Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник барабан до чого сниться?

Сонник барабан до чого сниться?

Барабан тлумачення сонника

Вранці згадали, що у сні чули барабанний дріб або бачили цей популярний ударний інструмент. Таке бачення може попереджати, що заздрісники, так і просто пліткарі, поширюють злісні, безглузді чутки про вас. Проте є, на щастя, і інші тлумачення, обіцяють, що пригрезившийся барабан обіцяє перемоги над недругами, викриття пліткарів і брехунів. До чого ж все-таки цей інструмент приснився саме вам? Давайте розберемося, вивчивши передбачення найпопулярніших сонників.

Не все так просто

До обману, лицемірства з боку навіть найближчих людей — ось до чого часто може приснитися барабан. До того ж такий сюжет пророкує, що існуючі проблеми сплячого можуть лише посилитися із-за неуважності, неуважності і легковажності.

Почули у сні гучний барабанний дріб? Готуйтеся до крутих віражах долі. І невідомо, чи будете ви задоволені майбутнім змінам.

Коли в сновидінні ви почули лише відлуння далекої барабанного дробу, то знайте: хтось із близьких попросить про допомогу. Причому участь знадобиться не зовсім приємне і добрій справі.

Довіряй, але перевіряй

Тлумачення сновидіння про лунає далеко барабанного дробу часом вказує спить, що він надто довірливий. Сонник підказує: перевіряйте, уточнюйте будь-яку інформацію, аналізувати отримані відомості. Не поспішайте з висновками.

Але разом з цим звук барабана уві сні — це натяк, що треба прислухатися до рекомендацій. Можливо, цінні поради допоможуть зорієнтуватися в складній нестандартній ситуації, в якій доведеться опинитися сновидінню.

Перемогу над давнім недругом пророкують побачені в нічному видінні барабанні палички.

Про користь стриманості і скромності

Незаплановані витрати і витрати обіцяють пригрезившиеся зламані палички для барабана. Але сонник заспокоює: втрати ці легко можна надолужити.

А до чого приснилася ціла ударна установка? На жаль, до того, що треба прийняти важливе рішення проти власної волі.

Коли уві сні ви вбили слухачів, професійно виконавши партію на ударній установці — в реальності зумієте привернути до себе увагу людей. Проблема лише в тому, що ви надто егоцентричні і звикли до того, що вам співають дифірамби, особливо ваша друга половинка, — натякає сонник. Прагнення завжди бути краще за всіх — похвально, але іноді така поведінка тягарем близьким і служить причиною подразнення інших персонажів. Так що скромність і помірність в умілих руках — потужні козирі. Пам’ятайте про це!

Відмінні прогнози від Міллера

Прихильність, симпатія оточуючих гарантовані тому, хто спить — ось до чого сниться барабан на думку психолога Густава Міллера. А для моряків, рибалок, аграріїв, комерсантів такий сон обіцяє удачу та успіх.

Майбутні проблеми

Того, хто уві сні сидів на барабані, доведеться пережити нелегкий період розчарувань і бід. Адже це бачення, за сонником, передрікає невдачі, краху надій і планів.

Танці на барабані в нічний грезе теж не найкраща прикмета, підказує, що репутації сплячого буде завдано серйозної шкоди. А причина того легковажність та безпечність.

Людині, який в сновидінні бив у барабан, потрібно вчитися відповідати за свої слова. Схоже, що він, не замислюючись, поширює неправдиву інформацію або просто пусті плітки про кого-то. Але рано чи пізно все це «аукнеться» йому. Таке бачення має і ще одну насторожуючу трактування: сновидінню загрожує небезпека.

Ходять чутки

Хтось почне поширювати неприємні чутки про сплячому — ось до чого сниться барабанщик. Того ж, хто в нічний фантасмагорії служив барабанщиком в оркестрі, побоюватися нічого, що б не говорили за його спиною — все піде тільки на користь.

Наполегливо барабанили, поки спали? Готуйтеся до того, що доведеться спілкуватися з дуже настирливою і безцеремонної особистістю.

Дії «музиканта»

Постарайтеся пригадати, що робили з барабаном в сплячому стані. Так покупка цього музичного інструменту — підказка. Навчіться зберігати секрети свої і чужі, інакше потрапите в незручне становище або біду.

Пригрезился урок гри на барабані, під час якого не вдалося зіграти поки жодної мелодії? Гряде сварка з коханою людиною, чоловіком.

Музичне заняття на ударному інструменті увінчалося успіхом? Згідно сонником, вам не терпиться по пробудженню повідомити близьким щось важливе, цікаве.

В опівнічної дрімоті примудрилися так стукнути по інструменту, що він розірвався? Чудово, з’явиться шанс раз і назавжди позбутися від заздрісників, які зводять наклеп на вас.

Віртуоз своєї справи

Якщо уві сні ви напрочуд вправно і професійно грати на барабані, то це свідчить про те, що ви непересічна, цілісна особистість, яка може постояти за себе і відстояти свої переконання і погляди.

А якщо примарилось, що ви барабанщик в оркестрі, то чекайте підвищення в посаді, — обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: