Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біле взуття до чого сниться?

Сонник біле взуття до чого сниться?

Біле взуття тлумачення сонника

Удача супроводжує того, хто уві сні побачив взуття білого кольору. А ще таке бачення може передувати цікавого подорожі, відрядженні за кордон. Сонники ж стверджують, що білі черевики в нічний грезе характеризують сплячого самим позитивним чином. Ця людина цнотливим, не заздрісний, добрий, легкий у спілкуванні. До чого ж ще може приснитися біле взуття?

Що підкаже Міллер?

Ви на вірному шляху до бажаної мети — ось що, на думку психолога Густава Міллера, обіцяє сон про білих туфлях. Крім того, таке бачення вказує, що по пробудженню сновидець прийме правильне рішення і зможе вирішити якусь нагальну проблему.

Але якщо примарилось, що у вас на ногах чужі черевики або туфлі та ще не підходять за розміром, то наяву треба прислухатися до порад і думку оточуючих, — натякає містер Міллер.

Злети і падіння

Згідно Езотеричного соннику біле взуття — передвістя незвичайною удачі, везіння. А одягати її в сні — до швидкого і солідному кар’єрному просуванню. Якщо привидевшаяся взуттєва пара була новою, то у сплячого з’явиться додаткове джерело доходу.

Виснажливе подорож, небажаний переїзд або нудна роботи — ось до чого, за версією сонника Мандрівника, снилася старий, поношений білої пари взуття. Погано, коли в нічний фантазії ви втрачаєте свою улюблену взуттєву пару. Такий сюжет в реальності може обернутися численними проблемами у ході втілення якогось плану.

Весільні туфельки

Сонник чаклунки Медеї обіцяє дівчині, якій примарилось, що на ній взуті світлі туфельки, зустріч з гідним кавалером. Можливо, що саме цей юнак буде всерйоз претендувати на серце та руку того, хто бачить сон.

Якщо уві сні довелося надягати білу взуття, то, за снотолкователю Закоханих, сплячий незабаром потрапить на урочистий захід, приміром, на весілля. Але зовсім не обов’язково, що він буде в ролі нареченого або нареченої, можливо його присутність в якості почесного гостя, посадженого батька ( посадженої матері).

Загальний сонник попереджає чоловіка, який побачив у нічний дрімоті свою кохану в білих черевичках — в реальності сновидінню належить сутичка з потужним і сильним суперником.

Плітки і борги

Добре ім’я юної того, хто бачить сон явно в небезпеці, якщо уві сні їй довелося надягати брудні білі туфлі. Схоже, що недруги і заздрісники поширюють за спиною сплячої брудні плітки, обмовляють.

У толкователе езотериків пояснюється, до чого сниться нова біле взуття. Такий сюжет підказує, що спляча людина помиляється, вважаючи, що за добро, щастя й участь неодмінно треба платити.

Дуже особисте

Знаменитий Зіґмунд Фрейд, як зазвичай, трактує будь сновидіння з точки зору професійного сексопатолога, порівнюючи нову взуттєву пару з… жіночими статевими органами. А значить, нове взуття — провісник того, що у сплячої з’явиться новий статевий партнер.

До чого жінці сниться надягати чоботи білого кольору? До того, що спляча має схильність до самозадоволення, — таке припущення Фрейда.

Якщо ж у нічний фантазії ви опинилися у взуттєвому магазині з багатим асортиментом, то в реальності не відмовитеся від спокуси закрутити роман з кількома персонами одночасно.

«Говорять» подробиці

В сонник від А до Я велика увага приділяється подробицям опівнічної фантасмагорії про білу взуття. Так, якщо у сні помітили лаковану пару, проявіть обережність: люди можуть навмисно дезінформувати вас, ще й виправдовуючи свої дії благими намірами.

Дерев’яне взуття — символ скупості і самотності. Блискуча підказує, що гряде знайомство з ефектною, забезпеченою, але недалекої персоною.

Побачили, поки спали, білу пару спортивного взуття? Тоді треба проявити активність у справах наяву.

Сон про простою, нехитрою, але міцної взутті — передвістя того, що вдасться вирішити якусь проблему самим тривіальним чином і без особливих хитрощів.

Тримайте вухо гостро, особливо не розслабляйтеся — ось який підказкою є сон про домашню взуття світлого тону.

Ділові прогнози

Шукайте однодумця, надійного партнера, тому що поодинці не зможете реалізувати задумане — ось яке значення у сновидіння про непарної взуття білого кольору.

Втрата білих чобітках уві сні може обернутися в дійсності низкою перешкод, непередбачених труднощів, — стверджує Сучасний сонник. І рекомендує на час відмовитися від задуманого, відкласти справи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: