Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато квітів до чого сниться?

Сонник багато квітів до чого сниться?

Багато квітів тлумачення сонника

Що може бути прекрасніше, ніж квіти? Але, як з’ясовується зі сну квіткове різноманіття і розкішні композиції флористів не завжди обіцяють сновидінню щастя і радість.

Сонники звертають увагу на деталі і нюанси бачення, з урахуванням яких дають різні тлумачення. Отже, до чого ж може приснитися безліч квітів?

Що підкаже Міллер?

Квітучий сад, з багатими клумбами, згідно прогнозу Густава Міллера, обіцяє тільки приємні події, які принесуть тому, хто спить радість і задоволення.

Однак цей же провидець попереджає: безліч білих квітів у сні це прикмета прийдешньої печалі, туги.

Той, хто уві сні зумів перетворити безплідні землі пустелі на квітучий оазис, наповнений ароматами орхідей, троянд, півоній та інших рослин, і наяву, завдяки цілеспрямованості та оптимізму, зможе досягти поставленої мети.

Про особисте життя і заповітні бажання

Східний сонник, пояснюючи: до чого сняться гарні букети у вазах, згадує і про те, що вони були подаровані сновидінню сторонніми людьми. У такому разі спляча людина опиниться в центрі уваги нового знайомого з числа представників протилежної статі, який буде доглядати, надавати знаки уваги.

Приснилося, що вручаєте, презентуєте комусь на ювілей або весілля пишні букети? Тоді сміливо беріться за справи, які здавалися вам занадто складними або безперспективні, рекомендує Місячний сонник.

Мистецтво флориста

Якщо в нічний грезе ви були вражені незвичайними квітковими композиціями, складеними за канонами ікебани, то прокинувшись, можете отримати пропозицію зайняти одну з найбільш вигідних і перспективних вакансій або іншу пропозицію, пов’язане з вашою професійною діяльністю.

А якщо ви в сні купили вигадливі твори флористів, то в реальності поруч з’явиться людина, яка зробить ваше життя цікавіше, яскравіше.

Весняний сонник обіцяє злет творчої фантазії і креативної думки того, хто в опівнічну баченні був вражений свіжістю складених з живих квітів ікебан.

Рослини на підвіконні

До чого сняться горшкові рослини? Це символ сім’ї, домашнього затишку. Тому якщо рослини уві сні чудово виглядають, радуючи зеленню і міццю бутонів, то і в реальності особисте життя протікає стабільно, щасливо.

А ось зів’ялі горшкові рослини — недобрий знак, предрекающий зради і скандали або неприємні події.

Зелений куточок в інтер’єрі

В житті людини, який уві сні бачить своє житло, прикрашене живими рослинами, настає сприятливий період, пророкує сонник. І чим більше кольорів, тим спокійніше, гармонійніше буде справжнє життя, до того ж сплячий буде відчувати прилив сил і творчої, творчої енергії.

Особливо добре, коли уві сні ви самостійно прикрашаєте свою квартиру квітучими рослинами, підказує Циганський сонник.

Вам належить виступити в ролі вчителя, гуру, наставника, ось до чого приснилося, що декоруєте квітами житло якоїсь персони. Саме цієї людини насправді вам належить багато чому навчити, часом опікати, іншими словами приймати активну участь в його долі.

Цвинтарні прикраси

До чого ж тоді сняться квіти, призначені для небіжчика? Примарилася траурна процесія з багатими вінками? Тоді знайте, що ваші почуття до коханої людини остигають, і також слабшає його відповідна симпатія по відношенню до вас.

Іноді так буває, але доля приготує вам нову зустріч, вірте в це. Сон, про те, що вам презентували вінок чи іншу цвинтарну «ікебану» з червоними півоніями, попереджає про те, що треба розлучитися з якоїсь персоною. Згадайте, хто подарував вам квіти у сні? Саме з цією людиною краще більше не спілкуватися наяву, радить сонник.

В сонник Мандрівника сказано: могильні вінки з зеленими квіточками прикмета погіршення самопочуття сновидця.

З паперу, пластику і фольги

Що ж думати тому, хто у сні«, милувався» на квіточки, зроблені з тканини, паперу, пластмаси? Сонник дасть відповідь, але з урахуванням виду копированного з природи рослини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: