Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник архангел до чого сниться?

Сонник архангел до чого сниться?

Архангел тлумачення сонника

Вважається великою удачею побачити в сні архангела. Адже якщо він з’явився вам в нічний грезе, то в реальності знайдеться вихід їх найбільш скрутній ситуації. Архангел, будь то Гавриїл або Михайло — це знак того, що Вищі сили сприяють сновидінню. В реальності можливо швидке втілення задуманого, зцілення після важкого захворювання, добрі вести — ось до чого сняться святі. Але це ще не всі тлумачення сновидінь, в яких зустрічаються архангели. Докладні прогнози можна дізнатися, прочитавши всі версії сонників.

З точки зору психолога

Американець Густав Міллер, відомий як професійний психолог і автор популярного сонника, так пояснює, до чого сняться архангели. Він упевнений, що, спустившись у сні з небес, Гавриїл та Михаїл обіцяють приємні звістки, приміром, хтось із рідних зумів впоратися з серйозною недугою. Або про те, що судовий розгляд завершився в його користь. Або спить стане відомо, що хтось залишив йому велику спадщину.

Втім, дуже важливо вранці пригадати, що сам сновидець робив і як вів себе в нічний грезе?

Розмови з архангелом уві сні можуть відбутися напередодні того, як тому, хто спить стане відома якась таємниця. Звертаючись в нічний грезе до посланця небес з проханням, людина в реальності молить Всевишнього про захист, про те, щоб розпочате, нехай навіть безперспективна справа все ж дивом увінчалося успіхом.

Пригрезились архангели в небі? Це прикмета, що вказує на те, що зараз найкращий час для того, щоб помиритися з близькими. А ось якщо хворому приснилося, що він бере небесного посланника за руку, то наяву його самопочуття вже вранці помітно покращиться, скоро він повністю одужає,— обіцяє сонник.

Таємничі лікарі

Уві сні молилися біля ікони, і вам з’явилися Михаїл і Гавриїл? Сонник запевняє, що яким би жалюгідним не було б насправді ваше фізичне стану, ви майже відразу ж відчуєте себе краще, а скоро зовсім забудете про затяжному изматывавшем недугу.

А якщо в нічному видінні без запрошення завітав один з архангелів, то, прокинувшись, отримаєте радісну звістку, що хтось із літніх родичів перетнув небезпечну хворобу і набирається сил, енергії.

У хвилини відчаю, коли «земні» медики ставлять невтішний діагноз, не можна ні в якому разі не втрачати надії на одужання — ось до чого сняться святі!

Випереджаючи радісні події і добрі вісті

Тлумачення бачення про те, що архангел сповіщає про якусь перемогу чи радості, обіцяє сновидінню у реальності зустріч з людиною, до якої спалахнуть сильні почуття. І вони будуть взаємними, тому що сонник ще й пророкує в цьому випадку розвиток відносин з згаданим персонажем. Не виключено, що саме він (або вона) стане вірною і люблячою дружиною (чоловіком) людині, яка бачить сон.

До чого сняться ангели людині, якого засудили, засудили до ув’язнення або іншого покарання несправедливо? Такий сюжет ясно вказує, що насправді правда восторжествує: справа буде переглянуто, добре ім’я сплячого буде реабілітовано.

Той, кому в сновидінні вдалося поговорити з архангелом, задати йому питання і тим паче отримати відповіді, може сподіватися на позитивні зміни в справах: комерційних, службових і особистих. Мова йде і про значне збільшення доходів!

Воздасться по заслугах

У діалозі з архангелом уві сні можна отримати дивовижну і унікальну інформацію, якої чистий душею і помислами сплячий може використовувати на благо, а значить, його долю відбудуться помітні зміни на краще. Можливо, що він зуміє швидко досягти своїх цілей, проти нього припинять інтриги заздрісників, так і пліткарі перестануть чорнити його добре ім’я.

Але сновидця, що керуються корисливими мотивами, що з’явилися в нічний фантасмагорії Михаїл і Гавриїл наставляють: прийшла пора покаятися, задуматися про гріховність думок і вчинків, прийшов час просити вибачення у незаслужено ображених. Тільки дотримуючись біблійні, моральні, етичні норми можна сподіватися на допомогу Вищих сил. А ще сонники радять з теплом і увагою ставитися до тих, хто знаходиться поруч.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: