Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник білий кролик до чого сниться?

Сонник білий кролик до чого сниться?

Білий кролик — тлумачення сонника

Білий кролик уві сні

Кролик для нас — це символ плодючості і добробуту. А ось на питання, до чого сниться білий кролик, сонники впевнено відповідають, що до позитивних змін у житті, здійснення бажань та іншим «приятностям». І його колір тільки підтверджує позитивність тлумачення сну.

Шерстка

Згідно соннику Міллера кролик у сні передвіщає тільки хороше. Так, сновидець може бути впевнений, що в його будинку надовго оселиться добробут і спокій. Крім того, в його сім’ї гарантовано буде чутний тупіт дитячих ніжок. І ніхто не здивується, якщо дітей буде багато.

Якщо жінці приснився білий кролик, якого уві сні вона гладила і притискала, то в дійсності її чекає доленосна зустріч, що може призвести до вдалого заміжжя. А якщо вона уві сні послідувала за звіром, то наяву її чекає переїзд до коханого.

Психолог Менегетті у своїх тлумаченнях сну стверджує, що якщо чоловік уві сні бачить, як його знайома тіскала білого кролика, то насправді він не впорається зі своєю пожадливістю і вступити в інтимний зв’язок з нею. Сонник Міллера законним подружжям віщує вірність партнера і достаток в сім’ї, Французький сонник наполягає на шалений успіх.

При цьому білий кролик не завжди є передвісником еротичних бажань. Він може і ототожнювати духовний світ сновидця, його розвиток.

Розмір

Розмір пухнастого звірка, безумовно, має значення, якщо це стосується тлумачення сну.

Маленький звір символізує надію про велике потомство. Однак показує, що сновидець на даний момент не готовий до ролі батька, так як поки не досяг повної зрілості. Однак згідно іншого тлумачення сну, якщо в нічних мареннях ви зіткнулися з якимись перешкодами, то крихітний розмір звірка буде говорити про їх незначності в реальному житті.

Міллер стверджує, що кроленята, весело грають уві сні, є знаменням. Подібний епізод говорить, що в будинку сплячого поселиться радість тільки з появою дітей. Річний сонник роз’яснює, до чого сниться безліч кроленят з мамою. На його думку, в дійсності ви збагатитеся.

Великий кролик, що уві сні веде себе цілком звичайно, говорить про вашому підсвідомому бажанні до особи іншої статі. А ось якщо привидівся великий кролик, стрибає через вогонь, то вам доведеться зібрати всі свої сили для відважних дій. Адже в недалекому майбутньому від них буде залежати ваша подальша доля.

Образ великого кролика з білою шерстю в більшості випадків, як би «посилює» тлумачення сонників.

Поведінка

У кожному з нас сидить підсвідоме бажання зловити білого пухнастого звіра. Так і в нічних мареннях ми навряд чи відмовимося від цієї затії. І якщо вам приснилася гонитва за білим кроликом, то напевно в реальному житті ви намагаєтеся розібратися у собі, знайти першопричину своїх підсвідомих бажань.

Приснилося, що кролик вкусив або вислизнув з рук? Отже, ви нарешті усвідомили марність боротьби зі своєю сутністю. Однак страх порушити моральні догми все ще «сидить» у вас. Вам варто відпустити ситуацію і довіритися власним почуттям.

У разі якщо в сні кролик від вас тікає, значить, наяву ви все ще не довіряєте своїм бажанням. Хоча перепон для їх здійснення ви не бачите. Сонник Для Всієї Родини» розтлумачує, до чого сниться, що ви загнали його в кут. Швидше за все, ваші близькі будуть несправедливо ображені.

Роздумуєте над тим, до чого сниться, що білий кролик дав спокійно взяти його в руки? Такий сон обіцяє гармонію з собою і успіх в житті. А якщо довелося годувати його з рук, то ви з легкістю зможете контролювати своє життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: