Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник берег моря до чого сниться?

Сонник берег моря до чого сниться?

Берег моря тлумачення сонника

Морський берег у нічному видінні — свого роду алегорія. Як моряк мріє повернутися після довгого плавання в рідний порт, так і сплячий підсвідомо мріє про завершення складного життєвого періоду, повного турбот, проблем, негараздів. Але завжди, досягнувши берега в сні, людина може сподіватися на краще в реальності? До чого ще може снитися такий сюжет? Виявляється, багато чого залежить від подробиць, які можуть істотно вплинути на тлумачення.

Снотолкователь Міллер

Приснилося, що стоїте на морському березі з коханою людиною? Сонник запевняє, що ваше життя помітно зміниться. А як будуть розвиватися подальші події, залежить від стану водної гладі. Якщо вона уві сні видалася спокійною, то і в реальності належить період благополуччя, добробуту. Штормовий пейзаж вказує, що доведеться пережити життєві бурі.

Зате дівчині, яка стояла в сновидінні на піщаній косі біля моря, можливо, пощастить. Принаймні, як пояснює сонник, у панянки буде відразу кілька гідних кавалерів і треба лише вибрати найкращого з них.

Пророкування інших джерел

Майже всі сонники, пояснюючи, до чого сниться берег моря, обіцяють радість і щастя. Так, у снотолкователе пастора Лоффа власний будинок на морському узбережжі — це передвістя легкого, спокійного життя.

Цікаво інтерпретується Циганським сонником бачення про котеджі на береговій лінії. Чим ближче уві сні будинок знаходиться до моря, тим швидше виповниться заповітне бажання сплячого.

Винятком можна вважати передбачення Фрейда, який вважає, що нерухомість в приморській смузі відображає нездійсненні сексуальні бажання сновидця, що страждає від своєї замкнутості і комплексів. А якщо поблизу немає інших будівель, то сплячий страждає від невміння вибудовувати взаємовідносини з представниками протилежної статі.

Прогулянка по узбережжю

До чого снилося, що прогулюється по прибережної морської смуги? Якщо ви фланірували бережком на самоті, то наяву точно не вистачає спілкування, ви страждаєте від того, що не з ким поділитися сокровенним,— пояснює сонник.

Зате сон, в якому йшли поруч з одним, — підтвердження того, що ви товариський і контактний людина, що має вірних друзів.

У Східному соннику описується бачення, в якому на берег моря ви вийшли в складі великої компанії. Цей сюжет віщує, що досягнете поставлених цілей завдяки сприянню відданих соратників, друзів, близьких.

Світанки і заходи сонця

Ви добре попрацювали і, хоча втомилися, все ж відчуваєте задоволення і радість — ось до чого, за версією міс Хассе, снилося сідаючим за обрій сонце на тлі морського пейзажу.

Якщо ж вогняне світило уві сні стало вам на ранковій зорі, піднімаючись зі сходу, то, згідно сонником, ви на початку шляху і поки тільки плануєте свої дії. І якщо сонце вранці зайнялося червоним, то на шляху до успіху доведеться подолати чимало перешкод, пережити емоційні стреси.

Уві сні бродили по березі моря, коли сонце сховалося за лінією горизонту? Схоже, що в дійсності ви перебуваєте в стані нерішучості, маєте сумніви.

Розгул стихії

Поки спали, стали свідком, як берег моря перетворився на бурхливу водну гладь через стихію. В такому випадку сонник радить пригадати, якою була ваша реакція. Якщо в нічний грезе ви спокійно дивилися, як повінь займає п’ядь за п’яддю берега, то в реальності чекайте приємних і радісних сюрпризів.

Коли уві сні потрапили в епіцентр повені, хвилі заповнили пляж, на якому довелося засмагати, не хвилюйтеся. Такий сюжет обіцяє неждану прибуток. І чим швидше берег заполонила вода, тим більше буде дохід.

Спасіння потопаючих, справа рук…

Нічний кошмар, що під час повені вдалося врятуватися, тікаючи або ускакав на коні від вийшов з берегів моря, передує велику любов. І, як пояснює Весняний сонник, хто уві сні злякався розгулу стихії, буде страждати через неподілених романтичних почуттів. А хто вів себе сміливо, впевнено, та ще сміявся — буде наяву щасливий в коханні.

Особливості пейзажу

Хочете отримати більш точну розгадку, до чого сниться берег моря, відновіть у пам’яті деталі нічного бачення.

Якщо берег був кам’янистим, наяву належить багато важкої, складної роботи. Однак за неї отримаєте щедру винагороду. Піщаний бережок уві сні — натяк, що пора платити за рахунками. Помітили багато черепашок і гальку? Тоді насправді вас порадують прості нехитрі дрібниці. Зарослий травою морською брег уві сні — відображення сумнівів, нерішучості сплячого. А якщо на місцевості було багато дерев, то в реальності з’являться потужні впливові покровителі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: