Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник басейн з чистою водою до чого сниться?

Сонник басейн з чистою водою до чого сниться?

Басейн з чистою водою тлумачення сонника

Побачити в сні басейн з кришталево чистою водою — велика удача. Сонник обіцяє, що все в житті сплячого складатиметься на рідкість вдало, настає смуга везіння і звершень. Але до чого ще може приснитися штучне водоймище для плавання з чистою водою? Відповідь шукатимемо в різних джерелах, пам’ятаючи про те, як важливі для вірного тлумачення навіть дрібні деталі.

Будьте обережні!

Не дивлячись на те, що більшість прогнозів, що стосуються пригрезившегося басейну з чистою водою позитивні, є і менш надихаючі коментарі. Так, якщо у нічний фантазії купалися в рукотворному водоймі, то в реальності гряде бурхливий любовний роман. Втім, він завершиться також швидко як і почнеться. Але біда в тому, що спогади про цю амурний інтрижку залишаться сумні, навіть гіркі. Словом, почуття й пристрасті — це добре, але не втрачайте голови.

Доведеться мобілізувати всі ресурси для того, щоб дозволити навалившиеся на вас і на когось з ваших близьких проблеми — ось до чого приснилося, що купається в басейні хтось з рідних або друзів.

Але якщо ви витримаєте випробування, послані долею, то отриманий життєвий досвід, знання зроблять з вас буквально іншої людини, — підказує сонник.

Якими були враження?

Привидівся критий басейн? Якщо вам не сподобалося плавати в ньому, то сонник передрікає розставання з рідною людиною.

Коли уві сні ви плаваєте в чистій, але прохолодною, навіть холодній воді басейну, то приготуйтеся до випробувань. Витримати їх буде непросто, але вони допоможуть змінити вашу долю на краще. Та й ви змінитеся, придбаєте духовну силу, чистоту помислів, мудрість.

Версія Міллера

Прогноз американського психолога і автора популярного сонника Густава Міллера напевно порадує панночку, яка уві сні плавала в басейні з чистісінькою водою. Такий сюжет обіцяє їй наяву зустріч з прекрасною людиною. Він стане справжнім другом, готовим прийти на допомогу у важкий момент.

Таємниці найближчого майбутнього

Якщо в нічний дрімоті довелося плавати в розкішному гарному басейні, то в реальності перед вами відкриваються привабливі перспективи, і всі прийдешні нововведення будуть радувати. Насолоджуючись плаванням в нічний грезе — в реальності можете очікувати непоганий прибуток. Але якщо в нічному видінні ви рухалися у воді з явною неохочою, то сонник попереджає: людина, на якого покладали великі надії, може підвести, зрадити.

Все вийде!

Романтичні почуття, пристрасть заволодіють вами — ось до чого сниться пірнати в басейн з чистою водою. Але є інше тлумачення до цього сюжету: в реальності належить впоратися зі складним і відповідальним завданням.

Уві сні пірнули в прозору воду? Тоді уб’єте всіх геніальною ідеєю, яка допоможе знайти вихід зі скрутної ситуації. Поки спали, спостерігали за тим, як в басейн стрибають інші люди? Нічого, це бачення пророкує вам поїздку з веселими супутниками.

Закоханим сновидцам такий сюжет обіцяє виконання заповітного бажання.

Багатозначні деталі

А тепер звернемося до подробиць сновидіння, які грають не останню роль для правильної інтерпретації.

Якщо уві сні ви тільки готувалися стрибнути в рукотворна водойма — наяву морально повинні себе налаштувати на участь у ризикованому підприємстві або бути готовим до спокус, спокус.

Зате якщо в нічний дрімоті ви ризикнули і пірнули з вишки, то знайте, що в реальності навіть сама відчайдушна авантюра для вас обернеться успіхом! Якщо пригрезившийся стрибок був здійснений з невеликої висоти, то благополучно завершити розпочату справу. Занурилися у воду з бортика? Відмінно, сонник обіцяє, що партнери не підведуть. А якщо пірнали й захлинулися, то ваш план призведе до негативних наслідків, — попереджає снотолкователь.

У страху очі великі!

Обставини складуться так, що доведеться прийняти важливе доленосне рішення — ось до чого сниться стрибок у чистий басейн. Але сонник пояснює: трактування бачення багато в чому залежить від емоцій, випробуваних сплячим.

Якщо в нічний дрімоті переважав страх, то в дійсності сновидінню потрібно буде долати труднощі. А якщо уві сні відважно кинулися у воду, то наяву зможете насолодитися тріумфом. Вас штовхнули в басейн? Це бачення — підказка: доведеться щось робити проти волі.

Альтер Его

Езотерики вважають, що побачений стрибок у басейн з кришталевою водою — це відображення бажання сновидця пізнати самого себе, зануритися в підсвідомість.

З цією теорією, в принципі, солідарні та інші сонники, в яких дані дії асоціюються з підвищенням свідомості сплячої людини, з його прагненням підвищити культурний, духовний рівень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: