Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біле щеня до чого сниться?

Сонник біле щеня до чого сниться?

Біле щеня тлумачення сонника

Кумедний щеня в ночі, за версією сонників, — це образ прийдешніх удачі, радості, зустрічей з друзями або навіть звістка про поповнення в сімействі. А до чого сниться біле щеня? Іноді цей милий вихованець служить тому, хто спить попередженням: пора думати про наслідки вчинків, брати на себе відповідальність.

Потрібно виправдати довіру

До чого сниться новонароджений біле щеня в руках? В реальності тому, хто спить доручать дуже відповідальна справа. Сонник рекомендує викластися на всі сто, постаратися справитися з завданням. Адже від цього залежить не тільки майбутнє сплячого, але і тих, хто працює поруч.

Маленька біленька собачка в руках, за сонником, — це передвістя того, що сновидінню належить підтримати товаришів, активно брати участь у їх житті.

Сприятливі знаки

Якщо уві сні щеня сидів на руках смирно і був спокійний, то в реальності положення сплячого помітно покращиться. Сонник обіцяє, що всі починання будуть успішними. А ось щеня в компанії з кошеням — свідчення того, що сновидець вміє тримати під контролем свої емоції.

У нічний грезе біле щеня — це прообраз удачі, везіння, фантастичного кар’єрного зростання. А ще сонник обіцяє яскраві любовні романи й великі заробітки.

Повернення в дитинство

Маленькі собачки уві сні часто символізують дітей або турботи, пов’язані з крихтами. Якщо це було баченням зрілої людини, то цілком можливо, що незабаром у нього з’явиться учень, підопічний, який потребує підтримки, заступництві.

Миловидний біле щеня в опівнічної фантазії характеризує сплячого як натуру інфантильну, по-дитячому наївну або славиться своїм максималізмом. Таке бачення підказує, що спляча персона готова розвиватися, здобувати знання, досвід, а також вміє дружити щиро, віддано.

До чого сниться білий пухнастий щеня людям, тільки що вступили в шлюб? До того, що у них скоро народиться первісток. А ще такий сон може передвіщати отримання подарунка.

Запам’яталося

Вигляд і настрій крихітної собачки уві сні можуть кардинально змінити прогноз сонника. Маленький і милий щеня попереджає, що сплячого чекають приємні сюрпризи, забавні пригоди. Пухнастий сниться, якщо хтось намагається обдурити, дезінформувати людини корисливості.

До чого снився чорно-біле щеня? Таке бачення випадає напередодні клопоту. Але вони будуть не в тягар, так як пов’язані з веселим подією, торжеством.

Той, хто в дрімоті помітив відразу кілька цуценят, швидше за все, володіє неабияким педагогічним талантом, — натякає сонник.

Пара крихітних білих цуценят знак прийдешньої радості, благополуччя. Уві сні грали чорний і біле щенята? Тоді у сплячого з’явиться новий товариш. Якщо ж цуценят в нічний грезе було багато, то по пробудженню треба готуватися до вечірці, де зберуться друзі.

Якщо чоловікові сниться собака з виводком білих дитинчат, то він скоро зустріне жінку, яка дуже сподобається йому буде дуже схожим на його матінку. До чого пригрезился такий сюжет представниці прекрасної статі? До того, що вона, можливо, вирішиться зав’язати роман з шанувальником набагато молодший за неї.

Самотність або компанія?

Бачення про собаку з виводком може багато чого розповісти про те, як будуються взаємовідносини сновидця і його друзів. Якщо сука годує своїх дитинчат, то сплячий може розраховувати на допомогу, товариське плече. Задоволені грайливі цуценята — ознака того, що друзі щиро люблять сплячого. А ось кусючі, роздратовані підказують, що у товаришів накопичилися претензії до сновидця.

Уві сні даруйте одному білосніжного цуценя або зважилися завести собі вихованця? Схоже, що ви жадаєте спілкування з людьми, близькими по духу. Про самотність сплячого свідчить сновидіння, в якому довелося шукати крихітного чотириногого друга. Якщо знайшли його, відмінно, в душі запанують спокій, мир. Якщо ж взяли заблукала кинуту песика в опівнічної фантасмагорії, то наяву заведете масу корисних зв’язків, знайомств.

Купівля цуценя у сні — знак невірного кроку. Але саме ця помилка згодом виявиться вам на руку, принесе чималу користь!

Резюме Міллера

Сон дівчини про те, що вона грає з білим цуценятом, відображає таємне бажання того, хто бачить сон мати свою дитину. Якщо у сплячої красуні вже є реальний кавалер, то вона точно знає, кого хотіла б бачити батьком свого чада.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: