Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Кров з рота до чого сниться?

Кров з рота до чого сниться?

Побачили сон, після чого вас по-справжньому спантеличив питання «До чого сниться кров з рота?». Сумніву не марні, так як в культурі багатьох народів сновидіння, в яких фігурує кров, є віщими, що попереджають про прийдешні негативні події.

В найпопулярніших сонниках сучасності дається відповідь на це питання. Ознайомтеся з трактуваннями з різних сонників, щоб зрозуміти сенс послання зі світу снів.

Короткий зміст:

Рекомендації сонників

Сонник Міллера

Сни про крові в більшості випадків мають негативну трактування. Сон про крові в роті не став винятком: Це передвістя хвороб, втрати сил. Бачити не просто повний рот крові, а ллється з горла через рот — до фатальних змін у долі, коли людина гостро відчує свою безпорадність, залежність.

Витирати закривавлений рот білою хусткою — Ризикуєте стати жертвою незаслуженої образи, зради з боку близьких людей.

Сонник Нострадамуса

Наснилася кров з рота: Опинитеся в небезпечній компанії, і ця обставина відіграє фатальну роль у вашій долі.

Сучасний сонник

Відчувати смак крові, випльовувати її — Сон передвіщає, що через свою легковажність ризикуєте опинитися у вкрай неприємну ситуацію. Бачити такий сон напередодні важливих запланованих подій в житті — знак з тонкого світу про те, що прийдешні зміни будуть доленосними, змінять життя в гіршу сторону.

Слов’янський сонник

Дає різні тлумачення для чоловіків і жінок. Чоловікові бачити такий сон — до небезпеки ззовні, впливовим ворогам, втрати звичного статусу в житті. Жінці такий сон обіцяє ситуації, в яких вона буде відчувати себе приниженою.

Сонник Мандрівника

В сонник Мандрівника також дається різне тлумачення для осіб різної статі. Чоловікові такий сон обіцяє ситуації наяву, в яких він буде відчувати почуття гніву і безсилля, постарається виправити стан справ, але старання не дадуть очікуваних змін.

Жінку такий сон попереджає, що Наяву їй варто бути обережніше, щоб не стати жертвою чужих підступів.

Сонник міс Хассе

Можна знайти трактування такого сну для людей різного віку і соціального статусу. Бачити такий сон молодій дівчині — до гірких розчарувань, сліз через ошуканих надій, відчаю від чужого лихослів’я. Бачити такий сон заміжній жінці — прийдешні неприємності будуть пов’язані з сім’єю, родичами, і сновидицей не зможе надати значного впливу на такий непевний стан справ.

Бачити такий сон дорослому чоловікові — До фатальних змін у долі, випробувати належить почуття приреченості і загнанности в кут. Бачити такий сон літній людині — передвістя образ, проблем зі здоров’ям, причому цей період в житті може бути затяжним.

Англійська сонник

Таке бачення Розцінюється як попередження про прийдешнє ударі долі, втрати деяких цінностей (не обов’язково матеріальних), марних намаганнях.

Бачити у іншої людини

Езотеричний сонник дає таке тлумачення:

Бачити жінку з кров’ю на губах — таке сновидіння обіцяє переживання наяву, занепокоєння за себе і за близьких, причому побоювання будуть не марними. Бачити уві сні незнайомця, на губах якого червоніє кров, — це сон-попередження про те, що на деякий час краще відмовитися від далеких поїздок і бути обережніше.

Бачити незнайомця, чий рот і обличчя залиті кров’ю у своєму будинку, — До неприємностей в сім’ї, з рідними і близькими людьми. Сюжет сну такий, що ви зустріли людину з закривавленим ротом десь в іншому місці, крім свого будинку, — до неприємностей, пов’язаних з роботою, зі спілкуванням. Тікати від незнайомця з закривавленим ротом — таке сновидіння попереджає, що наяву доведеться пережити сильне почуття страху.

Сонник Мандрівника: Витирати закривавлений рот іншій людині — наяву належить ризикувати, і цей ризик не буде виправданий.

Циганський сонник: бачити уві сні людини з кров’ю на губах, який щось каже, — Наяву вам будуть багато брехати, а ви не відразу розпізнаєте обман, через що опинитеся в невигідною для себе ситуації. Сон, в якому йдіть геть від людини, особа якого закривавлене, — наяву зуміє уникнути серйозної небезпеки за умови, що будете обережні і завбачливі. Людина з закривавленим обличчям вдарив вас — до заплямованою репутації.

Забруднитися

Якщо узагальнити тлумачення з різних сонників, то сновидіння, в яких довелося забруднитися в крові, є попереджувальними. Якщо взяти до уваги знаки і бути обачнішими наяву, то вдасться уникнути неприємностей.

В сонник Ванги дається різне тлумачення для чоловіків і жінок:

В сонник міс Хассе є тлумачення сну з таким сюжетом: бачити себе в закривавленому одязі в публічному місці — наяву доведеться пережити неприємності, пов’язані зі здоров’ям і втратою фінансового благополуччя. Сон, в якому бачите себе в закривавленому одязі у себе вдома, попереджає, що варто бути уважнішими до свого здоров’я і своїх близьких.

Езотеричний сонник: Бачити уві сні свої руки, обагрені кров’ю, — винуватцем своїх неприємностей стане сам сновидець, піддавшись ницим почуттям жадібності, заздрості і ревнощів. Одяг, забруднений в крові, — такий сон передвіщає неприємності, які на деякий час стануть супроводжувати в житті зі злої волі інших людей.

Сучасний сонник тлумачить сновидіння таким чином:

Сонник Мандрівника: В реальності отримаєте несподіваний удар, і ця подія змінить плани, змусить шукати новий шлях.

Плювати кров’ю

Сонник Міллера дає трактування сну з таким сюжетом: байдуже ставлення до обов’язків може стати причиною неприємностей наяву, через цинічного ставлення ризикуєте втратити те, що вам дорого.

Сонник Мандрівника: Похитнеться здоров’я, втратите силу свого роду, дану від предків, і цей факт змусить провести переоцінку життєвих цінностей і пріоритетів.

Сонник Лонго: Програєте важливе для себе «бій», втратите щось цінне, через що на деякий час будете відчувати себе пригніченим перш ніж приступити до подальших дій.

Езотеричний сонник: Спробуєте виправити помилки, скоєні раніше, так як по-новому поглянете на своє життя з висоти прожитих років.

Циганський сонник: Опинитеся в тенетах брехні, ініціатором якої будете самі, відчуєте зрада, внаслідок чого будете відчувати себе тривожно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: