Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться червоні помідори?

До чого сняться червоні помідори?

Помідори часто приходять в сновидіння як ознаку процвітання в особистому та діловому сферах життя. Червоні помідори сняться жінкам до чогось радісного і світлого, пов’язаного з сім’єю і особистим життям. Молодим дівчатам нерідко сновидіння віщує вдале заміжжя, а вже заміжнім людям обіцяє появу інтрижки на стороні.

Практично будь-який сонник трактує стиглий червоний помідор як символ процвітання і благополуччя, але більш докладне тлумачення до чого сняться червоні помідори жінці ми розглянемо нижче.

Короткий зміст:

Тлумачення

Сонник Цветкова

Червоні помідори уві сні Уособлюють таємну любов, секретну інтимний зв’язок. Одруженим чоловікам сновидіння вказує на любовну інтрижку, яку сновидец намагається приховати від своєї дружини. Жінкам помідор уві сні віщує заборонену любов, пристрасного, але ненадійного партнера.

Сонник Хассе

Червоні помідори Сняться як ознака того, що в сновидіння хтось давно і сильно закоханий, але боїться зізнатися в своїх почуттях.

Сонник мандрівника

Прівідевшіеся червоні помідори Вказують на таємну пристрасть сновидіння до певного людині, на неконтрольоване потяг до нього. І чим яскравіше колір плоду, тим сильніше почуття. Крім того, сновидіння вказує на почуття провини сновидіння через свою забороненою закоханості.

Сонник попереджає людини про те, що незабаром його таємна пристрасть стане явною, і об’єкт почуттів про це дізнається.

Сонник Євдокії

Червоні помідори уві сні Віщують молодій дівчині знайомство з її майбутнім чоловіком. А якщо у дівчини вже є коханий, то незабаром вона стане його дружиною. Жінкам сновидіння віщує налагодження відносин зі своїм коханим.

Їсти помідори уві сні Вказує на міцне здоров’я людини і хороше самопочуття. Побачити уві сні червоні плоди на грядці обіцяє людині благополуччя і спокій в будинку, прекрасні відносини з родичами.

Слов’янський сонник

Соковиті червоні помідори Обіцяють сплячій людині важке захворювання — особливу небезпеку становить сон, в якому з плоду випливає сік. Для хворих людей, навпаки, сновидіння віщує швидке одужання і хороше самопочуття.

Жінкам червоний томат уві сні Пророкує швидку заборонену закоханість, яку сновидицей буде приховувати від усіх і якій буде соромитися. Чоловікам подібне сновидіння вказує на зайву імпульсивність і різкість щодо близьких людей.

Чоловікові сновидіння може пророкувати ситуацію, після якої сновидцу буде соромно дивитися в очі своїм рідним і близьким.

Сімейний сонник

Хворому в реальності людині поїдати вві сні я багато помідор Віщує швидке одужання, а здоровому — просування в багатьох сферах життя, а особливо, в діловій. Жінкам і дівчатам сновидіння вказує на вдалий вибір свого коханого і подальший розвиток романтичних відносин.

Дитячий сонник

Бачити уві сні свіжі помідори Обіцяє сновидцу швидке приємне знайомство з цікавою людиною. Є уві сні помідори — значить, в реальності отримувати приємні, радісні емоції.

Сонник Міллера

Червоні стиглі помідори Обіцяють молодим дівчатам швидке вдале заміжжя і багатого нареченого. Також сновидіння вказує на готовність дівчини побудувати серйозні стосунки зі своїм хлопцем.

Якщо приснилися червоні плоди прямо на кущах, то Незабаром сплячій людині варто очікувати візиту гостей, який принесе багато радості і позитивних емоцій. Спостерігати за помідорами в теплиці — значить, незабаром сновидец буде винагороджений сповна за свою працю. Збирати великі томати — скоро всі неприємності закінчаться і проблеми вирішуватися.

Бачити уві сні яскраво-червоний помідор зі вм’ятиною або темною плямою Говорить про сумнівну оточенні сплячої людини, повному заздрісників і пліткарів. Жінці сновидіння говорить про сумнівну репутацію її коханого, а чоловікові — про невірне одного.

Сучасний сонник

Вирощувати великі помідори в приміщенні уві сні Означає, що в реальності у сновидіння багато ворогів і суперників. І чим більше і крупніше помідори, тим більше у людини ворогів.

Перебирати томати, сортувати їх вказує на спроби сплячої людини впоратися зі своїми ворогами — Попереду чекає серйозна сутичка з противником, яка практично позбавить сновидіння сил.

Почорнілі помідори Пророкують сновидцу погіршення його здоров’я. Побачити помідорний кущ без плодів — значить, в сімейному житті сплячої людини настає не найкращий період, повний сварок і взаємних докорів.

Нарізані на шматочки помідори Віщують вдалі романтичні відносини, зокрема, дівчатам обіцяє вдале заміжжя. Заміжній жінці власноруч різати помідори на шматочки вказує на зайві клопоти і прагнення взяти на себе додаткові праці і зобов’язання.

Жіночий сонник

Готувати помідори уві сні Означає, що в реальності сновидец відчуває таємне пристрасне почуття до якоїсь людини. Їсти перезрілий плід помідора — до проблем на роботі або неможливості реалізувати своєї чималий потенціал. Жінкам і дівчатам яскраво-червоні плоди сняться до любовних пригод і авантюр.

Що означають зелені і жовті плоди?

Незрілі зелені помідори вказують на неоднозначну ситуацію, в якій виявиться сновидец не по своїй волі. Також сновидіння вказує на незрілість і несерйозність почуттів до якоїсь людини. Зелені томати в ящиках уві сні говорять про нездатність сновидіння стримувати свої емоції і імпульси.

Прівідевшіеся жовті помідори Вказують на проблеми в особистому житті, на недовіру у відносинах зі своєю другою половинкою. Сновидіння також віщує розкриття обману свого коханого, пов’язаного з його зрадою.

Жовті помідори на столі Передрікають зраду близької людини. Також сон означає, що спляча людина опиниться в самому центрі інтриг і неприємних викриттів.

Солоні, консервовані овочі в банках

Солоні або мариновані помідори віщують кардинальну зміну поглядів сновидіння на своє життя і оточення. Є солоні помідори прямо з банки говорить про незвичайному вчинок, дії, яке належить зробити людині в реальності.

Зелені солоні помідори Вказують на те, що спляча людина може взяти участь в сумнівній справі, яке, тим не менш, принесе більший прибуток. Однак подібне дійство може негативно позначитися на репутації і на кар’єрі людини.

Жовті консервовані помідори Віщують фінансові проблеми через неспроможність сновидіння. Якщо в банку засолені помідори різних кольорів, то в реальності сновидіння очікує конфлікт інтересів або ідеологій.

Якщо консервовані помідори на смак кислі, то особисті відносини сновидіння залишають бажати кращого — можливо, він вибрав не ту людину собі в супутники життя. Також сновидіння може вказувати на заздрісників і пліткарів в близькому оточенні сплячого.

Самому консервувати помідори Означає, що найближчим часом в житті людини відбудеться дуже важлива подія. Купувати помідори в банках — значить, хтось в оточення людини намагається нав’язати йому свою думку.

Бачити уві сні за великим застіллям тарілки з солоними помідорами Означає, що хтось із близьких родичів сновидіння вплутався в неприємну, навіть кримінальну історію.

Помідори на грядці

Бачити помідори на грядці уві сні Пророкує радісне, світле подія, отримання приємної новини. Споглядати повну теплицю помідор обіцяє сім’ї сновидіння швидке поповнення. Також сновидіння вказує на несподіване отримання прибутку, матеріальний достаток.

Заміжній жінці помідори на грядці говорять про щасливе сімейне життя, а одиноким представницям прекрасної статі віщують швидке заміжжя.

Садити розсаду

Бачити розсаду помідорів уві сні Пророкує отримання несподіваного звістки або незвичайного подарунка. Також сновидіння вказує на матеріальне благополуччя. Самому ростити помідори в домашніх умовах означає, що сновидець сам є творцем і творцем свого щастя і благополуччя.

Садити помідори на грядках пророкує сновидцу професійне зростання і самореалізацію, а також успіх у діловій сфері. Поливати, прополювати грядку з помідорами означає, що всі старання сновидіння помітні і оцінені оточуючими людьми.

Гнилі томати

Гнилі помідори уві сні — Це поганий знак, що передвіщає неприємності і втрати. Таке сновидіння часто віщує проблеми в особисте та сімейне життя, розлуку з коханою людиною.

Гнилі помідори в банках передбачають погіршення самопочуття і здоров’я людини. Почорнілі помідори говорять про фінансову неспроможність.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: