Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник атракціони до чого сняться?

Сонник атракціони до чого сняться?

Атракціони тлумачення сонника

Атракціони у сні

В житті все йде своїм чередом і все повертається на круги свої. Немов на підтвердження цього ми бачимо себе на гойдалці у сні. При цьому атракціони, що ми бачимо уві сні можуть передвіщати як черговий цикл життя сплячого, так і його нестійкість і нездатність зберегти своє становище. Для того щоб точно визначити, до чого сняться атракціони, слід ознайомитися з тлумаченнями сну за сонником.

Основні тлумачення сну

Не можете згадати в деталях свій сон, але інтуїтивно відчуваєте, що він дуже важливий? Постарайтеся е розлучатися і пригадати хоча б одну деталь у вашому сновидінні. Сонники цілком можуть дати вірне тлумачення сну, навіть крихітному фрагменту. Приміром, якщо вам у сні довелося побачити:

— Розгойдуватися на гойдалках, те в житті у вас все буде йти з перемінним успіхом.

— Впасти з атракціону, то насправді вам доведеться почекати з довго запланованою подорожжю.

— Займатися ремонтом атракціону, то наяву ви будете отримувати задоволення від своєї професійної діяльності, і розчаровуватися в ній.

— Побачити екстремальні атракціони, то, швидше за все, в реальності ви відчуваєте почуття глибокого незадоволення.

Думка Міллера

До чого сниться атракціон? У відповідність з токованием сну по соннику Міллера подібні сюжети проявляються у сні, коли сновидець починає розчаровуватися у своєму житті. Коли друзі виявляються ворогами, діти не бажають вас розуміти, фінансові витрати приймають загрозливі розміри, а партнери так і думають, як вас «обжулить». А якщо у вашому сні атракціон асоціюється з великою висотою або якоюсь небезпекою, то і в дійсності ви тривалий час будете відчувати тривогу. Постарайтеся бути пильні і стережіться неприємностей.

Катання на атракціонах

Приснилося, що ви катаєтеся на гойдалках? Місячний сонник стверджує, що подібні картини прогнозують лише порожні турботи. А ось злітати на гойдалці вгору — до приємних клопотів, летіти вниз — до знегод і тягаря. А ось якщо у сні вам кататися довелося цілий день, значить, турботи вас не покинуть дуже довгий час.

Довелося уві сні крутиться на каруселі? Отже, в дійсності ви ходите по колу. А ось якщо у сні ви кружляє, веселіться і радієте, то і в житті ви всім задоволені і не хочете щось міняти. Кружляти у сні дитини на каруселі, а потім до нього приєднатися — спроба повернутися в «дитинство». Можливо, ви зустрінете старого друга або знайомого.

Знак небезпеки

До чого сниться впасти з колеса огляду? До того, що в житті ви дуже часто нехтуєте небезпекою. А от якщо ви впали з колеса огляду, що було охоплено вогнем, то і в житті вам слід побоюватися цієї стихії.

А ось якщо у сні ви спускаєтеся з водної гірки, а басейн порожній, то побоюйтеся отримати травму і в житті. Довелося напитися води у сні? Будьте обережні і в дійсності. Ви будете схильні до різних отруєнь.

Парк розваг

Побачили в сні, як під час ремонту на вас впало чортове колесо? Сучасний сонник стверджує, що в цьому випадку вам не уникнути пониження в посаді. А от якщо ви прикрашали чортове колесо або фарбували його, то в житті вас чекає цікава робота.

Довелося блукати по занедбаного парку? Значить, ваші конкуренти вас обійдуть. Але якщо ви гуляли по старовинному парку, то чекайте легкої перемоги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: