Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бант до чого сниться?

Сонник бант до чого сниться?

Бант тлумачення сонника

Уві сні побачили хитромудро зав’язану бантом стрічку або шарф? Згідно соннику вказівка на те, що сплячий славиться своєю легковажністю і непередбачуваністю. Однак іноді це прикраса є символом захисту, заступництва і процвітання. Так до чого сниться бант? Погортаємо сонники і знайдемо докладні коментарі до цього сюжету.

Тлумачення Міллера

На думку Міллера бант у сні — символ успіху в амурних справах. До чого жінці сниться, що вона носить в якості прикраси великий яскравий бант? У того, хто бачить сон гряде наяву бурхливий роман. Але любовні пригоди можуть у подальшому стати перешкодою в здійсненні цілей дами.

За сонником вплетені в коси стрічки передують спілкування з лицемірними, брехливими людьми. Сновидцам, які перебувають у шлюбі, після такого бачення варто побоюватися нещирості і навіть зради другої половинки.

Червоні і білосніжні

До чого сниться червоний бант? Відповідь знайдеться в соннику Стерви, запевняє, що не варто продовжувати стосунки з людиною, що не викликає пристрасті та страждання. В цьому ж снотолкователе є пораду: краще залишайтеся добрими друзями, ніж невмілими, байдужими коханцями.

В реальності ви хочете зв’язати свою долю тільки з щирим і великодушним людиною — ось чому у сні у вас на голові був пов’язаний бант з білої стрічки. За Східним соннику таке бачення пророкує панночці швидку зустріч з ідеальним чоловіком, який стане їй, можливо, і вірним чоловіком.

Дуже особисте

За сонником Фрейда дама, яка побачила уві сні бант, незабаром зазнає в реальності сильне сексуальне насолоду і оргазм. А ось чоловікові, хто спостерігав подібне сновидіння, австрійський психотерапевт рекомендує на час утриматися від плотських утіх і інтимних стосунків.

За кольорами

Колір банта має важливе значення для точного передбачення по Універсальним сонником.

Лови момент!

У Східному снотолкователе сказано, що той, хто уві сні зав’яже красиво бант у волоссі іншої персони, в реальності надасть близькій людині неоціненну послугу, величезну допомогу. Не втрачайте такої можливості, пам’ятайте про принцип бумеранга: добро повертається сторицею.

Панночці, яка зав’язала собі оригінальний бант у нічний грезе, випаде з пробудження шанс поліпшити матеріальне становище. Це теж добрий знак.

Урочистості, свята

Примарилось, що звичайне ваше плаття прикрасив оригінальний аксесуар з зав’язаною стрічки? Відмінно, наяву належить участь у веселому заході, святі.

Загальний снотолкователь теж обіцяє запрошення на бенкет, грандіозне торжество того, хто уві сні намалював бант на аркуші паперу.

Очікуйте пропозиції руки і серця — ось до чого приснився білосніжний наряд, що складається з фати і сукні, декорованого бантиками.

До чого бути готовим?

Напередодні хвороби або застою в справах може примаритися розв’язаний бант в неохайною розпатланою зачісці. Коли уві сні помічаєте у волоссі відразу кілька бантиків з чорної тканини, то готуйтеся до того, що доля пошле нелегкі випробування і доведеться боротися за існування.

До розчарувань, низці дрібних клопотів — ось до чого сниться втратити бант відповідно до Загального сонником. А от якщо в дрімоті бачите бантик-бархотку на шиї, то снотолкователь Мандрівника попереджає: ви не бачите головного, тому самообольщаетесь або щиро помиляєтеся.

Талант дипломата

Про неабиякі здібності дипломата, парламентера свідчить бант синього кольору, що прикрашає косу уві сні. А якщо цей аксесуар був на одязі іншого персонажа, то Сучасний сонник надихає сплячого: завдяки інтуїції, дару передбачення вдасться укласти дуже вигідну угоду.

Бережіть нерви!

Сниться, що не вдається зав’язати стрічку? На жаль, рассоритесь з кимось із близьких. Причому причина конфлікту так і залишиться для вас незрозумілою. Не піддавайтеся на провокації і утримайтеся від різких висловлювань на адресу опонента.

У ролі третейського судді належить виступити того, хто зав’язував бант на собі, — попереджає сонник Світлого мага, — постарайтеся ретельно зважити всі «за» і «проти», перш ніж розкриєте свій вердикт.

Проблеми, втім, незначні, належить вирішити, якщо уві сні ви розв’язували бант або виймали його з волосся іншої людини в нічному видінні. Не гиперболизируйте складності, інакше пропустите щось більш важливе і суттєве.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: