не виходить, то це Вказує на важке захворювання самого сновидіння або когось із його найближчих родичів. Побачити, як кров з носа пішла у іншу людину, означає перемогу над недоброзичливцями і негативні обставинами життя.

Якщо ж кров з носа йшла тому, що хтось сильно вдарив сновидіння в ніс, то Незабаром на сновидіння буде надано сильне моральний і фізичний тиск. Можливо, над людиною навіть буде здійснено фізичний напад.

Сонник Міллера

Що пішли з носа кров Віщує сновидцу відступ, позбавлення нікого статусу або привілеїв. Сновидіння очікує серйозне випробування, боротьба з обставинами — він може встояти тільки в тому випадку, якщо не буде давати собі слабину.

Чоловікам сновидіння вказує на його Причетність до якоїсь сумнівної авантюри. Подібний захід не закінчиться для сплячого добром — надалі його чекають лише втрати і розчарування.

Сонник Азара

Наснилося кров з носа Вказує на швидке зближення зі старими друзями, спілкування з якими припинилося досить давно. Також сновидіння вказує на примирення з тими, з ким сновидец недавно посварився.

Сонник Нагадує сплячій людині про його зобов’язання перед рідними людьми — можливо, він забув когось провідати або привітати з днем народження.

Психологічний сонник

Кров уві сні — Це знак, який говорить про проблеми з судинами. Також кров з носа вказує на тугу сновидіння по близьким людям, зв’язок з якими для нього була давно втрачена.

Сонник майя

Потекшую кров з носа Означає, що незабаром сновидец повинен буде надати посильну допомогу комусь із своїх родичів або друзів. Сновидіння має й іншу, більш негативний тлумачення — вороги сновидіння «активувалися» і бажають нанести йому посильний шкоду.

Русский сонник

Кров з носа уві сні Вказує на міцну родинний зв’язок між сновидцем і певною людиною. Крім того, сновидіння віщує швидку приємну зустріч зі старим другом або родичем, з яким той, хто лежить довгий час пробув у сварці.

Дворянський сонник

Кров з носа уві сні віщує Швидке вирішення всіх проблем і безбідне існування в майбутньому. Бачити кров на іншу людину передрікає отримання прибутку від будь-якого підприємства. Пити, пити свою кров з носа говорить про величезний егоїзм людини, завищеній зарозумілості.

Сімейний сонник

Наснилася кров з носа уві сні — Це ознака наявності у сплячого могутніх і кмітливих ворогів. Якщо кров з носа забруднила людині руки і одяг, то в реальності він може очікувати на приїзд гостей здалеку.

Англійська сонник

Якщо людині приснилося, що у нього кров йде з носа, то В реальності сновидцу варто більше звертати увагу на близьких людей, інакше він ризикує втратити їх розташування. Дівчатам перед весіллям такої обіцяє розрив відносин і скасування торжества. Чоловікам бачити кров з носа передрікає серйозні фінансові труднощі.

Сонник Феломена

Якщо вам приснилося, що у вас розбитий ніс і йде кров — Значить будьте готові до сварок в сім’ї, до невдалих спільним сімейним справам.

Сонник Менегетті

Кров з носа уві сні — Це ознака дійсних фізичних нездужань, можливих захворювань. Якщо кров з носа потрапила на руки, то в реальності це означає наступ чорної смуги в житті сновидіння.

Мусульманський сонник

Кров з носа Означає придбання незаконного майна або отримання прибутку від сумнівного справи. Жінкам сновидіння вказує на її легковажну поведінку.

Сонник Нострадамуса

Кров з носа Пророкує швидку зустріч людини зі своєю другою половинкою. Якщо з носа пішла чорна кров, то в реальності якийсь родич сновидіння раптово покине цей світ.

Якщо йде в іншої людини?

Бачити, як тече кров з носа іншої людини, означає, що сновидець занадто вимогливо ставиться до оточуючих його людей. Також сновидіння вказує на зайві переживання сплячої людини щодо його матеріальну скруту.

Якщо кров з носа потекла у родича сновидіння, То в реальності варто очікувати великий сімейний скандал. Кров з носа незнайомця уві сні пророкує невдачу в особистому житті або підвищення на роботі.

Якщо кров з носа іншої людини випливає прямо на одяг, то В реальності сновидцу потрібно уважніше ставитися до незнайомих людей. Побачити світлу кров, що витікає з носа людини, означає, що той, хто лежить даремно витрачає свою енергію на дрібниці. Саме тому він постійно відчуває втому.

Якщо потекла кров з носа одного або приятеля, то в реальності сновидец ризикує посваритися з ним через гроші. Якщо кровотеча почалася через те, що людину вдарили, то в реальності сновидец поверне все, що колись у нього забрали силою, і розбагатіє.

Якщо ж сам сновидець розбив ніс людині, це Вказує на зайву запальність сплячого, через яку він часто виявляється в безглуздих ситуаціях.

Кров з носа іншої людини тече, не зупиняючись — Це ознака несприятливого способу життя сновидіння, наслідки якого рано чи пізно його наздоженуть.

Бачити сон, в якому у незнайомого дитини тече кров з носа, віщує швидке сімейне торжество — можливо, хтось із родичів сплячого запросить його на своє весілля або ювілей.

Якщо батькові сниться, як у його чада тече кров з носа, то Бачення говорить про зайву турботу і переживання людини щодо здоров’я своєї дитини. Такі побоювання абсолютно безпідставні і тільки марно турбують батьків.

Бачити уві сні, як кров з носа тече у сина сновидіння, Віщує швидке нещастя в родині — хтось із домочадців сильно захворіє, і процес одужання буде тривалим і болісним.

Яка кількість крововтрати було?

Невелика кількість крові з носа уві сні вказує на швидкий розмова в колі родичів, обговорення сімейних проблем і шляхів їх вирішення. Якщо кров з носа вдалося швидко зупинити, то в реальності сновидіння очікує незначна кількість побутових проблем або приємні клопоти по організації будь-якого свята.

Велика кількість крові, зупинити яку не виходить, Віщує неприємності і необхідність вирішувати серйозні проблеми. Буквально захлинатися кров’ю означає нести серйозні матеріальні втрати, марно намагатися збагатитися нечесним шляхом.

Якщо кров з носа капає на руки і одяг, то В дійсності вороги сновидіння намагаються навести на нього порчу або пристріт. Якщо кров стікає маленькою цівкою, то в будинок сновидіння нагрянуть неждані, але приємні гості.

Бачити на собі чужу кров з носа — До природних катаклізмів і бід.

Якого кольору вона була?

Яскраво-червона кров з носа вказує на прийдешні випробування в житті сновидіння, якісь перешкоди в досягненні щастя. Для сімейних пар сновидіння означає появи «третього зайвого» — коханки або коханця.

Якщо яскрава червона кров з носа сниться закоханої дівчини, Це вказує на обман її обранця — хлопець виявиться зовсім не тим, за кого себе видає. Вільним дівчатам і жінкам сновидіння говорить про те, що потрібно остерігатися випадкових знайомств і не довіряти малознайомим людям.

Темна, чорна кров з носа Означає серйозне захворювання, яке може привести до летального результату. Жовта, зелена або біла кров віщує отримання несподіваної звістки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: