Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник батон до чого сниться?

Сонник батон до чого сниться?

Батон тлумачення сонника

Багатий урожай, достаток, благополуччя, ось до чого сниться батон, за версією більшості провісників. Але кожне конкретне сновидіння може бути витлумачене в залежності від запам’яталися в ньому деталей, які допоможе розшифрувати сонник.

Купівля та вживання

Той, хто уві сні набуває традиційне хлібобулочний виріб з пшеничного, білої муки, в реальності є главою сім’ї. На цю людину звикли покладатися всі його близькі, таке тлумачення пропонує сонник Цвєткова.

Якщо чоловікові сниться, що він розрізає батон, і пригощає оточуючих, то він може зайняти високу керівну посаду. Причому якщо бачення мало продовження про те, як на скибочки сновидець намазував масло, то тоді це обіцяє йому шану, багатство і суспільне визнання. Тому, що він буде відмінним шефом!

До чого сниться, є батон жінці? Міллер передбачає не надто оптимістичний розвиток подій наяву. Ймовірно, що дама, кушавшая булку, посвариться з коханою людиною, буде страждати через низку переслідують її неприємностей.

Вид і якість

На думку Ванги, черствий батон уві сні, символізує майбутні страждання, матеріальні проблеми. Втім, провісниця, поспішає заспокоїти, уточнюючи, що це будуть тимчасові нестатки, і скоро колишню добробут повернеться. Але лише за умови, що сновидець не буде сидіти, склавши руки!

До чого сниться запліснявілий батон? Важко повірити, але може це ваші кредитори, посилають крізь сон телепатичних імпульси, закликаючи повернути взяті у борг гроші! Зате якщо примарилось, те, що ви принесли додому відразу кілька рум’яних булок, то є шанс, що ваша сім’я розбагатіє і почне успішний бізнес зі стабільним, серйозним доходом.

Черствий білий хліб уві сні може снитися людині, який втомився від нескінченних сутичок зі своєю другою половиною. Чоловік (дружина) постійно «пиляють» за те, що не вистачає грошей, що сусіди чи приятелі заможніше і живуть привільно.

Хассе в соннику застерігає того, кому привидівся гарячий, свіжоспечений батон. Виявляється це— знак хвороби, перші ознаки якої непомітні. Провісник вважає, що черства булка, може загрожувати сновидінню відмовою, якщо він звернутися в житті до кого-небудь з проханням. А ось зіпсований батон з цвіллю, нехороший знак, предрекающий підступи і підступи ворогів.

Освятити батон в сновидінні, значить отримати надію на те, що несправедливе ставлення оточуючих до сплячого в дійсності, зміниться розумінням і співчуттям. Тим більше, що він змушений займатися важкою, виснажливою роботою, яка не кожному по плечу.

Сонник міс Хассе обіцяє людині, набуває в мріях свіжий батон, прибуток. А якщо потім булку різали на частини, то сновидець зуміє примножити свої заощадження і розпорядиться ними з розумом.

Якщо ви спите, але бачите, як печете булку уві сні, то не турбуйтеся про збереження своїх грошей. Ви зумієте вигідно їх скласти і з часом збільшите капітал. До того ж одна з ваших ідей отримає схвалення керівництва, і вам запропонують відповідальну посаду, і помітно збільшать оклад.

Сумні прогнози

Майже всі негативні прогнози пов’язані з черствим батоном. Він сниться до охолодження дружніх зв’язків. А молодій жінці може передвіщати напруга або холодність, що виникнуть у відносинах з коханим. Дівчину такий сон, на думку Цвєткова, може попереджати про необхідність притримати язик за зубами. Інакше її звичка докоряти і підколювати кавалера відсутністю великих грошей, закінчиться скандалом і розставанням.

Якщо уві сні ви придбали симпатичний, рум’яний батон, а прийшовши додому виявили що у м’якушці цвіль, то врахуйте, — серед тих, з ким вам доводиться спілкуватися є обманщик. Діючи у власних, корисливих інтересах він вводить вас в оману.

Сонне видіння про те, як ви використовували батон для бутербродів, застерігає від надто відкритих відносин з колегами. Вам потрібно пам’ятати, що в будь-якому колективі існує конкуренція, і рано чи пізно хтось вирішить скористатися ваші слабкостями, про яких ви по секрету розповіли «милим» товаришам по службі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: