Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник б’ють до чого сниться?

Сонник б'ють до чого сниться?

Б’ють тлумачення сонника

До чого сниться, що б’ють? Як багатозначний і вживаємо в прямому і переносному сенсах сам дієслово «бити», так і численні і різні трактування, які можна знайти в сонники. Таке бачення в сні означає підступи недоброзичливців, перешкоди. А іноді, навпаки, пророкує перемоги, успіхи, свята.

Побиття людей Того, що уві сні спостерігає за биттям якогось громадянина, пробудження доведеться гірко шкодувати про щось. Якщо стусани наносили коханій людині, то сплячий в глибині душі побоюється розриву відносин.

Молодій жінці, поколотившей уві сні симпатичного їй чоловіка, сонник пророкує, що її любов і прихильність до нього, які вона поки соромиться демонструвати, стануть надбанням громадськості. Якщо ж дівчина вдаряла коханого по обличчю, то він запалився пристрастю до неї, і буде готовий носити її на руках.

А що якщо в сновидінні по обличчю б’ють вас? Може статися так, що вам доведеться скоро глибоко покаятися в чомусь. Вдарили по голові? Тоді хтось буде доводити свою правоту, нав’язуючи свою думку. Сон, у якому вас б’ють померлі рідні — поганий знак, що обіцяє проблеми зі здоров’ям.

Бачити. уві сні, як вас б’ють незнайомці, згідно багатьом сонникам, це відображення складного психологічного стану людини. Він намагається приховати від навколишніх свої страхи, що змушує його перебувати в постійному напруженні.

Пам’ятайте про тих, хто поруч

Що підкаже сонник, якщо примарилось, як б’ють і ґвалтують жінку у сні? Відповідь така: спляча людина потрапить під вплив сильної, вольової особистості. До чого це призведе? Судіть самі, аналізуючи прийдешні події.

Тлумачення сновидіння, в якому побили вашого товариша, а ви не заступилися за нього, має змусити задуматися про тих людей, хто допомагав вам на шляху до вершин успіху і кар’єри. Чи готові ви тепер надати їм допомогу, протекцію, підтримку? Чи вмієте ви платити добром за добро?

Примарилось, що самі напали на одного і побили його? Сонник, в такому випадку, характеризує вас, як людину дуже запальний, нервового, не вміє контролювати емоції.

Ви прокинулися від кошмару, в якому вас били і душили уві сні? На жаль, треба змиритися зі своїм нинішнім незавидним положенням. Можливо, доведеться потерпіти і попрацювати на низькооплачуваній посаді, з перспективою подальшого зростання.

Що пророкує Міллер? Міллер детально зупинився на одному бачення, про те, що хтось б’є вас батогом. Мислитель вважає, що це прикметою, пророкує, що у вас в амурних справах з’явиться серйозний суперник.

По частинам побитого тіла Потрібно проявити граничну обережність, передбачливість, якщо снилося, як вас били ногами. Така жорстокість у сні може передувати нападу злочинців наяву. Тому постарайтеся не гуляти пізно неосвітленими вулицями.

У нічних мареннях ви помітили приятелі, поведшего себе вкрай дивно — він ударив вас кулаком в щелепу. Це означає, що дуже скоро ви посваритеся з цією людиною.Сонник застерігає того, хто отримав удар по пальцях, про те, що заздрісники плетуть інтриги. А ось того чоловіка, якому уві сні хворого залишилося по носі, тлумачі попереджають про ймовірне удар по самолюбству в реальності.

Вдарили по животу? Поганий сон, що сигналізує про те, що ви можете втратити положення в суспільстві, втратити цікаву роботу або не зберегти свого реноме. Удар прийшовся по серцю? Це сновидіння пророкує переживання на любовному ґрунті.

Тлумачення вашої поведінки Можливо, що ви людина мирна, навіть гадки не маючи про те, щоб на когось підняти руку. Але у снах буває все. Тож і ви можете вести себе буйно, б’ючи оточуючих. Як сонники пояснюють подібні дії?

Снилося, що ви б’єте маму? Тоді навколо вас насправді загострюється ситуація і з дня на день у сім’ї або колективі гряде грандіозний скандал. За руку попелу хтось із родичів? Підготуйтеся, грядуть якісь зміни на службі. Ви сумуєте за своїм братику, якщо бачили уві сні, як били його. А якщо стусани дісталися чоловікові, то велика ймовірність того, що він захворіє, або змінить.

Сон про покарання малюка ременем, пророкує проблеми, пов’язані з дітьми. А ось якщо дубасите палицею свого приятеля, то станете з ним кращими друзями. Б’єте уві сні коханого юнака, тоді вам потрібна розвантаження. Занадто багато негативних емоцій накопичилося, і ви ледве стримуєте себе.

Ви обороняється від нападаючої собаки? Таке бачення пророкує поразку ваших ворогів. Ганяти кота віником, означає, що, нарешті, розібралися, хто є хто, і припиніть дружбу з фальшивим, корисливим суб’єктом. Ляснувши в сновидінні кошеня, чекайте розставання з коханим.

Що скаже сонник того, хто спав і бив сам себе? Сновидець точно досягне поставлених цілей. А якщо ще уві сні він завдав собі рану сокирою, то йому супроводжує грандіозний успіх і він отримає величезний прибуток.

Інші передбачення

Снилося, що били тарілки? Прийміть до відома, що вам часом дуже заважає невпевненість, звичка сумніватися. Розбивши в сновидінні автомобіль, готуйтеся до несподіваних перешкод на своєму життєвому шляху.

Уві сні б’ють у дзвони? Тривожний звук повинен насторожити сплячого, а ось святковий, навпаки, пророкує радісна подія, перемогу. Різдвяний передзвін чують сновидцы, яким пощастить отримати велику суму грошей.

Привиділося, що ви на дзвіниці і самі б’єте на сполох? Прислухайтеся до своєї мелодії. Якщо ви били на сполох, то передчуваєте біду, а якщо насолоджувалися передзвоном, то збудуться ваші заповітні мрії.Що означає бачення про те, що отриманий удар електрострумом? Це ознака того, що ви напружені до межі, перебуваючи в стані близькому до нервового зриву. А ще це бачення може послужити радою: не братися за справу, в якій ви мало розумієтесь.

Біди і позбавлення пророкують пригрезившиеся хвилі, що б’ють у вікно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: