Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Мертва кішка: до чого сниться неприємне бачення?

Мертва кішка: до чого сниться неприємне бачення?

У нічних мріях можна побачити дуже дивні картини, вони можуть шокувати і залишити після себе стійке відчуття страху і безвиході. Дохлі тварини не так часто сняться середньостатистичній людині. Іноді уві сні може приснитися мертва кішка, а до чого побачити її ви дізнаєтеся далі.

Короткий зміст:

Пророцтва тлумачів

Сонник Міллера

Відомий психолог вважає цей символ позитивним. Наяву вам вдасться завершити тривалий конфлікт, розірвати відносини з якоюсь неприємною людиною протилежної статі, який давно вам нададуть.

Придушити власноруч кішку — значить, В реальності розірвете відносини зі своїм партнером, до якого давно згасли всі почуття.

Помер кіт і його труп вже розкладається — це Говорить про погіршення самопочуття і поганому стані справ на роботі. Якщо загинув маленьке кошеня на порозі будинку, в якому ви живете — означає несподівані втрати. Необхідно більше уваги приділяти рідним і близьким людям, а також бути уважнішими на роботі.

Сонник Ванги

Ясновидиця переконує, що сон несе в собі сприятливий тлумачення. Всі перешкоди і конфлікти на вашому шляху вирішуватися, вам буде супроводжувати удача. Підуть всі недоброзичливці і вороги.

Однак, якщо ви побачили багато мертвих кішок, Це говорить, що наяву може статися якась ситуація, про яку вам буде соромно згадувати.

Уві сні в вашому домі померли кошенята — Говорить про вашу внутрішньої боротьби. Ви не можете визначитися яким шляхом вам рухатися: по духовному або з матеріального.

Сонник Фрейда

Пов’язує кішку зі статевою сферою. Якщо сновидець уві сні вбиває кішку — це свідчить про наявність у нього садистських нахилів.

Бачити смерть тварини — вказує на згасання статевого потягу, поява проблем в інтимній сфері.

Якщо сон побачив чоловік — це говорить про охолодження бажанні у його подруги або дружини. Якщо жінці приснився труп тварини — їй необхідно перевірити своє жіноче здоров’я.

Сонник Лоффа

Побачити мертву кицю уві сні — говорить про те, що сновидець має якесь відношення до окультних наук і йому треба бути обережнішим у цій справі.

Езотеричний сонник

Приснився мертвий кіт поблизу від будинку — хороший знак, готуйтеся до сімейного свята, можливо, це буде весілля.

Сонник Хассе

Привиділося, що ви вбили і з’їли ні в чому не винного кота, Наяву ваш обман розкриється і вас в ньому викриють.

Мусульманський сонник

Мертвий кіт в нічному сновидінні — серед своїх домочадців ви виявите злодія або обманщика.

Сонник Цветкова

Живий кіт уві сні обіцяє зради і багато сліз наяву. Якщо ж тварина була мертвим — Ви переможете свого суперника, невдач і хвороб прийде кінець.

Сонник Нострадамуса

Бачити кота з перерізаним горлом — поганий знак. У вас є сильні недоброзичливці, які можуть застосовувати проти вас навіть чаклунство.

Любовний сонник

Сонник трактує бачення так: неприємний знайомий — зник з вашого життя. Самому мучити і вбивати кішку — наяву вас дуже сильно мучить совість і почуття сорому.

Сонник Медеї

Дохла чорна кішка уві сні говорить про темний бік самого сновидіння. Біла кішечка обіцяє неприємності, які будуть здаватися не такими значними, але обернуться величезними проблемами.

Померлий наяву кіт

Приснився уві сні кіт, який вже мертвий: бачити такий сон сумно і тоскно. Однак він не просто так приходить до вас в сновидінні, можливо, душа вашого вихованця хоче попередити вас про небезпеку, що насувається. Наяву будьте обережнішими, проявіть пильність.

Мертвою приснилася ваша жива кішечка — Відкладіть заплановані заходи або відмовтеся від них зовсім. Також подібний сон говорить про міцне здоров’я вашого вихованця.

Можливо, що кішка, яка вже померла, приснилася вам закривавленою і при смерті — В реальності необхідно відмовитися від спілкування з малознайомими людьми, не треба розкривати їм свої плани, почуття або ідеї. Це стосується не тільки самого сновидіння, але і його близьких людей.

Мертві кошенята уві сні

Мертві кошенята обіцяють тільки благополучне вирішення справ. Укладеним — дострокове звільнення, хворим — швидке одужання, вагітним — легке дозвіл від тягаря.

Якщо уві сні ви побачили, що маленькі кошенята потонули в воді — Це обіцяє удачу на роботі, премії, підвищення, фінансове благополуччя, виконання задуманих планів.

Чорні кошенята символізують закінчення чорної смуги невдач, і початок нової. Якщо ви самі топіть кошенят в нічному кошмарі — В ваших руках доля близьких і товаришів по службі на роботі. Але ви впораєтеся з усіма труднощами і знайдете вихід із ситуації.

Власноруч вбивати маленького кошеняти — в И самостійно будете вирішувати навалилися проблеми, без будь-чиєї допомоги. Якщо при цьому кошеня вас вкусив — у вашому оточенні є брехун.

Побачили труп кошеня на порозі свого житла — Уникайте сварок і конфліктів, незначний промах може призвести до тривалого і виснажливого з’ясування стосунків у родині.

Коли сон про мертвих кошенят сниться дуже часто — це ознака того, що в вашому кружлянні з’явився заздрісник, якому ви дуже довіряєте.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: