Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багаття до чого сниться?

Сонник багаття до чого сниться?

Вогнище тлумачення сонника

Вогнище — надзвичайно яскравий образ. До чого він може приснитися? Таке бачення по соннику може вказувати на напружений емоційний стан людини. Наприклад, людина відчуває сильне хвилювання напередодні значущої події в житті, або переживає бурхливий любовний роман. Щоб дізнатися більш точне значення звернемося до збірника тлумачень.

Думка Міллера

У соннику Міллера описано бачення про те, що вам довелося перебувати біля багаття. Провидець впевнений, що воно віщує зустріч з добрими друзями, приємне проведення часу і сюрпризи, які виявляться для вас радісними. Велика небезпека того, що ви потрапите в конфліктну ситуацію, станете учасником сварки, навіть скандалу, ось до чого сниться, як розпалюєте багаття. Ну, а якщо гасіть його уві сні, то зумієте порозумітися, знайти спільну мову з самим нетовариська людиною. До речі, сонник рекомендує по можливості запам’ятати і місце кострища, вам наснилося.

Про силу інтуїції

Якщо вогнище ви розпалювали неподалік від річки, то сонник радить проявити обережність — велика загроза пожежі в оселі сновидця. Якщо ж місце кострища було обрано поруч з будинком, дії або необдумані слова сплячого принесуть йому ж чимало шкоди. До походу, подорожі — ось до чого сниться багаття в лісі.

Приснився маленький вогнище біля стін вашого будинку? Не лякайтеся, по соннику це всього лише вірогідність отримання новин, які изумят вас. Якщо палало відразу кілька вогників, то це порада — при необхідності керуйтеся своїми внутрішніми почуттями, прислухайтеся до власної інтуїції— вона не підведе вас.

Не треба панікувати, якщо сниться, що вогнище палає у вас в квартирі. Це знак того, що ви станете сильніше. Впевненіше, і справи підуть в гору. Помітили, поки спали, вогнище в лісі? Отже, прокинувшись, подумайте: чи немає невирішених проблем, відкладених у довгий ящик? Якщо такі є, терміново дозвольте їх.

Побут, любов

До чого може приснитися, що ви розвели багаття в полі? Якщо вірити сонником, то це тривожний сигнал, предрекающий стихійні лиха і катастрофи глобального масштабу.

Якщо уві сні безуспішно намагалися розвести вогонь, то будьте готові до того, що багато чого з того, що задумали наяву, на жаль, не здійснитися. До того ж сонник обіцяє ще й масу невідкладних, побутових клопотів.

Добре, коли, в нічних мареннях ви розводьте вогонь разом з коханим. Такий сюжет підтвердження того, що в реальності ваші взаємини щирі, повні ніжності, взаєморозуміння, відповідальність.

Підступи злих сил

Приснилося, що сидите біля багаття і зачаровано спостерігаєте за мерехтінням полум’я? В такому випадку сонник підказує, що ви живе тихо, мирно. Не бажаючи жодних змін.

Але якщо уві сні ви скакали навколо багаття в дикому танці, то врахуйте, недобрі думки і наміри зріють у вашій голові наяву. Спробуйте відмовитися від них, переключити свою увагу на щось інше.

До чого могли приснитися дивні істоти, що стрибали навколо відкритого вогню? Таке бачення свідчить про те, що хтось міг навести на вас порчу, або ви піддалися спокусі, сумнівам і зробили невірний крок.

Сидіти біля багаття з товаришами, навпаки, дуже непогана ознака, судячи з яким всі задуми здійсняться.

Надії і пристрасті

Гасили уві сні багаття? Не виключено, що доведеться зіткнутися зі складнощами, пережити невдачі, розчарування. Однак у цього сюжету є інше тлумачення — сновидінню вдасться позбутися від шкідливих звичок або порочних бажань.

Згадайте про друзів!

Примарилось, що в лютий мороз пригрілися біля багаття разом з іншими людьми? Тоді саме час згадати про старих товаришів, з якими давно не зідзвонювалися, не зустрічалися. Якщо зустрінетесь з ними або просто поболтаете, дізнаєтеся багато нового і залишитеся задоволені.

Уві сні вам холодно і ви шукайте багаття, щоб погрітися? Тоді знайдіть сили і можливості для спорту, активного відпочинку. Це додасть енергії, дасть потужний імпульс. До того ж вам сподобаються заняття і нові люди, з якими ви познайомитеся, наприклад, на корті, в тренажерному залі.Відтінок вогню

Інтерпретація бачення по соннику, багато в чому залежить від кольору вогню. Це допомагає визначити стан здоров’я, самопочуття сновидця. Наприклад, червоне полум’я сниться, коли у сплячого є проблеми зі станом шкіри і кісток, жовтий сигналізує про порушення в системі травлення, помаранчевий — печінки, зелений підказує, що є привід звернутися до лікаря і перевірити серце і легені, а блакитний — горло. Часті головні болі, ось до чого сниться синій вогонь, а фіолетовий говорить про нервовому перенапруженні, розладах психіки.

Дим від палаючих полін уві сні, бачать люди, які про щось сильно переживають. Палаючі вугілля можуть примаритися того, хто жадає любові і плотських задоволень, а згаслі говорять про те, що на жаль, колишні почуття охололи. Дрова уві сні пророкують радісні події.

Неабиякі пристрасті

Якщо в дрімоті ви спостерігаєте за тим, як сидите біля багаття, то найближчим часом все у вас буде гаразд і будуть приємні заходи. Затухающее полум’я — натяк на те, що щастя буде тривати недовго. Тліючі жаринки асоціюють з пристрасними бажаннями, які змушений придушувати сновидець.

До чого сниться гігантське вогнище? Це підтвердження того, що почуття сновидця взаємні. Їжа, приготована на багатті означає бажання щось змінити, а от пожаренное на вугіллі м’ясо сниться напередодні поїздки за місто.

Рятуйте ваші душі!

Кошмарне сновидіння про те, що ви жертва аутодафе, всього лише віддзеркалення вашої підвищеної емоційності наяву. Втім, це характеризує вас, як особистість непередбачувану. Так, намагайтеся стримувати пориви своєї душі. Бережіть нерви.

Якщо що-то спалюєте на вогнищі в сновидінні, то вам доведеться відступити від своїх принципів. Спалення відьми дає вам шанс впоратися з лихими думками, що іноді розбурхують вашу уяву і підштовхують до негарних проступків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: