Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник артист до чого сниться?

Сонник артист до чого сниться?

Артист тлумачення сонника

Артист

У сні ви бачили себе на сцені? Сонник артист підказує, що ви трохи переоцінюєте свою персону. Але це не єдине тлумачення такого сюжету. До чого сниться артист? Спробуємо розібратися і зробити правильні висновки.

Будьте напоготові!

Сонник Міллера попереджає, що, побачивши себе у сні артистом естради, ви ризикуєте нарватися на неприємності. А все тому, що ви занадто високої думки про себе і не прислухаєтеся до оточуючих. Примарилось, що ви популярний артист кіно, значить, ви захопилися грою в повсякденності або звикли жити чужим життям. Ваше слабке місце — звички, які не дають шансу стати більш успішним, шанованою людиною.

Приблизно також тлумачиться дивний сюжет, в якому ви лобызаетесь з нині покійними актором чи співаком. Вам настійно рекомендується вчитися, хоча б на своїх помилках і промахах. Є підозри, що ви наполегливо наступаєте в черговий раз на одні і ті ж граблі.

Побачений секс із зіркою, відомої по кінофільмах або театральних вистав, обіцяє тільки неприємності, — про це сказано в соннику міс Хассе.

Про фінансове становище

Цікава ситуація, коли в сновидінні популярна в артистичних колах особистість пропонує вам спробувати свої сили в кіно чи в театрі, обіцяє наяву знайомство з дуже впливовою персоною, яка надасть вам протекцію і допоможе примножити статки.

Фінансове благополуччя, стабільний, високий дохід пророкує Місячний сонник, того, хто уві сні з’явився в образі метра режисера або кінокритика.

Коли сниться, що помер знаменитий актор нині живий, потрібно готуватися до реальності до невдач у бізнесі, марної трати коштів, збитків.

З особливою увагою поставтеся до сновидіння, про кінофестивалі, де ви зустріли рудоволосого джентльмена, представляющегося зіркою кіно. Цей сюжет застерігає від спритного шахрая, пройдисвіта, спритно замаскованого і втирающегося в довіру.

Особисте життя

Бачити у сні, що ви зірка сцени або кіно, роздає автографи, яка отримує букети і насолоджуєшся оваціями, до проблем, конфліктів у сім’ї, застерігає Східний сонник. Ви занадто байдужі до своїм близьким, рідним людям. Приділіть їм більше уваги, не ігноруйте їх прохання.

А ось цілуватися зі знаменитістю в нічних мареннях зовсім непогано. Таке бачення передує добрим змін у долі, пов’язаних з весіллям або романтичними відносинами.

Приснилося, що ви дружина медійної особистості? Тоді ви досить цілеспрямована та відповідальна особистість, яка ставить перед собою непрості завдання. Це складно, вимагає сил, нервів. Але зате Жіночий сонник, обіцяє втілення всіх задуманих ідей.

Потрібно проявити делікатність і уважно придивитися до чоловіка, якщо примарилось, що у вас весілля з зіркою, якої насправді вже немає в живих. Є підстави вважати, що у вас з’явилася суперниця.

Справи службові

До чого сниться удостоєний почесних звань артист, з яким ви панібратськи спілкуєтеся, майже як зі старим приятелем? Це бачення передбачає для вас чудову можливість проявити свої ділові якості і добитися помітного підвищення в посаді, — такий прогноз дає Весняний сонник.

Сновидіння про те, що ви позуєте фотографам в обіймах знаменитості для глянсового видання, передбачає несподівану ситуацію, в якій увага громадськості буде сконцентровано на вашій персоні. І це буде тільки на руку, тому, що ви буквально злетите по кар’єрних сходах!

Битися в сні з артистом недобре, таку підказку дає Весняний сонник. Після такого бачення потрібно бути гранично акуратним на службі, в іншому випадку доведеться виклик на килим до начальства, догана, штраф.

Майже таку ж трактування має сюжет, про те, що ви знайшли бездиханне тіло популярного актора у себе в квартирі. Пояснення сну попереджає про ймовірні конфлікти з товаришами по службі і шефом.

Є можливість відпочити

Вам не доведеться нудьгувати на самоті в найближчі вихідні! Чекає відпочинок в приємній, веселої компанії, що пророкує сон, про те, що ви брали участь у кастингу та отримали головну роль у фільмі!

Якщо не ви, а ваша подруга простує під ручку з видатним представником шоу-бізнесу, не впадайте у відчай, адже це — сон. Та до того ж сонник Цвєткова обіцяє саме вам в реальності запрошення на торжество або грандіозне.

Спали і бачили, що відпочиваєте на курорті з зіркою, значить і наяву будете насолоджуватися відпочинком і приємними сюрпризами

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: