Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого жінці сниться їжачок?

До чого жінці сниться їжачок?

Сновидіння з милими звірками майже завжди несуть щось позитивне. Якщо ж хочеться дізнатися точніше, до чого сниться їжачок жінці, варто пройтися по різним сонникам і подивитися чи так це насправді. Для сновідіци важливо пам’ятати не тільки вид тварини, але і його стан, кількість, розміри. Тільки в цьому випадку можна повністю зрозуміти сигнал, який подає символ в колючому кожушку.

Короткий зміст:

Думки різних авторів

В окремих моментах зустрічаються розбіжності в поясненнях сну з їжаком, але це вказує на тонкість такої матерії, як сновидіння.

Думка Ванги

Їжак уві сні — До корисного знайомству з цікавою особистістю. За іншою версією — понести матеріальної чи моральної шкоди. Взяти на руки у вигляді кулі — хтось замислив зло проти вас, але його вдасться вчасно розгадати. Відвідати квартиру зі зграєю їжаків — до небезпечної ситуації, про яку доведеться шкодувати.

Прибити звіра — Позбутися від негараздів. Зустріти на шляху, лоб в лоб, — значуща бесіда, відпочинок з ріднею. Згортається, переляканий, що ховається їжачок — в реальності доведеться набратися терпіння.

За Нострадамусом

Тлумачиться як Застереження від підступного недоброзичливця. Поїдає миша, ящірку символізує душевну боротьбу з власними пороками, яка має місце в житті. Вколоти ногу об колючки — пора перезавантаження настала, життя треба міняти, ретельно проаналізувавши останні події.

Убитий кимось іншим, але знайдений сновідящій, Знак необхідної допомоги. Нападник, агресивний в мріях їжак віщує негатив, слабкість положення, де нікому буде подати навіть соломинку, вибиратися доведеться самому.

Велесов сонник

За даним джерела їжак уві сні має кілька значень: Известия, суперечка з противником, порожні турботи. За стародавнім спостереженнями російських — символ хворобливості, обережності, неприступності.

Циганський сонник

Тлумачить колючого як знайомця-інтригана, ворога, який може гарненько вам насолити.

Езопово тлумачення

Спираючись на притчі, байки, тварина наділили такими якостями, як ощадливість, акуратність, волелюбства. Справжній воїн, готовий битися за своє. Побачити таку героїчну дитину в лісовій гущавині в своїх снах, значить отримати впливового покровителя. Якщо ежонок зовсім малий, то хтось бажає зруйнувати заплановане вами. Розводити — знак гарячого бажання власної незалежності.

Сонник Фрейда

Сутність сплячого виражена в приснився еже. Настороженість до знаків уваги до своєї персони, очікування підступу в будь-який момент — ось, що характеризує людину. Це є наслідком минулих помилок, вказівка на боязкість і неактивність в ліжку.

За Хассе

Даний звір — це заздрість, яка носить постійний характер. Нагодувати його, значить ви хоробрий, відважний чоловік. Майбутні проблеми будуть з блиском вирішені. Сон, де змія і їжак гризуться — до сильної допомоги з боку рідного.

Сонник Міллера

Ця тварина може Символізувати дрібні клопоти. Великий їжак обіцяє прибуток отриману завдяки небезпечних видів діяльності. Якщо уві сні ви укололися про голку їжака — ваш близький знайомий, щось приховує від вас.

Езотеричний сонник

Для заміжньої жінки — близькі будуть колоти вас словами і справами. Поранитися про ежіной голку — той, хто сильно вас привертає, не бажає близького спілкування.

Сонник мандрівника

Їжачок з голками з цього сонником має всього два значення: плітки, наклепи.

За Килини

Думка цілительки сприятливо. Вона вважає, що вдасться обійти страх і негатив в боротьбі за успіх.

Пророцтва для чоловіка

Помічено, що представникам сильної статі, дрібні хижаки сняться рідко, але якщо таке трапляється, то не зайвим було б прислухатися до наступних попереджень:

Деталі бачення

Колючі ежата — це завжди до неприємностей, чим вони дрібніші, тим несуттєвими і турботи. Їжачиха з ежата — до сімейних розглядів, злобі на співробітників, на дружину.

Якщо вам наснився сон, в якому ви тримаєте їжачка в руках, сон тлумачиться залежно від того, хто тримає:

Дохлий їжачок в сновидінні — означає зростання особистості сновидіння наяву, правильність вибору курсу. Шлях по кар’єрних сходах буде відкритий. Недоброзичливці конкуренти на цьому терені відпадуть самі собою.

Багато їжачків уві сні:

Морський їжак уві сні

Подібне сновидіння велика рідкість. Не всі тлумачі зачіпають дану тему. Однак дехто каже про те, морський їжак може приснитися до подорожі, яке буде не дуже приємним.

Іноді це попередження про те, що в справах може проявитися нечесність партнера. Інші джерела обіцяють міцне чоловіче здоров’я сновидцу, можливість поповнення в родині. Символ помилкового неприязного ставлення сновидіння до конкретної особи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: