Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато голубів до чого сняться?

Сонник багато голубів до чого сняться?

Багато голубів тлумачення сонника

Напевно, не випадково, саме голуб зображений на знаменитій емблемі під авторством Пабло Пікассо. Вважається, що цей птах — символ добра, миру, благополуччя. Але як зрозуміти: до чого приснилося відразу безліч голубів? Які вести несуть ці посланці в нічних видіннях? Відповідь допоможе знайти сонник, відразу попереджає: зверніть увагу на поведінку і зовнішній вигляд птахів. Їх звички допоможуть розгадати таємницю опівнічної мрії.

З сонника Міллера

Спокійна, заспокійлива картина — ви оточені зграйкою голубів. Такий сюжет нічний мрії, на думку Міллера, пророкує тому, хто спить гармонію, ідилію в сім’ї, особистого життя. Провидець обіцяє: діти будуть слухняні, здорові, а чоловік оточить вас турботою.

По пробудженню чекайте важливих новин, від родичів або друзів, які проживають далеко, ось до чого сниться багато голубів, що пролітають над головою. Але якщо ви в нічний фантасмагорії, вирішили пополювати на цих пташок, то знайте, що ви людина жорстка, безпринципний. Сонник рекомендує подумати: а чи не пора боротися з такими неприємними якостями, адже вони заважають вибудовувати взаємини з оточуючими.

За кольором оперення

І наяву і уві сні можна годинами милуватися, спостерігати за голубиними зграями. І кожне пташине дія має своє тлумачення у соннику. Але багато залежить і від забарвлення пернатих. Так, наприклад, білосніжні голубки підказують, що сплячий буде щасливий, тому, що предмет його пристрасті відчуває до нього відповідні почуття. Крім того, сонник, що не виключає і швидкого вступу в шлюб з нинішньою коханою (коханим).

Погані вісті, ось до чого сняться чорні голубки. А ось сірі пташки попереджають про те, що може підвести здоров’я, та до того ж зіпсується настрій, нападає хандра, смуток. Якщо в нічному видінні ви помітили строкатих голубів, то будьте впевнені, що майбутній день буде наповнений радісними, яскравими подіями!

Пташина трапеза

Примарилось, що годуєте птахів, стоячи на порозі будинку? Бачення передбачає грандіозне торжество, під дахом вашого житла. Чаклунка Медея пояснює простіше: чекайте численних гостей, запасайтеся харчами, напоями.

А ось якщо у нічних мареннях ви почули, як голубки стукають дзьобами в вікно, то ви турбуєтеся про виїхали далеко рідних, які давно не давали про себе знати.

Сниться, як взимку підгодовуєте пташок, що примостилися на карнизі? Це передбачає зміни в долі. Якщо голубки терпляче чекали їжі, то прийдешні зміни порадують вас, а якщо нетерпляче розмахували крилами або билися, то смутку і біди не уникнути.

Білі птахи

Якщо приснилася зграя білих голубів, що пролітають у небі над вами, то ви напевно думаєте про щось радісне, світле, стверджує пастор Лофф. Чудово, якщо у нічному видінні біленький голуб сів на плече з пробудження можливі грошові надходження в особисту казну сплячого.

А якщо смілива птах з білосніжними пір’ям ганяла чорну, то сновидінню можна не побоюватися підступів конкурентів сонник пророкує йому перемогу над суперниками. Бачення про те, що зграя білокрилих голубів розташувалася на зеленій галявині, а ви намагаєтеся змусити птахів піднятися в небо є доказом того, що сновидець робить все можливе для досягнення поставленої мети в реальності, і неодмінно досягне успіху в цьому.

Смерть пернатих

Хвороба близького, ось до чого приснився мертвий голуб, за версією Місячного сонника. Тоді до чого сниться багато голубів, що не подають ознак життя? Такий сон попереджає про небезпечні інфекції, жертвами якої ризикує стати і сам режим і його рідні і знайомі.

Тому Східний сонник радить не відвідувати місць скупчення народу, а пересидіти небезпечний період дому. Відмінно якщо в нічний грезе оживає мертва голубка, це віщує швидке зцілення від недуги, або вирішення нагальної проблеми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: