Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник астра до чого сниться?

Сонник астра до чого сниться?

Астра тлумачення сонника

Астра, всупереч своєму «зоряному» назві, сонники асоціюється з сором’язливістю, скромністю і покладистостью. При цьому багато тлумачі нічних видінь вважають, що цей осінній квітка, з’явився у сні, може бути передвістям невдач. Адже зайва делікатність не дозволяє досягти успіхів у бізнесі, де панують жорсткі звичаї і діють «вовчі закони». Так до чого сняться айстри? Чого чекати і як краще вести себе сновидінню при спілкуванні з людьми?

Прогнози Ванги

На думку Ванги астра уві сні — це символ нездійснених надій і прагнень. Такий сумний прогноз сонник іменитої провидиці дає саме тим, хто в нічний грезе отримав у подарунок їх цілий букет.

Треба звернути увагу на колір пригрезившегося квітки. Якщо він був білим, то з’явиться привід для занепокоєння, тому що в реалізації планів виникнуть непередбачені труднощі і перешкоди.

А червона астра уві сні обіцяє бурхливе з’ясування відносин наяву.

Зміни в особистому житті, що відбуваються поза волею сплячого — ось до чого сниться букет айстр у вазі. Але в підсумку сновидець залишиться задоволений, — обіцяє сонник Ванги. А ось клумба, на якій в сновидінні ростуть «зоряні квіти, на жаль, натякає про те, що не варто тішити себе ілюзіями і оманливими надіями.

Секрети букетів

Зате за версією Річного сонника букет айстр в нічний грезе — це ознака того, що в сім’ї запанують любов, благополуччя, зміцняться взаємини з друзями.

Фрейд так пояснює, до чого сниться купувати букет айстр: таке бачення бачать люди, які відчувають себе вільно, комфортно та впевнено лише у спілкуванні з простими, позбавленими амбіцій людьми.

Безпідставні побоювання, що не дають вам спокою вдень, продовжують турбувати і вночі — ось чому в мріях вам довелося складати букети з айстр, — пояснює Циганський сонник.

Чесне ім’я, добра репутація

Сучасний сонник стверджує: той, хто уві сні знайшов у книзі засушений квітка айстри, намагається, щоб за ним закріпилася репутація скромної, але цілеспрямованої людини.

А ось дівчині подібне сновидіння, навпаки, підказує, що вона у своєму прагненні до досконалості часом забуває про такі чесноти як мораль, стриманість, простота. Але, не дивлячись на модні віяння, серйозні хлопці, як і раніше, роблять вибір на користь цнотливих і добрих дівчат, коли мова заходить про створення сім’ї.

Коли панночка в дрімоті зауважує квіткову клумбу з айстрами, то це означає, що сновидица чимало переживає з приводу того, наскільки щиро ставиться до неї коханий.

Неживі композиції

До чого сняться штучні айстри? До того, що ви, на жаль, поки не усвідомлюєте всю марність та даремність своїх зусиль. Тому в соннику Лонго є порада: подумайте, чи варто витрачати душевні і фізичні сили на те, що вам, по суті, не доставить ніякого задоволення, не принесе ніяких плодів.

А ось якщо побачили в сні зоряні квіти, зроблені з паперу, пластику в похоронному вінку, то, швидше за все, ви дуже невпевнений, боязкий чоловік, і незважаючи на те, що не вірите в успіх розпочатої справи, продовжуєте займатися ним. Але пам’ятайте, що думки мають властивість матеріалізуватися. А це один з найважливіших чинників будь-якої перемоги!

Передбачення Міллера

За того, якого кольору були айстри уві сні, можна передбачити подальші події реального життя.

Так білі обіцяють сновидінню відносини прості, ніжні, щирі. А жовті пророкують прибуток і втілення планів. Сині айстри сняться напередодні отримання добрих звісток. Бузкові підказую, що хтось із товаришів образиться на вас.

Помітили, поки спали, відразу багато строкатих айстр? Тоді подумайте, чи не занадто ви легковажні й довірливі? Адже ці якості можуть стати передумовами майбутніх проблем і розчарувань, — натякає сонник Міллера.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: