Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато трупів до чого сниться?

Сонник багато трупів до чого сниться?

Багато трупів тлумачення сонника

Навряд чи бачення про трупи, викличе позитивні емоції. Але, тим не менш, сонники інтерпретують цей образ позитивно, прогнозування, що прийдешні події будуть розвиватися на користь і до радості режиму, який позбутися тяжких спогадів, нікого балансу. Втім, це далеко не єдине тлумачення щодо того: до чого сниться багато трупів?

Думка Міллера

На думку Міллера, тіла людей, розрубаний на частини, не дивлячись на весь жах того, що відбувається уві сні, в реальності означає, що справа, в яке було вкладено багато сил і засобів, що нарешті дасть позитивні результати.

Ванга, склала один із найпопулярніших сонників, по-іншому пояснює: до чого може приснитися сумне видовище — безліч неживих людей. Вона впевнена, що ця прикмета, підказує низку негараздів, невдач і провалів, які належить пережити сновидінню. До того ж ймовірно й отримання сумних звісток.

Не все так жахливо

Зате інші сонники дають інші, більш оптимістичні коментарі, з приводу того: до чого сниться багато трупів. Кошмар в якому небіжчики ожили, перетворившись в зомбі, звичайно, змусить похвилюватися, але, не обіцяє нічого поганого. Навпаки, нічний жах зміниться удачею в реальності. Спящему буде вести як ніколи раніше, навіть якщо в нічний фантасмагорії жахливі ожилі мерці наздогнали його і схопили.

Приснилося, що ви виступаєте в ролі прозектора або патологоанатома? Таке бачення часто випадає на долю людей, схильних до самоаналізу, і зайвої самокритики. Не заглиблюйтесь в подібні думи, живіть справжнім, намагаючись не повторювати минулих помилок.

Небіжчики в домовинах

По-різному пояснюють сонники: до чого сниться відразу багато трун з покійними. Іноді це уособлення думок про минуле, які отруюють існування сновидця сьогодні, терзають, не дають йому спокою.

Втім, ця ж картина може примаритися після виконання, завершення якогось важливого, відповідального завдання в реальності. Або у випадку, коли чоловік вступив у новий життєвий період.

Як зрозуміти моторошний сон про мертвих дітей в трунах? Це алегорія з нереалізованими планами, порожній життям, позбавленою сенсу, цілей.

Як не дивно, але безліч трун з небіжчиками може примаритися і того, хто ось-ось одружується або вийде заміж.

До жахів можна віднести і нічне бачення, в якому трупи встають і залишають домовіни. Така картина пророкує розчарування, нездійснені мрії та бажання.

Наглухо запаяні. Закриті труни, саркофаги, це прикмета того, що настає неврожай чи доведеться тугіше затягнути пасок — настають витрати, витрати, а доходи, на жаль, помітно зменшуватися.

Труни у храмі це попередження — побоюйтеся аварій та інших нещасних випадків.

Похоронна процесія, яка супроводжує, а потім і зраджує землі відразу кілька трун з померлими уві сні, це знак — всі труднощі подолані, у сновидця вперед — світла смуга, без турбот, печалей. Зокрема це стосується особистого життя. Крім того, можлива і довгоочікувана зустріч, про яку поволі мріє сплячий.

Потопельники провісники радості?

До чого можуть наснитися потонули люди? Як не дивно, але багато потопельників в соннику, це добрий знак, що підказує, що Фортуна готова широко посміхнутися, причому не одного разу, сновидінню, і йому нема чого побоюватися — усі клопоти вже позаду. Залишиться в минулому якась персона, яка давно вже надокучував тому, хто спить.

Бачити мертвих у воді, по соннику — до прибутку, причому несподіваною. Хто знає, може бути по пробудженню, ви отримаєте звістку про великий виграш у лотерею, або про спадщину, залишену вам якимсь далеким родичем, натякає сонник.

Приснилося, що людські трупи пливуть по річці? Тоді чекайте важливих новин, або до вас завітає в гості персона, від якої ви давно нічого не чули.

Фантастичне бачення про літаючих трупах, інтерпретується цілком позитивно — сновидінню вдасться з легкістю виконати якесь завдання, втілити найсміливішу ідею, зробити видатний вчинок.

Чоловічі чи жіночі?

Не зайвим буде пригадати: чоловічих або жіночих трупів було відмічено більше уві сні?

Якщо це були переважно тіла чоловіків, то треба бути готовим до негараздів на службі, внаслідок допущених прорахунків. А ось пані небіжчиці передбачають сварки і інші тертя в сімейному, особистому житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: