Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Кінь в сновидінні до чого це сниться жінці?

Кінь в сновидінні до чого це сниться жінці?

Кінь уві сні — це щасливий знак, уособлення сили, грації та краси. До чого сниться кінь жінці? Прекрасній половині людства бачення пророкує позитивні зміни в особистому житті, отримання матеріальних цінностей і сімейне благополуччя.

Короткий зміст:

Що означає сон?

Сонник Астромерідіана

Вільним дівчатам приснився кінь Обіцяє майбутнє весілля або заручини. Їхати верхи на чорному коні пророкує жінці знайомство з мудрим, цікавим чоловіком, який стане її другом і порадником у багатьох справах.

Скакати на коричневому коні Означає успіх у протилежної статі, увагу безлічі шанувальників. Гладити коня коричневого кольору вказує на міцне здоров’я.

Сонник Менегетті

Кінь Уособлює жіночий еротизм і привабливість. Їздити верхи на коні говорить про потяг сновідіци до конкретного об’єкта, її активне статеве життя. Це ще говорить про силу характеру і впевненості в собі, готовність зробити серйозний вчинок.

Сімейний сонник

Спостерігати за конем, запряженій в візок або в карету, означає, що Сновидицей ділиться своїми проблемами з будь-яким чоловіком, скаржиться на своє життя. Їзда на коні говорить про те, що жінці варто подбати про зовнішній вигляд, привести себе в порядок.

Ісламський сонник

Згідно з цим сонником бачити себе верхи на коні означає владу і могутність, успіхи в справах.

Сонник Міллера

Прівідевшіеся кінь Вказує на наявність міцних дружніх відносин, корисних зв’язків, про пошук однодумців. Їздити в оточенні жінок означає залежність сновідіци від чийогось думки, фінансову неплатоспроможність. Їздити в оточенні чоловіків говорить про безліч шанувальників і романтичних пропозицій.

Їзда на гнідому коні обіцяє сновидицей матеріальну вигоду, отримання прибутку, а також можливість позбутися від настирливого залицяльника. Спостерігати, як підковують коня, передвіщає появу вірного, надійного друга, спілкування з яким тривати все життя.

Їздити на чорному баскому коні Говорить про випадок, який допоможе жінці в здійсненні її бажань, а також знайомство з мудрою людиною. Якщо дівчина бачить, як її кохана людина скаче за нею на коні, це віщує успіх у протилежної статі, інтерес впливової людини.

Якщо в сновидінні тварина скинуло свою наїзницю, то в дійсності Її чекає ревнощі і недовіру коханої людини. Побачити падіння коня з небес, який потім звернувся в чоловіка, попереджає про серйозну невдачу.

Скакати уві сні на білому коні говорить про різноманітні події життя, про те, що неприємності і радості змінюють один одного. Бачити не дуже красиву, але витривалі коня говорить про великому везінні і несподіваному збагаченні.

Циганський сонник

Їзда на коні Ознаменовує успіх у всіх справах, прояв твердості і сили характеру. Ловити кінь або намагатися її втихомирити говорить про помилковий визнання, спробі обдурити сновидицей.

Бачити скачущую на волі кінь Віщує реалізацію всіх бажань і початок білої смуги в житті. Купівля коня означає отримання приємних новин.

Еротичний сонник

Прівідевшіеся дівчині кінь означає Виснажливі стосунки, фізичну і моральну втому від партнера. Гладити або мити кінь говорить про те, що сновидицей незадоволена своїми відносинами з чоловіком, вона хоче, щоб він бачив в ній не тільки об’єкт свого сексуального бажання.

Незаміжньої дівчини бачити кінь пророкує зраду або обман її коханого.

Сонник Цветкова

Бачити уві сні коня Пророкує швидке весілля або початок романтичних відносин. Білий кінь віщує скарги на поведінку сновідіци, наклеп на її адресу. Злетіти або злізти з коня вказує на втрату роботи, свого становища в суспільстві. Осідлати коня вказує на здійснення планів, реалізацію мрії.

Сонник 21 століття

Кінь уві сні говорить про обман, брехні, яку доведеться вислухати жінці. Кататися верхи уві сні віщує швидку радість, отримання приємної новини. Особисто осідлати коня означає несподівану поїздку або подорож.

Жінці їхати уві сні на трійці, запряженій кіньми різного кольору, означає, що вона через свого кокетства і легковажності може втратити коханого чоловіка.

Сонник Нострадамуса

Бачити кінь уві сні віщує в недалекому майбутньому розставання зі своїм коханим. Запрягати коня уві сні означає проблеми в соціальній або професійній сфері. Побачити хворого коня віщує проходження труднощів, важких випробувань. У деяких випадках сон пророкує смерть батька або іншого родича чоловічої статі.

Сонник Ванги

Побачити красиву, доглянуту, білого коня означає любов і достаток в сім’ї, для дівчини — Швидке заміжжя і набуття власної сім’ї. Бачити агресивного, брикатися коня означає проблеми в особистому і соціальному житті, погіршення здоров’я. Купувати кінь уві сні говорить про бажання сновідіци стати більш сильною і незалежною, мати сміливість і твердий характер.

Бачити поні або іншу маленьку конячку уві сні говорить про те, щоб досягти матеріального багатства, потрібно багато зусиль і праці.

Сонник Лоффа

Бачити уві сні кінь для незаміжньої дівчини Означає знайомство з другою половиною. Заміжньої жінки бачити коричневу кінь уві сні означає страх самотність, страх втратити свого чоловіка.

Білий кінь попереджає про серйозну розмову з будь-яким представником чоловічої статі. А втрата збруї, їзда на коні без сідла означає розлучення або розлуку зі своїм коханим.

До чого сниться чоловікові?

Якщо кінь сниться чоловікові, то це говорить про його внутрішню свободу, про те, що сновидець повністю контролює своє життя і рухається до своєї мети. Бачити табун коней, вільно скачуть по галявині, означає абсолютну свободу чоловіки, його незалежність від чийогось думки, ведення холостяцького життя, вільної від зобов’язань.

Бачити прив’язаного коня вказує на те, що якийсь чоловік в оточенні сновидіння намагається позбавити його незалежності, руйнує його мрії і будь-які починання. Подібний сон також вказує на страх невдачі і невпевненості в своїх силах.

Бачити, як кінь щипає травичку на лузі, вказує на можливість проявити свої здібності, таланти, реалізувати свої плани, а також говорить про подолання всіх перешкод. Ловити кінь або намагатися наздогнати табуном віщує втрату матеріальної незалежності. Це може бути втрата роботи або соціального стану, проблеми на професійній ниві, а також становлення жертвою пограбування або крадіжки.

Бачити білосніжну кобилу віщує поява вірного, надійного друга, відданого однодумця. Побачити породистого коня говорить про те, що ідеалом жінки для сновидіння є його мати або сестра. Подібний сон вказує на занадто завищені вимоги сновидіння до жінок, проблеми в спілкуванні з протилежною статтю.

Бачення хворого, худого коня означає, що сновидець переживає за своїх рідних і близьких. Гнідий кінь вказує на труднощі матеріального плану, на різні перешкоди на шляху сновидіння.

Якого вона кольору?

Тлумачення снів багато в чому обумовлюється кольором коні.

Чорна

Чорна кінь вважається уособленням духовних шукань сплячого, передвісником радісних подій. Молодій дівчині подібний сон обіцяє швидке заміжжя, а також вказує на її зовнішню привабливість і сексуальність. Наречений дівчини буде хоч і небагатим, але чудовою людиною.

Якщо вам сниться як біжать чорні коні — це означає перешкоди на шляху до щастя, складний вибір між двома варіантами. Бачити, як чорний кінь встає дибки, пророкує успіхи в професійній сфері, підвищення на роботі або отримання премії.

Бачити, як кінь мирно пасеться на галявині, Віщує корисну, цікаву знахідку. Мити, гладити коня чорного кольору позначає інтерес будь-якого людини щодо сновидіння.

Бачити хвору або вмираючу чорну кінь Позначає збитки і фінансові втрати.

Руда

Руда або червона кінь є Передвісником суєти і порожніх клопоту, марних надій і очікувань. Сонник каже, що людина занадто багато значення надає незначним речам. Бачити двох рудих коней уві сні говорить про благополуччя в особистому житті, вірності партнера і взаємної любові.

Їзда на червоному коні говорить про принади збулася мрії, а також про успіх у протилежної статі.

Біла

Білий кінь — це сприятливий знак, що передвіщає виконання бажань і реалізацію планів. Подібний сон також обіцяє доленосну, фатальну зустріч, піднесення сновидіння по соціальних сходах.

Чоловікам білий кінь Віщує приємне проведення часу зі старими приятелями, присутність на чужому весіллі або іншому святковому заході. Осідлати коня віщує зустріч з прекрасною дамою, яка буде віддана чоловікові.

Жінкам білий кінь Обіцяє прояв наслідків від незакінчених справ і дрібні неприємності. Молодій дівчині білий кінь пророкує швидке заміжжя.

Коричнева

Коричнева кінь вказує на труднощі і деякі випробування в житті, подолавши які сновидец отримає бажане. Подібний сон також обіцяє зустріч з людиною, яка змінить життя сплячого назавжди.

Осідлати уві сні коричневу кінь Пророкує фінансовий успіх і матеріальне благополуччя. Гладити коричневу кінь по шерсті або мити її затверджує про бажання сплячої людини завести сім’ю і дітей з певною людиною.

Мертва або поранена

Побачити мертву або вмираючу кінь уві сні — це ознака неуважності, неуважності сновидіння, його здатності втрачати елементарні речі. Подібні «таланти» незабаром сильно зашкодять людині, поставивши його в невигідне, незручне становище. Жінці подібний сон обіцяє розчарування в своєму партнері.

Поранена коня віщує сумні новини, прикрощі та важку, виснажливу роботу. Хвора кінь говорить про погіршення справ, виникненні несподіваних складнощів. Сон також віщує розчарування в своїх друзях, проблеми зі здоров’ям. Скакати на хворий, худий коні вказує на те, що сновидець здатний подолати всі труднощі на своєму шляху.

Убита кінь віщує кардинальні зміни в житті — Переїзд до іншого населеного пункту, зміна виду діяльності, одруження, розлучення і так далі. Власноруч вбити коня знаменує швидке застілля або бенкет. Потонув, дохлий кінь пророкує неприємності в особистому, навіть інтимного життя.

Бачити мертву голову коня уві сні Означає фатальні наслідки якогось промаху сновидіння, катастрофічні втрати, в тому числі, матеріальні. Спостерігати за розмовляє головою коня, відокремленої від тіла, вказує на внутрішні переживання людини — він вважає себе винним в нещастях своїх рідних, відчуває безпідставний страх і муки совісті.

Гладити і обіймати коня

Годувати коня з руки уві сні говорить про те, що сновидець живе в гармонії зі своїм серцем, може керувати своїми пристрастями і емоціями. Також сон пророкує прихильність людини протилежної статі, до якого сновидец відчуває романтичні почуття.

Гладити коня уві сні говорить про здорових сексуальних пристрастях і початку романтичних відносин. Гладити хворого або мертвого коня — значить, намагатися встояти перед спокусою.

Цілувати кінь означає відчувати сильний потяг до конкретної людини. Також подібний сон вказує на занадто тісний зв’язок сновидіння зі своєю сім’єю.

Обіймати коня уві сні вказує на прояв турботи про кого-то в реальності, про примирення своїх почуттів з розумом, прийнятті свого єства.

Шалений або агресивну тварину

Тікати від коня вказує на безмовну, заборонену любов сновидіння, а також на бажання позбутися від хвилюють емоцій. Бачити агресивну кінь в сновидінні пророкує низку дрібних неприємностей і матеріальних втрат, а ось поява шаленою коні уві сні вказує на більш важливі проблеми в особисте та сімейне життя сплячого.

Якщо кінь нападає, це Вказує на нездійсненність мрій і планів сплячого, на те, що улюблений їм людина не може відповісти взаємністю. Бачення також віщує пристрасну любов, яка поглине сновидіння цілком.

Укус коні — Говорить про його підсвідомому страху бути відкинутим і не улюбленим, а також попереджає про негативні наслідки вчинків, скоєних на емоціях.

Літаюча кінь уві сні вказує на творчі здібності сновидіння, На його високий інтелектуальний і моральний рівень. Споглядати уві сні білого, сяючого Пегаса означає, що скоро з’явитися можливість реалізувати себе, показати світу свої таланти.

Вагітна кінь

Вагітна кінь нерідко є передвісником народження дітей, вагітності жінки. У деяких випадках сон означає, що сновидець занадто мало часу проводить зі своїми близькими людьми, не проявляє належну турботу про них.

Бачити народжує кінь Говорить про появу будь-якого прихованого таланту сновидіння, а також про новий, досі не впізнати, почутті.

Трійка коней уві сні віщують зміни в житті людини, його вміння утримати гармонію між особистої, громадської і внутрішнім життям. Споглядати запряжену трійку коней позначає, що сновидець перебуває на початку шляху.

Втратити управління запряженій трійкою — значить, В реальності людина відчуває дискомфорт від спілкування з оточуючими.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: