Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато тарганів до чого сниться?

Сонник багато тарганів до чого сниться?

Багато тарганів тлумачення сонника

Таргани пов’язані у людей з неприємними емоціями і страхами. Вони уособлюють собою щось брудне, мерзенне. І даремно, так як, до чого сниться це комаха в більшості сонників трактується як позитивний знак. Звичайно, багато хто з вас можуть в це не повірити, враховуючи негативне ставлення до цього комасі. Але давайте подивимося, що ж говорить нам про цих комах сонник.

Трактування Міллера

Психолог навала прусаків в будинку розшифровує як білу смугу в житті. Удача буде супроводжувати у всьому.

Уві сні розмовляли з жуками, які поселилися у вас, звернувши увагу на незвичайне забарвлення і форму, Міллер пророкує: вирішення проблеми знайдеться легко і всіх дуже здивує.

Що робили

Щоб правильно розтлумачити мрію, сонник рекомендує уважно поставитися до деталей. Якщо, побачивши прусака ви:

Достаток

У вашому будинку завелося багато тарганів? Східний сонник обіцяє: на роботі отримаєте нову посаду і з мінімальними зусиллями забезпечите сім’ї стабільний дохід.

А в разі, коли виявили у сні великих чорних жуків в гаманці або сейфі, значить, зумієте зірвати куш, можливо, отримаєте спадщину чи виграєте в лотерею.

Побачили безліч великих і дрібних прусаків — сонник рекомендує придивитися до оточуючих вас людям. Серед них є вивідач, сливающий важливу інформацію конкурентам.

Приємного апетиту

До чого сниться поїдання живих тарганів, павуків та інших комах? В реальності ось-ось зробите відкриття. Цим змінити не тільки своє життя, але й оточуючих. І хоча події, що відбулися спочатку будуть дивувати, в підсумку ви залишитеся задоволені, пророкує сонник Лоффа.

У грезе проковтнули багато живих прусаків, провидці вказують — не володіючи почуттям стилю, експериментуючи з зовнішністю, ви перегинаєте палицю.

Місячний сонник попереджає, якщо подавилися живим прусаком у видінні, значить, неправильно розрахували свої сили і розпочату справу не зможете закінчити.

З апетитом, навіть з жадібністю, їсти уві сні смажених комах — ви незадоволені станом справ і умовами життя, усіма силами намагаємося це виправити, перш за все, почавши змінювати звички.

Позбавлятися від прусаків

До чого сниться жінці безжально давити тарганів газетою, тапочком або іншим підручним предметом — до невдачі в особистому житті. Адже всі чоловіки сприймають сновидицу тільки як друга, засмучує Сучасний сонник.

Квіток, якщо уві сні ви тиснули полчища дрібних чорних прусаків, вказує на небажання заводити дітей.

А якщо прихлопнули комаха в будинку недоброзичливця, ворожнеча втратить всякий сенс. Адже у кожного з’явиться купа турбот і на протистояння не залишиться ні часу, ні сил, повідомляє сонник.

Розчавити прусака уві сні на роботі — життя надасть шанс проявити себе з кращого боку, якщо зумієте скористатися ситуацією, то отримаєте позачергову премію.

До чого сниться поливати підлоги будинку отрутою, прагнучи позбавитися від полчищ тарганів? Відмовтеся від задуманого, інакше даремно витратите сили і відчуєте глибоке розчарування.

Кому стало бачення

До чого сняться прусаки дівчині? Незабаром вона познайомиться з цікавим молодим хлопцем. Але роман виявиться безперспективним і недовгим. Крім того, події в сні передвіщають оновлення гардеробу.

Чоловікові греза обіцяє зліт кар’єрними сходами і високу зарплату.

Якщо жінці привиділося уві сні, як вона намагається позбутися від комахи, значить, вона скоро вийде заміж.

Інші короткі значення

Підіб’ємо підсумки

До чого сняться таргани. Як вже було сказано вище, таргани найчастіше позначають несподіваний прибуток або прихід гостей. Також зверніть свою увагу на розмір комахи.

Якщо вам приснився жахливий тарган великих розмірів – вас чекає великий успіх, якщо ж бачите в сні багато дрібних, то зараз найбільш підходящий період для грошових вкладень.

Якщо вони доставляють вам занепокоєння уві сні, то це означає, що незабаром ви зіткнетеся з невеликими труднощами. Але не варто хвилюватися, великих турбот вони вам не принесуть.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: