Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник армія до чого сниться?

Сонник армія до чого сниться?

Армія тлумачення сонника

Армія

Можна зрозуміти, до чого сниться армія юнакам призовного віку або професійним військовим. Але якщо ви людина суто цивільний і тим більше дівчина, то чому вам пригрезились казарма і плац? Що означає явище грозного, але справедливого батька командира в сновидінні? Відповіді на ці питання подскажетсонник «армія».

Збори на службу

Це протиприродно, коли порядок служити вручили дівчині. Не випадково сонник такий сюжет інтерпретує, як ймовірний спір або сварку між жінкою і коханим. Іноді цей сон, передує сильного здивування чи потрясіння по пробудженню.

Якщо юнак бачить уві сні, як збирається йти на службу в армію його старший брат або батько, то це означає, що молодій людині насправді не вистачає підтримки, поради з боку авторитетних, мудрих людей.

Сонник Міллера підказує дівчині, яка засмучена тим, що її нареченого забирають служити в Національній Гвардії, те, що їй належить зробити нелегкий період протягом найближчого місяця. Це потрібно перетерпіти, а потім все налагодиться.

Хлопцеві уві сні вручили повістку? Сонник підказує, що долати труднощі наяву йому доведеться, не розраховуючи на допомогу товаришів і рідних.

Видали форму і погони

До чого сниться армія юнакові, вже служив у військах? Це віщує молодій людині в справжньою життя переїзд, зміна місця проживання або зміну місця роботи.

А коли побачила, що ви бадьорим маршем йдете по плацу, то за версією сонника, на вашу долю випаде чимало турбот, клопоту. Які, втім, нічим корисним не завершуватися, але внесуть чимало суєти, змусять похвилюватися.

Приснилося, що ви солдатів і мають намір втекти в самоволку? Тоді знайте, що скоро неждано навіть для себе зробите яскравий, що запам’ятовується вчинок. Але головне, перед тим як робити рішучі дії, добре подумайте над їхніми наслідками. Сонник радить не замишляти поганого, аморального.

Цікаву характеристику можна дати людині, що бачить себе в мріях офіцером при звання, регалії, командувачем нижчими чинами. Виявляється це бачення сниться тим, хто дуже амбітний, і картаємо нереалізованими мріями, а також бажанням підкреслити свою важливість.

Опинитися в сновидінні беззахисним солдатиком новачком, відчувають тиск і приниження з боку «дідів», припускає, що в житті ви ризикуєте опинитися під впливом підступного, владної людини. Остерігайтеся таких особистостей, вони можуть залучити вас в неприємності.

Поразки і перемоги

Чоловік, який спостерігав під час сну переможний наступ своєї армії, пробудившись, зуміє впоратися з будь-якими складнощами і подолає стоять на його шляху до мети перешкоди.

Милуватися собою у сні з боку, тому, що військова форма сидить добре і точно пригнана по фігурі, а на грудях сяють ордени, до перемог в любові, успіху у осіб протилежної статі. До речі, якщо вам до того не відповідала взаємністю якась персона, то тепер вона зацікавиться почуттями до вас і сама буде шукати приводу для спілкування.

Сонник Міллера пропонує вам приготуватися до прийому гостей, якщо вам привиділося безліч десантників. Самий приємний сон, про те, як ви виїжджаєте з військової частини у відпустку або йдіть у звільнення. Він обіцяє вам чудовий відпочинок на природі, з друзями чи коханою людиною. Втім, є і ще одне тлумачення — ви поїдете провідати родичів або друзів.

Армійські проводи

Примарилось, що відслуживши належний строк, ви прямуєте додому, і вас урочисто проводжають товариші по службі? Цей сюжет пророкує вам цікаве подорож. Можливо поїздку в інше місто або країну. Навіть якщо ви вирушите в дорогу за службової необхідності, то все одно залишитеся задоволені, так як отримаєте чудові враження і заведете корисні або цікаві знайомства.

Східний сонник обіцяє тому, хто бачить свого друга, знайомого, демобилизующегося з армії, розставання з цим приятелем. Ні, ви не посваритеся, ваші прекрасні відносини збережуться. Але товаришеві доведеться поїхати далеко і надовго.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: