Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник баран до чого сниться?

Сонник баран до чого сниться?

Баран тлумачення сонника

Вам пригрезился баранець крутими рогами у сні? Це домашня тварина чомусь вважають впертим. Цілком ймовірно, що бачення, підказує, те, що ви не бачите очевидного виходу з ситуації, що наяву ситуації. А до чого ще може снитися баран? Відповідь підкаже сонник, в якому чимало різних трактувань.

Про користь і задоволення

Побачений баран, як стверджує сонник, майже завжди відмінна ознака. Такий сон випадає щасливчикам, улюбленців Фортуни, яким найближчим часом не доведеться випробовувати фінансових проблем. Їм щастить, тому що перешкоди на їх шляху немов самоусуваються. Та й самопочуття не підводить!

Вам належить прожити довге, насичене подіями життя, ось до чого сниться ціле стадо баранів і овець. Можна дізнатися, скільки років ви будете перебувати в здоров’ї, ясній пам’яті в оточенні люблячих родичів. Для цього спробуйте перерахувати пригрезившихся тварин у сні.

Велике значення має колір і якість шкури. До чого сниться баран з густою, шовковистою шерстю? Таке бачення пророкує сновидінню щастя, і стабільність. Коли в сновидінні доводиться затіяти стрижку поголів’я, то по пробудженню очікуйте прекрасного пропозиції по службі. Вам, швидше за все, запропонують керівну посаду в престижному місці. Майже також тлумачиться бачення, про те, що ви в ролі пастуха, управляєтеся з цілою отарою. І чим більше в ній голів, тим більше підлеглих буде у вас насправді.

Уві сні презентують білого барана? Це теж хороший знак, що передвіщає знайомство з впливовою обличчям, яка згодом надасть вам протекцію, підтримку. Головне, якщо вірити Перського сонником, не упустити можливості, довіритися новому знайомому, що характеризується рішучістю, впевненістю.

Сновидіння, в якому ви зарізали нечастное тварина, інтерпретують прагматично і точно— в справжньому житті ви отримаєте перемогу над ворогами, суперниками. А якщо це була обличчя чорного кольору, то ви ще й отримаєте всі преференції повержених ворогів в своє розпорядження.

Що пророкує Велес?

Баран, за версією, що висуває сонник Велеса, це уособлення надії, честі і сили. Бачити уві сні тварина з білою шерстю особливо добре. Це алегорія добра і успіху, що будуть супроводжувати сновидінню у найближчі місяці.

Відомі своїм непростим характером барани можуть напасти уві сні, і спробувати заколоти. Це бачення, сприймайте, як застереження, про те, що вам доведеться пройти через серйозне випробування, і навіть не на жарт злякатися. А виною всьому буде агресивний, імпульсивний людей, з якими вам належить зустрітися. Постарайтеся стримати свої емоції і не вступати з ним у полеміку, а тим більше в рукопашний бій.

Найсмачніша частина баранячої туші — нога. У сновидінні пригощати нею когось, означає, що ви можете сподіватися на пристойний прибуток, інвестувавши свої кошти в якийсь проект.

За характером і забарвленню

Сон жінки, в якому вона — власниця величезного білого барана, пророкує прекрасну партію. Сновидця вийде заміж, причому її чоловік буде багатий і доброчесний, такий розвиток подій наяву дає Мусульманський сонник.

На думку Міллера мертвий баранчик з темною шерстю, може примаритися того, хто незважаючи на всі перешкоди буде наполегливо просуватися до наміченої мети. І не дарма, у підсумку, для нього все складеться більш ніж вдало!

До чого сниться бодающий, кусающийся баран? Це бачення застерігає від прояву надмірної наївності і довірливості. Тому, хто спостерігав такий сюжет у сні потрібно бути обережніше у висловлюваннях, інакше одне «зайве» слово поставить на кар’єрі або життєвих планах хрест. Активізуються і злослови, перемити чужі кісточки.

Страшний сон, про те, що ви вміли зарізати барана, спритно зробивши надріз на його шиї, обіцяє, що ви візьмете верх над своїми ворогами, і все завдяки терпінню, делікатності, доброті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: